Samsung PS51D550 Full HD 3D Plazma TV BEDAVA gibi

Bu konuyu okuyanlar

mustafa_262

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selam arkadaşlar yine kriterleri yazdım fiyat aralığımı belirttim karşıma bu samsung çıktı.. fiyat uygun garanti veriyor ücretsiz kargo fakat bu siteden daha önce hiç alışveriş yapmadım.
Daha önce kullanmış olan varsa veya bu siteden alışveriş yapan olmuşsa cevap verebilirmisiniz lütfen
adres bu

http://www.webdensiparis.com/urun/samsung-ps51d550-full-hd-3d-plazma-tv_961080.aspx?CatID=6607&ref=akakce&v=1.82.5

özelliklerde burda
Samsung PS51D550 Full HD 3D Plazma TV

PANEL
EKRAN BOYUTU 51'' ( 129 cm ) Ekran Genişliği
ÇÖZÜNÜRLÜK 1920x1080 Çözünürlük
KONTRAST (DİNAMİK) Mega Kontrast
ALT ALAN TARAMA FREKANSI (Hz) 600 Hz
GİRİŞ-ÇIKIŞ TERMİNALLERİ
HDMI 4
USB GİRİŞ Var ( 2adet )
USB 2.0 MP3, JPEG, MPEG1 / MPEG2: DAT, MPG, MPEG, TS, TRP, VOB, MKV, DivX,
AVI MPEG4: MP4, MKV, DivX, AVI H.
KOMPONENT Var
KOMPOZİT VIDEO Var
PC GİRİŞİ Var
SCART GİRİŞİ Var
ETHERNET Var
Cl+ SLOT (PAY-TV READY) Var
EXTRA ÖZELLİKLER
3D TV Var
2D - 3D CONVERTER Var
WIRELESS READY Aparat ile
ALLSHARE Var
DVB-C TUNER Var
DVB-T TUNER Var
Anynet + (HDMI ™-CEC) Var
DOLBY PULSE Var
ECO SENSÖR Var
HYPER REAL ENGINE Var
WLAN Var(READY)
TASARIM Slim Kasa
TELETEXT Var
WIDE COLOR ENHANCER Var
SES ÖZELLİKLERİ
HOPARLÖR 2x10 W
DOLBY® DIGITAL PLUS Var
DTS™ Var
ENERJİ-AĞIRLIK-BOYUT
GENİŞLİK 1196,8 mm
DERİNLİK 57 mm
YÜKSEKLİK (AYAKSIZ) 715,6 mm

SAMSUNG TÜRKİYE TARAFINDAN GARANTİLİDİR.

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Plazma TV'lerin elektrik tüketiminin çok fazla olduğu söyleniyor. Kriterleriniz arasında bu da var mı bilmiyorum ama dikkat edilecek bir husus bence.

mustafa_262

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ben çok televizyon izleyen biri değilim. bunuda kattım kriterlere ben sıkılınca 1-2 film yada beğendiğim bir dizi bazen ps3 maçı vs. için alacağım . devamlı açık olmayacak tv yani. bu fiyat aralığında bu özellikte başka önerilebilinecek marka model varsa tavsiyelerinizi bekliyorum

mustafa_262

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
lg bu konularda gayet iyi. bu aralar smartphone, televizyon ve diğer elektronik eşyalarda oldukça başarılı işler çıkartıyorlar. fiyatı genelde piyasadan biraz daha uygun oluyor. şuna bir bak istersen http://www.vatanbilgisayar.com/lg-5...00-hz,-50pt351/productdetails.aspx?I_ID=56050 en azından vatan güvencesi var.

o ebattaki bir TV için çok güzel fiyat bence de ama diğer özellikler açısından biraz eksik sanırım çözünürlük düşük mesela

---------- Post added at 12:17 ---------- Previous post was at 12:14 ----------

Eğer 42 inch uygunsa sizin için LG'nin LW4500 serisi daha mantıklı bence. Bu serideki 3D teknolojisinin gözlükleri FPR teknolojisine dayanıyor. Yani gözlükleri bildiğimiz gözlük gibi, pilsiz. Dolayısıyla da 2-3 saatten sonra baş ağrısı gibi durumların olmadığı söyleniyor.

http://www.sanalreyonum.com/urun/lg-42lw4500-led-televizyon_899180.aspx

yani bunların 3D teknolojisi farklımı ? yani Plazmalardki izlediğim bir 3d filmle LED TV de izlenen 3d film arasında çok büyük farklarmı var.. izlediğim şeyden birşey anlamayacaksam eğer 3D Plazma almamında mantığı yok. düz plazma alır ucuza kapatmış olurum...

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Aslında FPR gözlükler ve SG gözlükler arasındaki fark altta vermiş olduğum videoda güzel açıklanmış. İngilizce olarak anlatılmış ama görsellerden de ne anlatılmak istendiği anlaşılıyor.

[video=youtube;SxSLc2FT1lA]http://www.youtube.com/watch?v=SxSLc2FT1lA&feature=player_embedded[/video]

blackmamba07

Profesör
Reaksiyon puanı
3
tabiki led tv'de görüntü daha iyidir. ayrıca lg'nin fpr gözlük teknolojisi çok büyük bir rahatlık bence kullanıcı adına. sg gözlüklerin ağırlığı ortadan kaldırılmış. bildiğin güneş gözlüğü gibi gözlüklerle izliyorsun televizyonu. görüntü son derece net. arkadaşın verdiği video gayet açıklayıcı olmuş.

mustafa_262

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
videodan FPR nin SG den daha gelişmiş oldugu aşikar.bu Tv lerin FPR mi SG mi Oldugunu nasıl anlıyoruz hepsinde 3D TV yazıyor... FPR 3D yazmıyo mesela.. FPR teknolojisi sadece LED TV lerdemi bulunuyor ?

blackmamba07

Profesör
Reaksiyon puanı
3
evet hocam fpr teknolojisi şu anda sadece lg tarafından kullanılıyormuş. fpr ve sg olduğunu anlamak için gözlüğe bakmak yeterli sanırım. sg gözlükler pilli, büyük ve ağır. fpr gözlükler ise normal güneş gözlüğü gibi hatta daha hafif ve pilsiz.

mustafa_262

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
verdiginiz bilgiler icin tskler arkadaslar sağolun

Son mesajlar