Galaxy Note 4'ten LG G5'e

Bu konuyu okuyanlar

gunayc

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Merhaba arkadaşlar. Başlıktada belirttiğim gibi Note 4 cihazimi satıp temiz,ikinci el bir LG G5 mi alsam diye düşünüyorum. Sizin de fikirlerinizi duymak isterim. Pisman olur muyum? LG G5'te kronik bir sıkıntı var mı?Note 4 'e göre performansta ve kamera kalitesinde dusus yasar miyim? Teşekkürler,iyi forumlar diliyorum.

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Eğer ki LG G5 temizse LG G5 alın bence.
@F1kan Konuya bakar mısınız?

Mustafa Kiraz

Asistan
Reaksiyon puanı
80
G5e
Ekran kalitesinde bariz artış olmayacak.
Yeni pil alınmış bir note 4ddn daha az batarya duren olacak
S pen desteği gidecek
Fotoğraf kaliten artacak
Video performansın 2 nesil fark varmış gibi çünkü note 4 çok başarılı bir video perfomansına sahip buna karşılık g5 çıktığı seneyd gore biraz daha kotu bir video performandına sahip
Kulaklık kalitesi artacak
On kamera artacak
Ghost screen tehlikesi baş gösterecek
Performsnd artacak
Bence ikinci el S7 bakın ne kadar samsungdan sıkıldım desenizde arayuz ciddi anlamda değişti
--- Gönderi Güncellendi ---
G5e geçince performansda artacak

gunayc

Asistan
Reaksiyon puanı
91
G5e
Ekran kalitesinde bariz artış olmayacak.
Yeni pil alınmış bir note 4ddn daha az batarya duren olacak
S pen desteği gidecek
Fotoğraf kaliten artacak
Video performansın 2 nesil fark varmış gibi çünkü note 4 çok başarılı bir video perfomansına sahip buna karşılık g5 çıktığı seneyd gore biraz daha kotu bir video performandına sahip
Kulaklık kalitesi artacak
On kamera artacak
Ghost screen tehlikesi baş gösterecek
Performsnd artacak
Bence ikinci el S7 bakın ne kadar samsungdan sıkıldım desenizde arayuz ciddi anlamda değişti
G5e geçince performansda artacak
Teşekkürler yorumunuz için

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Merhaba arkadaşlar. Başlıktada belirttiğim gibi Note 4 cihazimi satıp temiz,ikinci el bir LG G5 mi alsam diye düşünüyorum. Sizin de fikirlerinizi duymak isterim. Pisman olur muyum? LG G5'te kronik bir sıkıntı var mı?Note 4 'e göre performansta ve kamera kalitesinde dusus yasar miyim? Teşekkürler,iyi forumlar diliyorum.

Merhaba,

Tokyo mobile'dakini diyon galiba. silver 16 ay garantili. Temiz cihaza benziyor bi bak derim. Note 4'den sonra her konuda artış yaşarsınız. Geniş açılı çekim fonksiyonu ile g5 uygun fiyata güzel özellikler sunuyor. Tavsiye ederim. İzmir iletişim'dede vardı orayada bi bak gold 20 ay garantili.

gunayc

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Merhaba,

Tokyo mobile'dakini diyon galiba. silver 16 ay garantili. Temiz cihaza benziyor bi bak derim. Note 4'den sonra her konuda artış yaşarsınız. Geniş açılı çekim fonksiyonu ile g5 uygun fiyata güzel özellikler sunuyor. Tavsiye ederim. İzmir iletişim'dede vardı orayada bi bak gold 20 ay garantili.
Hocam Tarhan iletisimde var siyah modeli onu dusunuyordum

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Malzeme kalitesi ,ekran büyüklüğü ve kalemi dışında düşüş yaşamazsın.

gunayc

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Aslında Zenfone 3'te aklımı karıştırıyor nedense

