Goldmaster HD-4600 USB PVR video çalma problemi

Bu konuyu okuyanlar

algea

Doçent
Reaksiyon puanı
22
Ev için Goldmaster HD-4600 USB PVR digital reciver aldım. Ufak bir sorunum var. Yardım ederseniz sevinirim. Reciver'ın mp3 ve video çalma özelliği var fakat video çalıştırmayı bir türlü başaramadım. Bilinen formatlar denedim (avi,mp4,mpg,mp4....) denedim ama reciver'ın media oynatıcısı sadece mp3 dosyaları görüyor. Hangi dosya formatını destekliyor bu cihaz. Yada extra ayar yapmam gerekecek mi?

algea

Doçent
Reaksiyon puanı
22
Geçen aldığım yere sordum. Sadece mp3 oynatıyormuş ve time shift özelliği ile usb'ye kendi video formatını yazdırıyormuş. Reciever hoşuma gitti fiyatı ise makul. En beğendiğim özelliği AUX çıkışı olması böylece müzik setine bağlayıp ev sinema sistemi yapabiliyorsunuz. HD yayın kalitesi çok iyi HDMI bağlantısı yapılabiliniyor. USB den yazılım güncellemesi olabiliyor. Fiyatı MediaMarket’de 199TL. Yalnız merak ettiğim yeni Turksat 4A uydusu yayınlarına uyumluluğu bu konuda bilgisi olan var mı???

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Geçen aldığım yere sordum. Sadece mp3 oynatıyormuş ve time shift özelliği ile usb'ye kendi video formatını yazdırıyormuş. Reciever hoşuma gitti fiyatı ise makul. En beğendiğim özelliği AUX çıkışı olması böylece müzik setine bağlayıp ev sinema sistemi yapabiliyorsunuz. HD yayın kalitesi çok iyi HDMI bağlantısı yapılabiliniyor. USB den yazılım güncellemesi olabiliyor. Fiyatı MediaMarket’de 199TL. Yalnız merak ettiğim yeni Turksat 4A uydusu yayınlarına uyumluluğu bu konuda bilgisi olan var mı???

Bu cihazın , sd yayın kalitesi nasıl, hd uyumlu cihazların sd yayınları iyi göstermediğini okumuştum, bir de kanal geçişleri hızlı mı?