GM5 Plus Hataları ve diğer telefonlar ile kıyaslama

Bu konuyu okuyanlar

cesur424

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum.Fazla bütcem yok max 1100 lira filan Gm5 plus düşünüyorum fakat farklı farklı hatalar okudum telefonun en son ki hali nedir alınır mı ? yada bu bütceye uygun telefon önerir misiniz ? Son olarak G3 hakkında yorumlarınız güncelleme aldıktan sonra bayağı iyileştiği söyleniyor.
Not:LG g4 düşündüm fakat fazla ısınması ve kronik sorunları olması beni vazgeçirdi.

alihanabi

Asistan
Reaksiyon puanı
93
g4 e ısnınıyo felan demişsinizde g3 ondan daha beter bi telefon

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Merhaba arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum.Fazla bütcem yok max 1100 lira filan Gm5 plus düşünüyorum fakat farklı farklı hatalar okudum telefonun en son ki hali nedir alınır mı ? yada bu bütceye uygun telefon önerir misiniz ? Son olarak G3 hakkında yorumlarınız güncelleme aldıktan sonra bayağı iyileştiği söyleniyor.
Not:LG g4 düşündüm fakat fazla ısınması ve kronik sorunları olması beni vazgeçirdi.
GM 5Plus düzeldi o cızırtı sorunları yok

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
g3 alınmaz artık bir sürü sorunu var g4 de de ısınma var yüksek performanslı oyunlarda sorun yapıyor malzemesi iyi değil ben size gm 5 plus öneririm son partilerde sorun yok...

Son mesajlar