Şu zamanda 3500 tl ye hangi telefon alınabilir?

Bu konuyu okuyanlar

VakVak Sultan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Çünkü donanımları rezalet.
Helio p23 vs a11 bionic diyorsun.
Üstüne üstlük z30 (z20 e lafım yok iyi gibi o)
2500tl o telefonun ederi 1000tl ve altı.
Neden dersen aynı donanım o fiyata.
Yerli istersen gm9 pro al bence.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bi̇zi̇m mi̇llet almiyor sirf havasindan dolayi
Hava değil donanım için millet para saçıyor. iphone gerçekten hava ama.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Bir süredir kriterlerime uygun olacak telefonu bulmaya çalışıyorum ancak bütçem yetersiz geliyor. Kriterlerime ve bütçeme en yakın telefon S10e gibi görünüyor ancak yine de bütçem yetersiz geliyor. Bu yüzden o bütçeyi toparlayana kadar (belki birkaç ay :D ) telefon almamayı düşünmeye başladım. Buraya istediğim kriterleri yazıp sizden kriterlerime şu anki bütçem ile uyabilecek telefon önerisinde bulunmanızı rica ediyorum :)

1-) Öncelikle Kamera benim için en önemli şey
2-) Büyük bir telefon istiyorum 6'' üzeri olursa çok iyi olur
3-) Bataryanın günü çıkarmasını isterim
4-) Video çekimlerinde titreşimin minimum olduğu ve fotoğraf çekimlerinde granlenmenin olmamasını ve portre modunda hataların minimum olduğu bir kameraya sahip olmasını isterim
5-) Yapay zeka kamera ve özellikle nesne algılama özelliğinin bulunmasını isterim
6-) OIS ve EIS özelliklerinin aynı anda bulunması ve çekimlerde titreşimi engelleme açısından başarılı olmasını isterim
7-) Gece çekimlerinde video ve fotoğrafta iyi sonuçlar vermesini isterim
? Tasarım olarak ekran gövde oranının yüksek olmasını isterim
9-) Damla çentik çok hoşuma gidiyor bu kriterlere ve bütçeme uygun bir telefonda bulmayı çok isterdim ancak henüz bulamadım :)

bana bu fiyat bandında kriterlerimi karşılayacak hangi telefonu önerirsiniz görüşlerinizi ve fikirleriniz almak isterim
ya da bekleyip aylarcaaa... s10e almak için para biriktirmemi mi tavsiye edersiniz? (s10e ya da kriterlerime daha da yakın olacağınızı düşündüğünüz)
Tavsiyelerinizi bekliyorum :)
Bu fiyata bu özellikleri vermezler ?