Galaxy S8 bekleyenlere kötü haber!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi
S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Galaxy S8 bekleyenlere kötü haber!

Samsung Galaxy S8 amiral gemisi için maalesef biraz daha sabretmek gerekecek. Samsung Mobile müdürü DJ Koh, ürünün beklenen bir etkinlikte yer almayacağını açıkladı.

Samsung Galaxy S8’de hangi özelliklerin yer alması gerektiğini düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
10,327
4500 liradan aşağı gelmeyeceği kesin gibi. O yüzden artık çok kolay alabilme şansımız olmayacağına göre ne zaman gelip gelmeyeceğinin de çok bir önemi kalmadı diyebilirim. Ancak 2 yıl sonra note8 almayı düşünebiliriz... Ki, üzerinden bir, birbuçuk yıl gibi bir zaman geçmiş olur, baya ucuzlamış olabilir, belki o zaman alabilme şansımız olur diye düşünüyorum.

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
4500 liradan aşağı gelmeyeceği kesin gibi. O yüzden artık çok kolay alabilme şansımız olmayacağına göre ne zaman gelip gelmeyeceğinin de çok bir önemi kalmadı diyebilirim. Ancak 2 yıl sonra note8 almayı düşünebiliriz... Ki, üzerinden bir, birbuçuk yıl gibi bir zaman geçmiş olur, baya ucuzlamış olabilir, belki o zaman alabilme şansımız olur diye düşünüyorum.
4500 lira gibi bir rakam uçuk olur hocam.

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
Ahbari, bu daha iyi ihtimal. Daha geçen gün Elma 7'nin plus versiyonuna gelen zamdan sonra 6 bin lira(cık) olmuş. :)
Var gerisini sen düşün! :)
o, apple fanboylarının düşüneceği iş. hafıza kartı yok, 256 gb için 2 bin lira fazla verecekler.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Milleti biraz daha meraklandırıp güzel bir model ile merakları gidereceklerini düşünüyorum.:)