Galaxy s3 şarj olmuyor

Konusu 'Samsung' forumundadır ve tcranberries tarafından 26 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Aynı sorun bendede var gecen gün usb kablosunu değiştirdim şarj etmeye başladı aletten ama 2 gün sonra ondada kesildi

2. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Arkadaşlar güncelleme yaptı s3 galiba ondan sonra oldu pirizden şarj etmeme olayı. bende çözüm arıyodum googleda shiftdelete formuna geldim konu hakkında fikirleri olan arkadaşlar varsa yardımlarınızı bekliyorum.

3. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

benim de almanya'dan aldığım cihazımda bu sorun var. güncellemeyle de düzelmedi. 2 buçuk ay önce de bu sorun vardı şimdi de oluyor. ama belli bir düzende değil tabi. bazen 2 hafta bazen 3 gün sorunsuz kullanıyorum. ana ekranda pil simgesinde şarj işareti olmasına rağmen ve şarj ledi yandığı halde pil dolmuyor. bu sorun olmadığında ise bazen de çok yavaş doluyor pil veya bir süre sonra duruyor. 2-3 saate dolması gereken pil gece boyu şarjda kafasına göre bir yüzde'de kalabiliyor. yeni yazılımdan çok ümitliydim ama bir işe yaramadı. kısacası şarj etmede ben de sorun yaşıyorum.ilk zamanlar araştırdığımda hiç bir benzer şikayete rastlamamıştım bir tek benim telefonumda mı diye endişeleniyordum. gördüğüm kadarıyla şuan bir çok kişinin aynı sorunla karşı karşıya. umarım bir çare bulunur, pili uzun gidiyor derken şarj olmama işi çok can sıkıyor.

4. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlarım ben de 2 gün önce galaxy s3 aldım gece saat 22:00 da şarja koydum şuan saat 16:25 ve hala şarjım dolmadı :(

5. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

aynı sorun bende de vardı. prizden şarj olmuyor bilgisayara takınca şarj oluyor. cihazı samsunga götürdüm 1aylık süre dolmadığı için değişim istedim. bugün cihazı teslim alırken test edildiğini ve sorun görülmediğini söylediler. cihaza format atılmış başka bir işlem yapılmamış. şuan şarj oluyor ama birkaç gün sonra aynı sorunun tekrarlamayacağının garantisi yok gördüğüm kadarıyla.

6. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Ayarlar ---> guvenlik ten fabrika ayarlarina dönmeyi denedinizmi

7. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bende s3 kullanıyorum telefonum prizden sarj oluyor ama çook uzun sürede bugün yaklasık 7 saatte fln doldu sarjı... ve şarj çok cabuk bitiyor gercekten çok sinir bozucu bi durum :(

8. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaslar 5 gun once aldigim galaksy s3 de ayni sorunla karsilastim. Bir turlu tlfnu sarj edemiyorum. Nette gezerken bu basligi buldum. Konu ile ilgili sikintisi olan arkadaslardan sorunu cozen olduysa ve nasil hallettigini eger burada belirtirse cok sevinirim

9. blackbatuhan

blackbatuhan Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Aynısı bendede olmuşdu. Bi gece şarja bıraktım telefonu sabah kalkıp baktım şarj olmamış sonra elektrikler kesilmişdir demişdim fakat kesilmemiş çünkü aynı saattw babamda şarja koymuşdu onunki şarj olmuş

10. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşım aynı sorun nedeniyle servise verdiğim cihaz şuan aynı arızayı tekrarladı usb den şarj ediyorum kafayı yemek üzereyim.

servistekilerin sorunu çözemediği açık. sadece format atmışlar belliki. cihazı teslim alırken kağıda "test edildi böyle bir sorun görülemedi" yazmışlar. (teslim alırken cihaz şarj oluyordu evet , ama sizinde bildiğiniz gibi bu arıza zaman zaman kendi kendine düzelen bir arıza)

bu yazıyı yazmalarının sebebi ise 4077 sayılı kanuna göre 1 ayı doldurmayan cihazdaki arızalarla ilgili tüketicinin birebir değişim hakkı olması. yani sizin anlayacağınız var olan arızayı yok sayarak bu hakkı elimden almış oldular.

sana tavsiyem cihazı 1.elden samsung servise götür şarj olduğunu görsen bile teslim alma değiştirilmesini istiyorum de.

konuyla ilgili yazan diğer arkadaşlarda konunun akıbetini veya çözüm yollarını yazarsa sevinirim...

11. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

maalesef bende de sorun tekrarladı. şarj etmek için yanımızda bilgisayarla gezeceğiz anlaşılan. şikayetvar a tüketici haklarına başvuran varmı?

12. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

merhaba bende de şarz oluyo gibi gözüküyo ama hiç bir ilerleme yok yaklaşık 2 saattir şarzda ..:huh:

13. kefenmez

kefenmez Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    blackbatuhanda s3 yok , o sadece galaxy s3 ü kötülemek için foruma kaydolmuş biri , hayatında eline almadığı bir telefonu nasılda atıp sallıyor yazdığı konuları bir görseniz gülmekten gözünüzden yaşlar gelir.. şuanda bırak iphone 4s i iphone 5 ten bile öndedir galaxy s3

http://www.netsenin.com/wp-content/uploads/2012/09/samsung-dahi-olmaya-gerek-yok.jpg

şuanda elimde hem iphone 4s hemde galaxy s3 var inanmayana resim yollayabilirim istediği kadar istediği şekilde , galaxy s3 her konuda ağır basıyor çekemeyen anten taksın başta blackbatuhan sende s3 yok abicim galaxy s3 ü kullanan bilir

14. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Bende de s3 var gayet hızlı şarj oluyor; Mobil verileri açarsanız şarjınızı hızlı tüketiyor(haliyle :))
    Bunun dışında Gayet memnunum harika bir telefon; Hiç bir uygulamada takılma yaşamadım henüz.
    Şarj olsun, ekran olsun, kullanılabilirlik olsun tam anlamıyla mükemmel.

15. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

s3'Ü Yeniden başlatınc 24 saattir şarj olmayan telefonum şarj olmaya başladı.. Tavsiye olunur.. (Prizden)

16. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bendede Galaxy wonder var telefondan cok memnunum fakat araç sarj aletinden sarj olmuyor sarj aletinin cıkış verileri orjinal saj adaptoru ile birebir (5v-0.7A) baska telefonları denedim iphone 4s vs sony ericson xperia ray onlarda sorun yok..

17. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar bendede aynı problem vardı . bugün olan güncellemeden sonra düzeldi bi deneyin isterseniz tekrar sarj etmeyi prizden....

18. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Bneim wave 2 de ayni sorun var doluyor gözüküyor ama doluyo servise verdim bakalim ne olcak10 gün oldu telefonu cihaz değişimine gittim olmuyomuş şuan bakalim ne telefon önericekler ve sanirim bu samsunglardada bu sorun oluşmaya başladi ayni nokianin bir zamanlar n8 lerde başlayan donma problemleri gibi sanirim
    ne yapcam bilmiyorum ne telefon önericekler ne zmn gelir bilmiyorum gerçekten

19. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Bu sorunu yaşamak istemiyorsanız şarj kablosunu telefona dümdüz takılı tutun(önerim bu sorunu daha yaşamamış olanlar için), kablo sert ve kalın bir kablo olduğu için telefon girişine zarar verebiliyo, aynı problem bende de var, telefon kablo girişini kontrol ettiğinizde hafif oynama olduğunu görebilirsiniz. Bu da telefonun şarj olmamasına veya normalden çok daha uzun sürelerde şarj olmasına sebep oluyor.

20. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bende s3 kullanıyorum telefon çok güzel ancak 7-8 saatte şarj oluyor hata bir tek bende sanmıştım bu duruma çözüm bulan var mı? çok üzün sürüyor şarj olması şu zamana kadar yalnızca prizden denedm..

Sayfayı Paylaş