Gmail mi Outlook mu

Bu konuyu okuyanlar

Mate40pro

Doçent
Reaksiyon puanı
148
Merhaba dostlar

Uzun zamandır kafamı kurcalayan bir soru var. Kişisel bir e-posta açmak istiyorum lakin gmail mi açsam hotmail mi bilemedim hangisi daha işlevseldir vs. Düşüncelerinizi söylerseniz sevinirim. Arada kaldım çünki youtube vs gmail le ortak çalışabiliyor google olduğundan hepsi şimdiden teşekkürler. ( iPhone almayı da düşünüyorum galiba icloud hesabı sadece outlook vs kabul ediyoe gmail etmiyoemuş galiba

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
İkisini de aktif olarak kullanıyorum, gmail daha çok hoşuma gidiyor.
Ama icloud hesabının gmail kabul edip etmediğini bilmiyorum.

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Merhaba dostlar

Uzun zamandır kafamı kurcalayan bir soru var. Kişisel bir e-posta açmak istiyorum lakin gmail mi açsam hotmail mi bilemedim hangisi daha işlevseldir vs. Düşüncelerinizi söylerseniz sevinirim. Arada kaldım çünki youtube vs gmail le ortak çalışabiliyor google olduğundan hepsi şimdiden teşekkürler. ( iPhone almayı da düşünüyorum galiba icloud hesabı sadece outlook vs kabul ediyoe gmail etmiyoemuş galiba

Gmail öneririm. Apple ID’de gmail ile rahatlıkla hesap açabilirsiniz.

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,934
İkisi de var ancak kurumsal işlemlerinde gmail kullanıyorum. Çokta kullanmayacağım gereksiz üyelik vb. işlemlerde hotmaili kullanırım.

Mate40pro

Doçent
Reaksiyon puanı
148
Yorumlarınız için teşekkür ederim

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
İkiside işlevsel aslında hangisini açarsan aç farketmez youtube video yükleyen biriysen gmail açabilirsin..

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Ek olarak mailler Gmail üzerinden daha hızlı ulaşıyor özellikle de üye olacağınız sitelerden gelen doğrulama mailleri.

Son mesajlar