General Mobile Discovery 2 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bilgisayar almıyorsun telefon alıyorsun. tüm bileşenler gömüktür. niye gömüktür git araştır. bizim ne vaktimiz yeter sana anlatmaya ne de yerimz yeter burada yazmaya

atakankk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gm discovery alayım mı iyi mi veya gm discovery 2 yi mi bekliyim veya s3 mini mi alayım ?

aidata_06

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Abi Ram ya Ram koyun şu telefonlara 2 olmasada 1,5 felan yap bari..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sana katılmıyorum tarihe dönüm bir bak istersen,kim ne icat etmiş veya ortaya çıkarmışsa bir öncekinin kopyasından başlamış olaya Bu markanın dahada büyüyüp Türkiye nin gururu olacağı kanısındayım

topsecretkursad

Asistan
Reaksiyon puanı
1
inş diyorum bende neden olmasın gm eski bir marka ama casper yada gm nin öyle bir amacı olsaydı daha önceden yapardı adamlar büyük düşünmüyor sanki daha çok zengin olma kanısındalar yapmasına yaparlar gururumuz da olurlar ama öyle bir amaçları yok bence

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
beklentilerin anltında. 2gb ram ve qualcom 600 serisi ile gelseydi iyiydi.
2 gb ram ile gelecek 1.ağızdan açıklandı kullanıcıların talebi doğrultusunda 2gb a çıkarttığını söyledi

gm bu seneye damga vuracak özellikle discrovrey elite modeli ile
s800 ac 3 gb ram vs 1100 1200 lira civarı olacak (tabi dolar izin verirse) note 3 ile yarışacak bir cihaz o fiyata damgayı vurur hem Türk hemde güncellemeye önem veren bir firma

oppo , miu gibi firmalara özeniyorduk artık bizimde böyle bir firmamız var

akinov5

Asistan
Reaksiyon puanı
4
adamlar s600 koysa ancak 800 olur diyen çürükçüller varken bide neden Türk firma türemiyor diye konusuluyor.Adamlar güncellemelere önem veriyor kendi frameworkunu inşa etmeye çalışıyor olmadı üretim fiyatına satsınlar değil mi.Bu model ile tanıtımında da söylendi yüksek performans değilde düşük fiyata optimumun üzerinde performansa ulaşılmaya çalışılıyor. O özelliklerede iyi yazılım ile gayet akıcı bir sistem olabilir kitkat ile. Donanım s800 isteyen adam sonra yeni konu açıp 1100 e xperia sp alıyor o ayrı:hammer:.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler arkadaş yanlış yazmış telefon 1gb ram değil 2gb ram üstelik sadece 2 gelmiyor yanında elite ve elite light geliyor eliteye bir bakın ondan sonra telefonun ne olduğunu anlarsınız

discovery 1 ile ilgili sorunlarınız olursa sorabilirsiniz bildiğim kadarıyla yardımcı olurum

fearless53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler gm2 ye markadan dolayı guvenmıyorum ne tavsiye edersiniz ?

danger_raso

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Son açıklamalara göre snapdragon 600 le gelicek ve bundan önceki açıklamada da 1gm ram den 2gb ram e yükseltiliceği söylenmişti. Teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:yes:zaaten firma ram`ı 2 olarak değiştirdi. emin olmasamda snapdragon 600 kullanılacak.

sevdimsadece

Asistan
Reaksiyon puanı
0
siz neyin kafasindasiniz anlamiyorum...hic biriniz bi şeyden

anladiğiniz yok...bir coğunuz o telefonu yakindan görmemiştir bile ben discover 16 gp kullaniyorum...sirf markadiye telefona milyarlar verenlerden değilim...

bildiğin ergen lafı seninki kusura bakma telpa bu telefonun arkasında ise o telefon zaten alınmaz

aidata_06

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bence yeterli donanıma sahip cihaz. Birde cihazin kalınligi gmd 1 gibi ince olursa guzel olur

metas53

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Toplamak gerekirse bu telefon 2 gb ram ile kesin geliyor birinci ağızdan çıkan söz bu.
2. olarakta galiba S600 platformunu kullanacak diye söylentiler var eğer bunlar doğru ve 849 TL bandında gelirse GM1 gibi bir patlama yapabilir çünkü o fiyat bandında böyle bir donanıma sahip bir cihaz yok şuan.

samettamer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
General mobile 1 gb ram ile discovery 2 yi çıkarmaz :) eminim 2gb ram ile gelecektir.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Ağustosta çıkacakmıs Hakkı Alkan söyledi

yhatam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefon cidden cok iyi ama isiniyo gerci bende sorun olabilir arama gelio cebimde acilio kapak bulamadim guzel oda uretenlerin sorunu

Reaksiyon puanı
16,118
benim dark evopad 3g m7220 kendini samsung galaxy nexus7 sanıyor discover2 de kendini cep sobası sanıyor...

ByEGT

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Geçen Mini'sini kullandım. Ekran koruyucusundan mıdır bilmem ama dokunmatiği hassas değildi. Kapasitif tadı verdi. Navigasyon tuşları basmatik gibiydi. Normalde böyle mi?

Bir de Play Store'da Google'ın kendi uygulamaları (örn.; Gmail) görünmüyor. Bu uygulamaları nasıl güncellerim?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Mrb arkadaşlar aynı anda discovery 1 ve 2 yi youtubede denedim aynı ayarlar aynı wifi agı olmasına rağman sonuç şaşırtıcı discovery 1 daha hızlı... Sizce bu neden olabilir ? android sürüm farkımı acaba yoksa ekran özelliklerimi ?