Hangi telefonu deneyimlemek istersiniz?

Bu konuyu okuyanlar

Sapplemiwei

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Evet konu başlıktan da anlaşılıyor. Hangi telefonu deneyimlemek istersiniz? Mesela bu telefon eski zamanlarda satın almak isteyip ama satın alamadığınız bir telefon olabilir ya da mesela bir özelliği çok dikkatinizi çeken bir telefondur(120hz gibi, katlanabilen telefon gibi). Cevaplarınızı bekliyorum.

Ben başlıyorum: Ben mi mix alpha yı deneyimlemek isterdim.
Not: Daha önce böyle bir konu açıldı mı bilmiyorum. Açıldıysa yine cevaplarınızı bekliyorum.?

Dobby

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Nedenini bilmiyorum ama iPhone XS Max bana çok çekici geliyor özellikle golf olanı onun dışında p40 pro

abcdefdfhgjas

Profesör
Reaksiyon puanı
751
Evet konu başlıktan da anlaşılıyor. Hangi telefonu deneyimlemek istersiniz? Mesela bu telefon eski zamanlarda satın almak isteyip ama satın alamadığınız bir telefon olabilir ya da mesela bir özelliği çok dikkatinizi çeken bir telefondur(120hz gibi, katlanabilen telefon gibi). Cevaplarınızı bekliyorum.

Not: Daha önce böyle bir konu açıldı mı bilmiyorum. Açıldıysa yine cevaplarınızı bekliyorum.?

Hiç denemek isteyecepim enteresan bir telefon yok. iPhone 11 Pro Max desen Mediamarktta denedim. Baya iyi telefon

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299

120 Hz ekran hızına sahip S20 plus yada xs.

mapavrili

Profesör
Reaksiyon puanı
1,444
Bir zamanlar nokia lumia bilmemneler vardı onlar içinde kaldı.
Kesinlikle çok haklısın, çok zaman kullandım lumiaları en son 950 xl ile veda ettim ama hep aklımda olan cihazdır yinede...
konuya gelince şuan p30 pro kullanıyorum ama p40 pro plus u kullanmak isterdim doğrusu.

TheChild

Profesör
Reaksiyon puanı
1,569
Nokia N96 , hep kullanmak istemiştim hiç kullanamadım. Devrim gibi telefondu :)

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
Red magic 5g’yi deneyimlemek isterdim. 120hz deneyimlerim ama 144hz bambaşka bir deneyim olabilir. Birde o fan ne kadar iyi denemek için telefonu zorlardım

Sapplemiwei

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Üretilen bütün cihazların kutusunu açıp 1 gün incelemek isterdim
Hocam bütün cihazları 1 gün incelemeye ömür yeter mı bilmem.??
Not: Yaşlılığa değil cihazların çokluğuna vurgu yaptım. Yanlış anlaşılmasın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aslında bana da bu telefonu ekleyebiliriz. Şimdi çok fazla istemesem de ilk çıktığında çok istemiştim. Ama o zaman ki koşullar bu duruma uygun değildi. Gerçi şimdiki koşullar da pek uygun değil.??

Reaksiyon puanı
6,381
Kesinlikle ama kesinlikle oneplus 8 pro. İnanılmaz bir telefon. Ekranı piyasanın en iyi ekranı seçildi, daha piyasaya sürülmeden. Verdiği performans çok çok iyi. Stabilitesi yüksek. Yazılımı çok kaliteli. Optimizasyonu çok iyi. Tasarımı çok çok iyi. Rengi çok hoş. Ben kesinlikle oneplus 8 pro deneyimlemek isterdim.

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
Kesinlikle ama kesinlikle oneplus 8 pro. İnanılmaz bir telefon. Ekranı piyasanın en iyi ekranı seçildi, daha piyasaya sürülmeden. Verdiği performans çok çok iyi. Stabilitesi yüksek. Yazılımı çok kaliteli. Optimizasyonu çok iyi. Tasarımı çok çok iyi. Rengi çok hoş. Ben kesinlikle oneplus 8 pro deneyimlemek isterdim.
O en iyi ekran seçilmesi çok değişiyor. Görünüşe göre böyle bir döngü var.

1)Yeni yıl başlıyor
2)Samsung,en iyi ekrana sahip telefon seçiliyor.
3)Oneplus,en iyi ekrana sahip telefon seçiliyor.
4)İphone,en iyi ekrana sahip telefon seçiliyor.
5) 1.adıma tekrar dönülüyor.

Piyasaya sürülmeden test ettirmişler demek ki. Ondan bu statüsü çıkmadan önce aldı.

Ben şu istenmeyen xray özelliğini çok kullanmak istemişimdir ama çoktan yazılımla devre dışı bırakılmış...

Reaksiyon puanı
6,381
O en iyi ekran seçilmesi çok değişiyor. Görünüşe göre böyle bir döngü var.

1)Yeni yıl başlıyor
2)Samsung,en iyi ekrana sahip telefon seçiliyor.
3)Oneplus,en iyi ekrana sahip telefon seçiliyor.
4)İphone,en iyi ekrana sahip telefon seçiliyor.
5) 1.adıma tekrar dönülüyor.

Piyasaya sürülmeden test ettirmişler demek ki. Ondan bu statüsü çıkmadan önce aldı.

Ben şu istenmeyen xray özelliğini çok kullanmak istemişimdir ama çoktan yazılımla devre dışı bırakılmış...

Bunun üstüne bir telefon seçildi mi? Ben mi kaçırdım yoksa?

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139

Bunun üstüne bir telefon seçildi mi? Ben mi kaçırdım yoksa?
İphone ve Note 20 daha çıkmadıği için şu an Op8 en iyisi. Note 20 çıktığında ona diyecekler,sonra iphone 12,sonra Samsung s21 amiral gemisini çıkaracak ve ona bu ödülü verecekler ve böyle devam edecek....

Reaksiyon puanı
6,381
İphone daha çıkmadıği için şu an Op8 en iyisi. Note 20 çıktığında ona diyecekler,sonra iphone,sonra Samsung s21 amiral gemisini çıkaracak ve ona bu ödülü verecekler ve böyle devam edecek....
Yani hep olduğu gibi adaletli ve mantıklı bir sistem yok. Markalara yaranmak için sırasıyla hepsini en iyi yapıyorlar.

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
Yani hep olduğu gibi adaletli ve mantıklı bir sistem yok. Markalara yaranmak için sırasıyla hepsini en iyi yapıyorlar.
Hepsi de çok iyi ekranlara sahip, hepsi de o A+ Puanı hakediyor. Sadece bu döngü sık olduğu için onu çok ciddiye almazdım. Önemli olan senin önceliklerin :)

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Hocam bütün cihazları 1 gün incelemeye ömür yeter mı bilmem.??
Not: Yaşlılığa değil cihazların çokluğuna vurgu yaptım. Yanlış anlaşılmasın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aslında bana da bu telefonu ekleyebiliriz. Şimdi çok fazla istemesem de ilk çıktığında çok istemiştim. Ama o zaman ki koşullar bu duruma uygun değildi. Gerçi şimdiki koşullar da pek uygun değil.??
Zengin olmak lazım vakit bol olur incelenir