Hangi directx yüklü olduğunu nereden anlıcam?

Bu konuyu okuyanlar

melihfb

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar laptopu yeni aldım da bad c. 2 oynıcam dx 11 destekliyo ekran kartım ama directx hangisinin yüklü olup olmadığını nerden anlıcam bide 9 yüklüyse 11 e geçmek için 10 u yüklemek gerekiyormu?:confused1:

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Başlat > Çalıştır > dxdiag yaz ve enterla.Karşına çıkan pencerenin en tarafında DirectX sürümünü yazar.

Eğer Windows 7 kurulu ise zaten DX11 vardır.Ama XP var ise DX 11 kullanabilmen için Windows 7 veya Vista yüklemelisin.XP DX11 desteklemiyor.

SKYNET

Doçent
Reaksiyon puanı
13
dxdiag yaz

---------- saat 12:06 eklendi ---------- önceki mesaj saat 12:05 eklenmişti ----------

Başlat > Çalıştır > dxdiag yaz ve enterla.Karşına çıkan pencerenin en tarafında DirectX sürümünü yazar.

Eğer Windows 7 kurulu ise zaten DX11 vardır.Ama XP var ise DX 11 kullanabilmen için Windows 7 veya Vista yüklemelisin.XP DX11 desteklemiyor.
:thumbup1:

melihfb

Asistan
Reaksiyon puanı
1
evt 11 yüklüymüş bide 64bit dxdiag ı çalıştır diye bi seçenek var o nedir

jonjon

Profesör
Reaksiyon puanı
54
Bunla güncelle bari tam olsun ;)

s4cgg4.jpg

Download ..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende dxdiag açtığımda hep 64 bit dxdiag çalıştır diyor çalıştırıyorum kapatıyorum açıyorum yine değişmiyor. Ne işe yarar bu 64 bit dxdiag ?????

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iyiymiş sağolun:) eksik kalmayın da ben WOLFTEAM oynuyom pc xp ram 1,50 gb wolfteam kasıyor neden ?**?:confused1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:cursing: Arkadaşlar Bencce Orası Yanlış Çünkü Abim Bizim Bilgisayarın Dx'i 9 Destekliyor Demişti. Bide Herkezde Orasaı 11. Bilginize

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim benim drectx hızlandırması falan hep yok diyo neden<br><br>

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim pc xp
strike superstar oynanmıo ne yapbilirim direcxt 9 ama 11 e yukseltmem gerek nası yapcam:w00t::crying::crying::blush: