Galaxy Note 3, (N9005) LTE Modeli Almak İsteyenlere

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
N9005 yurt dişindan geldi banada kilit ve imail açmak için ne yapmaliyim telefoncular pasaport harici açamazsin diyor bilgisi olan varsa yazabilir mi acaba

mr_knnulu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben 9005 modelini 550 Dolara Irak'tan getirtmeyi planlıyorum ama daha önce Polonyadan getiren bi arkadaşı telefonu burada açtıramadıgını ve magdur oldugunu söyledi diğer bir tanıdıgımda aldıgım yerin hattını takıp 15 20 dk kullanılırsa sıkıntı cıkmayacağını söyledi sizce ne yapmalıyım? Magdur olmak istemiyorum. Ve Nasıl oluyorsa bi yol gösterrseniz sevinirim şimdiden teşekürler..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya abim bnm telefonunu yazarmısın allta konuşalim : bn ögrenciyim biraz bitrikmişim var note3 n9005 modeli almak istiyorum ne zamandır arıyorum ama paspoırt bvulamıyoruum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba note3 9005 lte modelini italyadan getirttim pasporta işlettim ancak region code luymuş. telefocu yaparım dedi ancak imei numarası değişiti sonra düzeltti fakat şuan hiç çalışmıyor. işletim sistemini tamamen sildi yenisini yükledi o da çok tuhaf çalışıyor ve imei null hatası veriyior. bu yapılabilir mi? bana yardım ederseniz sevinirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
fonotel ithalatçı firmada var almak isteyenler gitsin ordan alsın enazından garantili

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi bende almanyadan getirttirdim note n9005 telefoncuya açtırmak zorunda kaldım sım lock vardı çünkü abi şimdi bir türlü düzen tutmuyor sürekli kapanıyor ne yapmalıyım telefoncu sürekli açıyor ama bu nereye kadar 100 tl ye açtırdım sım lock+ imei yardımcı olurmusunuz ne yapmalıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba,

bütün n9005 ler LTE yani 4G desteklimidir yoksa n9005 lerin de standar ve LTE versiyonu varmıdır ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar telefonu getirtecek kişi arkadaşinizsa söyleyin cihazi sim kilit veya region klt olmayan alşvrş sitelerinden alsin, ben çinden getittirdim. Kilit falan yok. Hali hazirda kullaniyorum. Eğer sim kilit olursa orda bir gsm ile açip öyle getirmesi gerek. Eğer region lock varsa bazi sitelerden ücretli alip açtirabilirsin, o da sikinti değil. Psp kaydi 120 tl. --farki işlemci hizi daha yüksek, 4k video çekebiliyo, 4g'ye geçildiğinde destekliyo. Tek sikintisi garantisi yok.o yüzden tavsiyem getirtecekseniz orda açilip bir-iki gün denenmesi. Bide güncelleme yapmadan önce forumlari okuyun öyle yapin, ya da yaptirtin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
pasaporta işlettim ama imei certi fail diye hata var kırma işlemincen sonra içindeki işletim sistemini tamamen değiştirdiler sürekli yeni bişey yüklüyo olmuyor ümit varmıdır orjinal andrid işletim sistemi silinince yeni yüklenen android eskisi gibi olur mu?