Haber Ekran Altı Kameralı İlk Katlanabilir Telefon Galaxy Z Fold3 Tanıtıldı

Bu konuyu okuyanlar

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
Samsung TSİ 17:00'da başlayan 2021 Ağustos Galaxy Unpacked etkinliğinde ekran altı kameraya sahip olan ilk katlanabilir telefonu tanıttı.

1628692068854.png

Şirketin popüler katlanabilir serisinin 3. üyesi olan Galaxy Z Fold3, Samsung‘un ilk ekran altı kameralı modeli olacak. Böylelikle şirket resmi olarak çentik ve delikli panel kullanmadan tam çerçevesiz ekran deneyimini kullanıcıya yaşatmış oldu. Aynı zamanda bir başka dikkat çeken detay ise S-Pen desteği oldu. Note serisi ile hayatımıza giren bu kalem, uzun süredir bu modellerle özleşmişti. Ancak şirket bu yıl bir değişiklik yaparak kalemi Galaxy Z Fold3 için özelleştirdi.

Daha fazla bilgiye SDN üzerindeki haberden ulaşabilirsiniz.

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,972
Benim için hayal kırıklığı oldu.Z fold 2'den ekran altı kamera dışında pek farkı yok.Fiyatıda 35K olur Türkiye'den fazla alan olmaz.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Z Flip 3 çok daha hoşuma gitti benim. Telefona en çok benzeyen telefon :D
Aynen. Demekki bir tek ben böyle düşünmüyormuşum :D.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim için hayal kırıklığı oldu.Z fold 2'den ekran altı kamera dışında pek farkı yok.Fiyatıda 35K olur Türkiye'den fazla alan olmaz.
Z Fold 3 ü,Z Fold 2 ye kıyasla işlemcisi daha iyi,tasarımı daha iyi, her iki ekrandada 120hz desteği var,suya dayanıklılığı var, spen desteği var ve daha kaliteli hissetiriyor(youtube dan izlediğim incelemelere göre). Ben cihazı beğendim fakat Z Flip 3 daha çok hoşuma gitti.

Son düzenleme: