Hangi Oyuncu Klavyesi

Bu konuyu okuyanlar

witlaus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar 2 klavye arasında takıldım:
Trust GXT 830
Logitech G103

Hangisini tavsiye edersiniz? Neden?

ichuusy

Doçent
Reaksiyon puanı
273

AnılTpskl

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Klavyelerle pek işim olmadığı için bilmiyorum ama logitech candır :D ama klavye almak isterseniz şuan bende kullanıyorum FRISBY FK-G530QU GAMEMAX 3 RENK IŞIKLI KLAVYE - Vatan Bilgisayar Frisby Gamemax klavye 1 yıldır bunu kullanıyorum memnunum.
Anlamadığın konularla ilgilenme. :)
Eğer arkadaşımızın bütçesi varsa ucuza şu efsane klavyeyi alabilir bu fiyata en uygun mekanik mavi swiçli renk modları olan ucuz klavye

RAMPAGE KB R18 MYTH N11 DE 229 TL

---- Mesajlar birleştirildi ----

Klavyelerle pek işim olmadığı için bilmiyorum ama logitech candır :D ama klavye almak isterseniz şuan bende kullanıyorum FRISBY FK-G530QU GAMEMAX 3 RENK IŞIKLI KLAVYE - Vatan Bilgisayar Frisby Gamemax klavye 1 yıldır bunu kullanıyorum memnunum.
Haa olmaz benim bütçem biraz daha var diyorsa Trust Gtx 980 Cada almasını tavsiye ederim. :)

Son düzenleme:

ichuusy

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Anlamadığın konularla ilgilenme. :)
Eğer arkadaşımızın bütçesi varsa ucuza şu efsane klavyeyi alabilir bu fiyata en uygun mekanik mavi swiçli renk modları olan ucuz klavye
Haa olmaz benim bütçem biraz daha var diyorsa Trust Gtx 980 Cada almasını tavsiye ederim. :)
Bilmiyorum doğrudur fakat sende 229 TLlik klavye atmışın biraz ucuz fiyat performans ürünü benim attığım mekanik hisli ve ışıklıda.

AnılTpskl

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Haa olmaz benim bütçem biraz dah

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bilmiyorum doğrudur fakat sende 229 TLlik klavye atmışın biraz ucuz fiyat performans ürünü benim attığım mekanik hisli ve ışıklıda.
Işıklı ama renk seçeneği az :) Swiçsiz :) Mekanik değil :)

Son düzenleme:

Behzat Ç.

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Benim dayımdan aldığım logitech mousem var en az 100 kere düşmüştür ama hala sıkıntısız çalışıyor.

Son mesajlar