Hangi Antivirüs Programını Kullanmamı Tavsiye Edersiniz?

Bu konuyu okuyanlar

Okan Sağlam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar sistemim win7 ve hangi antivirüs programını kullancağıma karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim.

JJaWaa

Doçent
Reaksiyon puanı
5
sistemi kasmaz ve güvenilir antivirüs tür nod32 kullanamanı öneririm

Okan Sağlam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ama nod32 çoğu virüsü içeri alıyor oyüzden pek içimi rahatlatamıyor :)

JJaWaa

Doçent
Reaksiyon puanı
5
içeri alıyor derken ? ben kendim bizzat kullanıyorum sistemi kasmıyor ve bütün virüs leri yakalayabiliyor otogüncelleme var yani kullan beğenmeessen kaspersky ı denersin ama bazı sistemleri kasıyor ben sana nod32 yi öneririm SDN DE Türkçe Dil Desteği Mevcut

Okan Sağlam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Neyse SDN üyelerine güveniyorum bi deneyeyim.Teşekkürler JJaWaa :)

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
Avira antivirüs kullanıyorum gayet iyi.

erayyynn

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Sistemin iyi ise Kaspersky kur.Eğer hantallaştı diyorsan Avira kullan yeterlidir :)
Nod32 bana fazla rahat geldiği için kullanmıyorum :D

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Kasması sıkıntı yaratmayacaksa, kullanabileceğin en sağlam av yazılımı Kaspersky'dir. Nod32'de tercih edebilirsiniz.
Ücretsiz bir çözüm arıyorsanız, Avira Antivir Personal ya da Microsoft'un güvenlik çözümü olan Microsoft Security Essentials'ı deneyebilirsiniz.

ring

Asistan
Reaksiyon puanı
8
merhaba,

Win7 kurduğunuza göre sisteminiz iyi demektir.Ben win7 ile Kapersky kullanıyorum.Sistemim çok iyi olmasa da vasatın üzerinde.Kaspersky kasma yapıyor ama sistemimi de güvenle kullanabiliyorum.Yine de her ihtimale karşı sürekli yedeklerimi alıyorum

BlackManx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bitdefender 2010 kesinlikle öneririm, sağlam bir antivirüs, üstelik sistemi kasmıyor. Windows 7 uyumlu üstelik.

FrkT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windows 7 ile uyumlu olan ve sistemi kasmayan bir antivirüs Bitdefender 2010 bence onu kullan

The King

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba,
Norton Internet Security 2010, Kaspersky Internet Security 2010 ve ESET Smart Security 4 arasından herhangi birini kullanabilirsiniz. Hepsi bu alanda ne kadar iyi olduklarını aldıkları ödüllerle kanıtlamışlardır.

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
ben bu başlıkları görmekten sıkıldım siz açmaktan sıkılmadınız.

warhead

Doçent
Reaksiyon puanı
9
ben bu başlıkları görmekten sıkıldım siz açmaktan sıkılmadınız.
öğrenecikler abisi ;)
neyse tavsiye ESET SmartSecurity 4 ! lütfen nod32 diyip durmayın şunun adına
kasma konusunda hiç sorun olmaz.çalışıyormu lan acaba diye baktığım çok zaman olmuştur.ama hiç bir sorun yaşamadım.hadi yeri gelmişken geçenlerde fantezi olsun diye KİS2010 deniyem dedim neyse uğraştım kurdum 2-3 saat dayanabildim en fazla.sonra hemen kaldırıp esetime döndüm.kis pc de hiç birşey bulamadı o kadar taradım makiyanı tık yok.nasıl kasıyor durduk yere anlamadım sildim hemen aman dedim bi daha hayatta.sistemim AMD 3200+ , 3 GB DDR ram, HD 4830 da kart orta sınıf altı sayılır artık makinam ama bu kadar kasılmayıda beklemezdim kisden.neyse size kıssadan hisse :4:

The King

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
öğrenecikler abisi ;)
neyse tavsiye ESET SmartSecurity 4 ! lütfen nod32 diyip durmayın şunun adına
kasma konusunda hiç sorun olmaz.çalışıyormu lan acaba diye baktığım çok zaman olmuştur.ama hiç bir sorun yaşamadım.hadi yeri gelmişken geçenlerde fantezi olsun diye KİS2010 deniyem dedim neyse uğraştım kurdum 2-3 saat dayanabildim en fazla.sonra hemen kaldırıp esetime döndüm.kis pc de hiç birşey bulamadı o kadar taradım makiyanı tık yok.nasıl kasıyor durduk yere anlamadım sildim hemen aman dedim bi daha hayatta.sistemim AMD 3200+ , 3 GB DDR ram, HD 4830 da kart orta sınıf altı sayılır artık makinam ama bu kadar kasılmayıda beklemezdim kisden.neyse size kıssadan hisse :4:

Kaspersky Türkiye yetkilileri, bu sorunu türkçeyle harmanlayarak, ilginç bir espri olarak sunmuşlar. Yazılımın en büyük sorunu olan "Sistemi çok kasıyor" cümlesinden yola çıkarak, http://kasmazki.com adresini, yazılımın Türkiye şubesine yönlendirmişler. :rolleyes:

tolgasal

Profesör
Reaksiyon puanı
18
2 gündür Trend Micro İnternet Security Pro kullanmaya başladım gayet iyi.

DemirD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim tavsiyem Bitdefender 2010. virüs kaçırma veya sistemi kasma gibi sorunlarla karşılaşmadım şu ana kadar. Kullandığım en iyi antivirüslerden diyebilirim.

arif 34

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Avg tavsiye ederim !sistemi de hiç kasmiyor..

okanic

Doçent
Reaksiyon puanı
7
G-Data Total Care Pişman Olmazsın;)

mrcerdm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Microsoft Security Essentials kullan hem crack ile uğraşmazsın hemde arkasında microsoft firması var.
kesinlikle en iyisi demiyorum ama bu yolda ilerliyor sağlam ve sorunsuz süreklide güncelleniyor. Sadece türkçe desteği şimdilik yok zaten türkçesine de gerek yok ayarları basit kurulumdan sonra update yapıp setting den aksiyonları otomatik delete yada disinfection yap yeter.
Yanlız kullandığın işletim sisteminin orjinal şifre ile kurulu olması gerekmektedir.

http://www.microsoft.com/security_essentials/?mkt=en-us

Son mesajlar