Gamepad Tavsiyesi (PC için)

Bu konuyu okuyanlar

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşlar;
Bazı oyunlar PC'de mouse ve klavye ile oynanmıyor, oynanabilirlik açısında çok kötü. Tavsiye edebileceğiniz bir gamepad var mı pc için...

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Ordan alma. :D Şöyle yap spotçular var ya konsol satan oraya gidersin, onlarda kollar 70 80 falan 20 küsür de bilgisayar'a bağlamak için gerekli olan, yani rahat 100 verirsin ama ben de kendim kullandığım için söylüyorum konsol da gayet iyi eğer çok oyun oynuyorsan harika bir şey ele tam oturması falan. :D

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Ordan alma. :D Şöyle yap spotçular var ya konsol satan oraya gidersin, onlarda kollar 70 80 falan 20 küsür de bilgisayar'a bağlamak için gerekli olan, yani rahat 100 verirsin ama ben de kendim kullandığım için söylüyorum konsol da gayet iyi eğer çok oyun oynuyorsan harika bir şey ele tam oturması falan. :D
işte fiziksel olarak bir yere gidecek vaktim yok... net üzerinden 100 tl civarında x360 kolu almam gerekiyor...

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
O zaman spotçuların sitelerinden halletceksin mesela İstanbuldaysan burası var bildiğim. Ankara da isen burası :D :D

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
http://www.vatanbilgisayar.com/snopy-sg-506-snopy-sg-506-gamepad/productdetails.aspx?I_ID=44195

şunu öneriyim mi önermeyim mi bilemedim ya şimdi :D

şöyle açıklayım ben sana :D

şimdi ben ve arkadas cevrem senelerdir bu modelden alıyoruz ama benim son bundan alışımda sorunlarım şnlardı aldım kolu sola basılı koluyor :D sonra gittim değiştirdim aynısıyla oda aynı sorunu veiryor sonra yine gittim vatanda bunlar aynı gün içerisinde oluyor deniyorum alıp kolları hepsinde aynı sorun var.Ama yine bu model 1.5 sene önce aldığım hala taş gibi calısıyor arkadaslarımınki de öyle.Bence bunu al ama bir dene öyle al zorla bir sol tarafa sıkı bas eğer yukarı falanda algılıyorsa alma o kolu :D

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Hangi şehirdeydin?

istanbul.. verdiğin linke baktım ama site bakımdaymış... koca Türkiye'de x360 gamepad satan internet sitesi yok.. ya.. var olanlarda 200 tleye kösüyorlar.. abd'de 36 dolar olan malı...

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
http://www.vatanbilgisayar.com/snopy-sg-506-snopy-sg-506-gamepad/productdetails.aspx?I_ID=44195

şunu öneriyim mi önermeyim mi bilemedim ya şimdi :D

şöyle açıklayım ben sana :D

şimdi ben ve arkadas cevrem senelerdir bu modelden alıyoruz ama benim son bundan alışımda sorunlarım şnlardı aldım kolu sola basılı koluyor :D sonra gittim değiştirdim aynısıyla oda aynı sorunu veiryor sonra yine gittim vatanda bunlar aynı gün içerisinde oluyor deniyorum alıp kolları hepsinde aynı sorun var.Ama yine bu model 1.5 sene önce aldığım hala taş gibi calısıyor arkadaslarımınki de öyle.Bence bunu al ama bir dene öyle al zorla bir sol tarafa sıkı bas eğer yukarı falanda algılıyorsa alma o kolu :D

Aman aman abii.. sağ tarafından 1,2,3,4 yazıyorsa uzak duracan.. sonra oyunlarda tıuşlar farklı her oyunda alışmaya calsıyon... x y neresi diye cebelleşiyorsun... ama tavsiyen için yine de tesekkürler...

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Biraz bakınayım İstanbul da ki spotçulara.

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Burayıhttp://www.atikelektronik.com/hakkimizda.asp buldum güvenilirmiş uzun süredir de piyasadalarmış bir bak istersen. Bu arada benim ankara da alışveriş yaptığım bir yer yukarlarda da vermiştim linkini istersen şimdi bir konuşayım msn'den onlarla şehir dışına gönderiyorlarmıymış diye ?

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Kontorland al 15 tl eminönünde.

o ne yaaww:D landlover gibi... 15 tl bide:D doğan görünümlü şahin galiba...

---------- Post added at 13:15 ---------- Previous post was at 13:14 ----------

Burayı buldum güvenilirmiş uzun süredir de piyasadalarmış bir bak istersen. Bu arada benim ankara da alışveriş yaptığım bir yer yukarlarda da vermiştim linkini istersen şimdi bir konuşayım msn'den onlarla şehir dışına gönderiyorlarmıymış diye ?

ANkarada olan siteye baktım sadece aşağıdaki ürün var ama anladığım kadari ile onun da pc bağlatısı yok.. sadece xbox için

http://www.pandoragame.com/?_Args=ProductImage,35,OdesisMc,214

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Zaten pc bağlantısı için gereken aleti ayrı verirler.Konuşayım mı çalışanlarla msnleri açık şuan?

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
X360 kolu ve pcye bağlama aparatı al başkada bir şey almaaaa

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Zaten pc bağlantısı için gereken aleti ayrı verirler.Konuşayım mı çalışanlarla msnleri açık şuan?

konussan iyi olur bakalım ne diyorlar:) x360 kol+pc bağlantısı.. teşekkürrler bu arada...

---------- Post added at 13:24 ---------- Previous post was at 13:23 ----------

X360 kolu ve pcye bağlama aparatı al başkada bir şey almaaaa
öle diyon ama bu da güzelmiş beee:)

http://www.vatanbilgisayar.com/logi...oductdetails.aspx?I_ID=51115#divDigerResimler

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Kusura bakma yav. Pc bağlantı yokmuş onlarda. :D :D

Şuraya kaldın artık. :D ya da başka arayıp İstanbul içi bulursan oralara. :D :D Elimden bu kadarı geldi, kusura bakma. :)

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Eğer istiyorsan onu al biz ne desek boş. :D Ama X360 kolunu bir kere tadarsan vazgeçemessin. :D :D benim 2 tane var başka kollarda oynayamıyorum. :D