Galaxy s8 çıkınca Galaxy s7'nin fiyatı

Bu konuyu okuyanlar

hemofx105lx1050

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yakın zamanda samsung galaxy s8 i tanıtacağı için samsung galaxy s7 nin fiyatlarının düşmesini bekliyorum. Telefon piyasasındaki tecrübelerinize göre samsung galaxy s7'nin fiyatı ne zaman ve ne kadar düşer bir fikriniz var mı?

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Yakın zamanda samsung galaxy s8 i tanıtacağı için samsung galaxy s7 nin fiyatlarının düşmesini bekliyorum. Telefon piyasasındaki tecrübelerinize göre samsung galaxy s7'nin fiyatı ne zaman ve ne kadar düşer bir fikriniz var mı?
Kardeş fiyat yavaş yavaş düşer ,kimse net fiyat ve tarih veremez , ne olacağı belli olmaz ama düşer,takip edeceksin.

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Bence bu sefer farklı bir şey olucak. Samsung S7 fiyatlarını düşürmeyecek onun yerine S8 e yönelik kampayalar yayıp S8 in satışlarını yükletmek isteyecek.
Çünkü S8 gibi bir telefon tasarım anlamında devrimin öncüsü. Hele kamerası bir fotoğrafta gördüm muhteşem ötesi bir şey. Samsung çok fazla ticari hamle yapıcak S8 için. Benim düşüncelerim bu yönde açıkcası

Kalemsizyazar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
S7nin fiyatını düşürmesi doğrudan S8in satışlarını etkiler, Samsung da bunu düşünecektir :/ , ama benimde şu sıralar tek beklentim S7 nin fiyatının düşmesi