Galaxy Note 8 pil sorunu doğrulanmış durumda!

• Konuyu başlatan Shiftdelete.Net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
galaxy-note-8-pil-sorunu-dogrulanmis-durumda.jpg

Galaxy Note 8 batarya sorunları doğrulandı. Şirket batarya sorunu yaşayan birçok cihazın değişimini yaparak kullanıcıların sorunlarını gidirmeye çalışıyor.

https://shiftdelete.net/?p=111661

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
10,325
Şu 404 sorununu halledemediniz bir türlü yav! :)

Reaksiyon puanı
10,325
sorun değil de işte...

Sorun, hemde önemli bir sorun. Bu uzun zamandır bütün şikayetlere rağmen giderilemeyen bir sorun hemde. Suç botlarda mı yoksa o botların yularını tutan ellerde mi bilmiyorum ama sorun işte... :D

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
bot işte ne yapacan atsan atılmıyor satsan satılmıyor hep aceleci

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Saatleri var onaylamıyor haberler sdn ofis çalışanları yetiştiremiyor o yüzden geç kalıyor

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
404 not found please try again later haydi güle güle

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Saatleri var onaylamıyor haberler sdn ofis çalışanları yetiştiremiyor o yüzden geç kalıyor
onaylamıyor değilde haberlerin yayınlanması için zaman ayarı var örneğin 6 da yayınlanacak haber ama bot bu haberi saat 4 de açıyor foruma iki saat sonra haber yayına girince link düzeliyor.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
:)Apple'dan soğut beni Samsung yapma böyle hatalar

catlakkarizma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Aynı sorunu geçen hafta LG G5 te yaşadım. Telefon önce hızlı bir şekilde batarya tüketimi yaptı. 1.5 gün giden batarya 6 saatte bitti. Şarja taktığımda hiçbir tepki vermedi. Ne şarj oluyor ibaresi ne de yeşil şarj ışığı yandı. Telefonu hiç bir şekilde acamadim. Hepsi burada dan ithalatçı garantili almıştım. (Bu arada sakın ithalatçı garantili ürün almayın. Ben çok pişmanım.) Uzun uğraşlar sonucu servisi olduğunu iddia eden bir yer bulup cihazı gönderdim. Allaha emanet cihaz geri gelirmi, yaparlarmi, başka birşey uydurup paramı isterler bilmiyorum :)
Sorunla ilgili ithalatçı servisten yapılacak açıklamayı paylaşırım tekrar.

catlakkarizma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Aynı sorunu geçen hafta LG G5 te yaşadım. Telefon önce hızlı bir şekilde batarya tüketimi yaptı. 1.5 gün giden batarya 6 saatte bitti. Şarja taktığımda hiçbir tepki vermedi. Ne şarj oluyor ibaresi ne de yeşil şarj ışığı yandı. Telefonu hiç bir şekilde acamadim. Hepsi burada dan ithalatçı garantili almıştım. (Bu arada sakın ithalatçı garantili ürün almayın. Ben çok pişmanım.) Uzun uğraşlar sonucu servisi olduğunu iddia eden bir yer bulup cihazı gönderdim. Allaha emanet cihaz geri gelirmi, yaparlarmi, başka birşey uydurup paramı isterler bilmiyorum :)
Sorunla ilgili ithalatçı servisten yapılacak açıklamayı paylaşırım tekrar.

İthalatçı garantili firma olan Evo BT tarafından, cihazın sarj soketinden sıvı temasına maruz kalarak, anakartın yandıgını. sıvı teması oldugu için garanti dışı oldugu. şarj soketi ve anakart tamirinin yapılması gerektiği ve tamir masrafının 410 TL olduğu söylendi.

cihazın tamir edilmeden geri gönderilmesini talep ettim.

Reaksiyon puanı
10,325
Ya sonuçta bunlar kul yapısı şeyler, oluyor bi şekilde hata arıza... Valla biraz da şans işi diyelim. Ama en önemlisi de o kadar parayı verdikten sonra gözün gibi dikkatli olmak.

Reaksiyon puanı
16,118
''pil sorununun daha çok Amerika’daki Snapdragon 835 işlemcili modellerde görüldüğü tespit edildi. Ülkemizdeki kullanıcıların böyle bir sorun yaşamadıkları durumun çoğunlukla Amerika pazarında yaşandığını biliyoruz.''
der ki buda sorun yok manasına gelir.

Reaksiyon puanı
10,325
''pil sorununun daha çok Amerika’daki Snapdragon 835 işlemcili modellerde görüldüğü tespit edildi. Ülkemizdeki kullanıcıların böyle bir sorun yaşamadıkları durumun çoğunlukla Amerika pazarında yaşandığını biliyoruz.''
der ki buda sorun yok manasına gelir.

Allah yeryüzündeki bütün sorunları, problemleri hep Amerikanın başına versin inşaallah. :)

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
Sorun Note 7 boyutuna çıkarsa Samsung büyük tepki alır. Hep Note serisinde çıkıyor bu tarz sorunlar. S serisinde böyle sorunlar hiç duyulmuyor.

Reaksiyon puanı
10,325
Sorun Note 7 boyutuna çıkarsa Samsung büyük tepki alır. Hep Note serisinde çıkıyor bu tarz sorunlar. S serisinde böyle sorunlar hiç duyulmuyor.
Sorun sadece Snapgradon işlemcisi kullanan Amerikada olmuş. Kendi işlemcisi Equinos kullanan Türkiye ve Avrupada böyle bir sorun henüz hiç olmamış. Ayrıca Note7'de patlama oluyordu, bunda öyle bir sorun da yok.

Son mesajlar