gta 5 reloaded kurulum hatası :/

Bu konuyu okuyanlar

EtiJhin

Doçent
Reaksiyon puanı
147
gta5 reloadedi kurulum dosyasını arkadaşımdan aldım kurduğumda oyuna giriyorum gta 5 çalısmayı durdurdu diyor ne yapmalıyım yanındaki crackı yükledim social club kurdum belgelerdegi settings ayarını yaptım başka ne yapmam gerekiyor?

theterminator92

Doçent
Reaksiyon puanı
252
Çok basit, orijinal al. İlla korsan oynayacağım diyorsan oyunun kurulu olduğu yerde GTAVLauncher.exe dosyası olması gerekiyor, sağ tık yönetici olarak çalıştır de. Çaktırma bende korsan oynadım.

Son düzenleme:

EtiJhin

Doçent
Reaksiyon puanı
147
Olmuyor işte XD

raptorcengiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
(ç)alıntı oyun değilde orjinal alırsan bu sorunu yaşamazsın.

EtiJhin

Doçent
Reaksiyon puanı
147
bir oyuna 200tl vermek istemiyorum

theterminator92

Doçent
Reaksiyon puanı
252
Dediğin yanlış, orijinal alsa bile sorun yaşayabilir sadece sorunu çözmesi daha kolay olur. Oyun pahalı ama parasını hak ediyor, emek veriyorlar o kadar oyun yapmak için.

EtiJhin

Doçent
Reaksiyon puanı
147
Dediğin yanlış, orijinal alsa bile sorun yaşayabilir sadece sorunu çözmesi daha kolay olur. Oyun pahalı ama parasını hak ediyor, emek veriyorlar o kadar oyun yapmak için.
kardeşim oyuna para vermeyi sevmem cracklisini indiririm çalışırsa oynarım çalışmaz ise çözümünü ararım yine olmazsa silerim bu kadar basit bana gerçeğin al filan böyle laflarla gelme sinirleniyorum

theterminator92

Doçent
Reaksiyon puanı
252
kardeşim oyuna para vermeyi sevmem cracklisini indiririm çalışırsa oynarım çalışmaz ise çözümünü ararım yine olmazsa silerim bu kadar basit bana gerçeğin al filan böyle laflarla gelme sinirleniyorum
Diyelim ki sen yıllarca emek verdin, bir oyun yaptın, oyunu piyasaya sürdün, ama insanlar oyununu korsan olarak para vermeden indiriyor. Ne yapacaksın? Her şeyin bir karşılığı vardır.

Son düzenleme:

EtiJhin

Doçent
Reaksiyon puanı
147
Diyelim ki sen yıllarca emek verdin, bir oyun yaptın, oyunu piyasaya sürdün, ama insanlar oyununu korsan olarak para vermeden indiriyor. Ne yapacaksın? Her şeyin bir karşılığı vardır.
abicim ben buraya oyun hata soruun için geldim.Gta 5 gibi bir oyun için yeterli bütcem olsa alırım lisedeyim okul ihtiyaçları için hafta sonları çalısıyorum sen burda bir oyuna 200tl ver diyorsun??? Ben başlığa gta 5 alıyımmı diye sormadım.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Kutu Versiyonlu almalı internetten parayla indirmeye Türkiye'de karşıyım