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Eğer ki LG G5 temizse LG G5 alın bence.
@F1kan Konuya bakar mısınız?
Öncelikle herkesin Cuması mübarek olsun :D
Konumuza geçelim hemen. Sıfır G5 almak her zaman için daha avantajlıdır. Neden diye sorucaksın ? Telefonunda bir darbe söz konusu ise garanti telefonuna bakmayabilir. Lg g5 ise ghost screen hatası mevcuttur. Aslında lg g5 almak az da olsa risk almak demektir. Fiyatına göre diğer amiral gemileri içinden uygun birazda. Ama sen 2. el temiz bir Lg Tr garantili bir G5 bulursan alabilirsin. Yok dersen ki ben risk almak istemyorum. O zaman 2. El Samsung s7 ve Htc 10 yada Sony Xz öneririm.
Diğer yandan Zenfone 3 demişsin bide. Zenfone 3 orta ğst segment bir işlemcisi olan kamerası gayet başarılı fiyatına göre tasarım ve malzeme kalıtesi iyi olan, bataryası bir günü rahatlıkla çıkartan bir telefon. Üstelik bunu sıfır alıcağından dolayı için çok daha rahat edicektir. Tercih senin dostum :)

gunayc

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Öncelikle herkesin Cuması mübarek olsun :D
Konumuza geçelim hemen. Sıfır G5 almak her zaman için daha avantajlıdır. Neden diye sorucaksın ? Telefonunda bir darbe söz konusu ise garanti telefonuna bakmayabilir. Lg g5 ise ghost screen hatası mevcuttur. Aslında lg g5 almak az da olsa risk almak demektir. Fiyatına göre diğer amiral gemileri içinden uygun birazda. Ama sen 2. el temiz bir Lg Tr garantili bir G5 bulursan alabilirsin. Yok dersen ki ben risk almak istemyorum. O zaman 2. El Samsung s7 ve Htc 10 yada Sony Xz öneririm.
Diğer yandan Zenfone 3 demişsin bide. Zenfone 3 orta ğst segment bir işlemcisi olan kamerası gayet başarılı fiyatına göre tasarım ve malzeme kalıtesi iyi olan, bataryası bir günü rahatlıkla çıkartan bir telefon. Üstelik bunu sıfır alıcağından dolayı için çok daha rahat edicektir. Tercih senin dostum :)
Teşekkürler hocam yorumun için :) Dediğin gibi G5'te kafamı karıştıran tek sorun ghost screen. Sorunsuz bir cihazdan risk alıp geçmeye değer mi bir türlü ona karar veremedim açıkçası :D Zenfone 3'te Vodafone'dan peşin alınca baya indirimliydi, hem kamerasi hem de donanım olarak gayet yeterli gozukmustu gözüme :) Bakalım birkaç gün daha düşüneyim :)

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Sana bir video atıcam şimdi zenfone 3 ü nasil daha ucuza alabılırsın diye. Bulup hemen atıyorum dostum :D
Al dostum bu videoyu izle ve sonrasnda araştırmak sana kalmış :D

gunayc

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Sana bir video atıcam şimdi zenfone 3 ü nasil daha ucuza alabılırsın diye. Bulup hemen atıyorum dostum :D
Al dostum bu videoyu izle ve sonrasnda araştırmak sana kalmış :D
Sağ ol :D eve gidince izleyim :D

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Aklına takılan bir şey olduğunda çekinmeden sor dostum :D Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım :D

Knock0ut

Asistan
Reaksiyon puanı
60
G5 eger sorunsuz bir cihaz olsaydi ve/veya LG servis agi yeterince iyi olsaydi(ghost screeni garanti disi birakiyorlar diyenler var), yok satardi. Muhtemelen 2016 nin en basarili telefonu olurdu. Ancak durum boyle. Kronik sorunlu ve servisi zayif. Risk. S7 kullaniyordum bu gune kadar, Note 5 e gectim bugun sahane cihaz idi S7 butceniz musait ise tavsiye ederim.

Note 4 den gecince her anlamda seviye atlar telefonunuz ekran boyutu disinda.

gunayc

Asistan
Reaksiyon puanı
91
G5 eger sorunsuz bir cihaz olsaydi ve/veya LG servis agi yeterince iyi olsaydi(ghost screeni garanti disi birakiyorlar diyenler var), yok satardi. Muhtemelen 2016 nin en basarili telefonu olurdu. Ancak durum boyle. Kronik sorunlu ve servisi zayif. Risk. S7 kullaniyordum bu gune kadar, Note 5 e gectim bugun sahane cihaz idi S7 butceniz musait ise tavsiye ederim.

Note 4 den gecince her anlamda seviye atlar telefonunuz ekran boyutu disinda.
Teşekkür ederim yorumunuz için :) Dediğiniz gibi durum riskli.

Son mesajlar