Günün Bedava Yazılımı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Frostban3

Profesör
Katılım
10 Eyl 2008
Mesajlar
1,134
Puanları
0
Hem günlük olarak hem de sağlık ve besin çizelgesi olarak kullanabileceğiniz Smart Diary Suite programını bugün için ücretsiz indirin.

Besinlerinizi ve diyet programınızı takip edebileceğiniz bir yazılım olan Smart Diary Suite aynı zamanda günlük işlerinizi de takibe alabiliyor. Schedule menüsünden gün gün yapacağınız işleri bir ajanda arayüzü ile gösterebilen program belirlediğiniz görevleri size önceden hatırlatma olanağını da bulunduruyor. Nutrition sekmesinden ulaşabileceğiniz diyet çizelgenize günlük olarak yiyeceğiniz besinleri ekledikten sonra onlar hakkında çeşitli özellikleri de ekleyebilirsiniz. İçerdiği protein, sodyum, şeker oranı ve sahip olduğu kalori gibi bilgileri ekledikten sonra yazılım size günlük olarak alacağınız kaloriyi tüm besinlerin hesabını yapıp söyleyebiliyor. Diyet listenizi parola koruma desteğiyle kullanma olanağı sunan Smart Diary Suite'da ayrıca Contacts ve Community sekmelerinden diğer kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz.

Smart Diary Suite, diyet yapan herkesin ihtiyaç duyabileceği bir program.

Kurulum

Önce indirdiğiniz klasördeki Setup.exe'yi çalıştırın. Kurulum işleminin ardından program sizden kullanıcı adı ve kayıt anahtarı isteyecektir. Bunları da aynı klasörde yer alan Readme.txt dosyasının içerisinde bulabilirsiniz.

Dikkat: Bu ürünü ancak 25 Kasım 2008 saat 10:00'a kadar bilgisayarınıza ücretsiz tam sürüm olarak kurabiliyorsunuz.
Yazılımın Künyesi

İşletim Sistemi: Windows 2000/2003/XP/Vista
Ana Sayfa: Programming Sunrise
Dosya Boyutu: 7,3 MB
Yarınki Fiyatı: 39,95 Dolar

:: Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında çözüyoruz.

Yazan: Mehmet Erdem Yener
SDN - http://shiftdelete.net
 
Üst
stat counter