Fps

Bu konuyu okuyanlar

Kadirirpk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hp 250 g4 notebook bilgisayarda lol de 20 30 fps alıyorum normal mi. Sistem özellikleri 4 gb ram intel i5 5. Nesil işlemci ekran kartı amd Radeon r5 m330 win10 işletim sistemi.

Hasankln742

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Sistem özelliklerine gir/Gelişmiş sistem ayarları de Performans yazıyo mavi çember içinde performans ayarlarına tıkla en iyi perfomans için ayarla de
30 fps fln artıyo olmassa ana bacı sövme sonra windows+R:Çalıştırı açıyo Çalıştırı aç prefetch yaz o dakileri sil sonra çalıştırı aç recent yaz onlarıda sil çalıştırı aç %temp% yaz çalıştırı aç temp yaz ama bak orda böle önemli şeyler var oku sil Sonraki aşama Bilgisayarıma gir disk c ye sağ tık yap mouse la Diski temizle de orda altta simgelerin yanın da kaç byte sileceğini yazıyo yanı kalıntı fln siliyo az bi mebla ama olsun disktekileri silmiyo zarar
vermiyo ve bide elin biraz tornavida tutyosa içini aç ve eline al şu saç kurutma makinesinin soğuk ayarını tut pc ye yapamıyosan bi büyüğünden yardım iste abine baban falan fps biraz artar benim külüstürde oluyo eğer dediklerimi güzelce yaparsan olur Ve Mavi Ekransız Günler Dilerim
Mesaj otomatik birleştirildi:

bide Notebookla oyun oynanmaz o dosya falan sunum yapmak için

Kadirirpk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lol ayar düşük yapsanız bile mi aynı?
Evet ayar düşük yapınca da yüksek yapınca da aynı

Bunların
Sistem özelliklerine gir/Gelişmiş sistem ayarları de Performans yazıyo mavi çember içinde performans ayarlarına tıkla en iyi perfomans için ayarla de
30 fps fln artıyo olmassa ana bacı sövme sonra windows+R:Çalıştırı açıyo Çalıştırı aç prefetch yaz o dakileri sil sonra çalıştırı aç recent yaz onlarıda sil çalıştırı aç %temp% yaz çalıştırı aç temp yaz ama bak orda böle önemli şeyler var oku sil Sonraki aşama Bilgisayarıma gir disk c ye sağ tık yap mouse la Diski temizle de orda altta simgelerin yanın da kaç byte sileceğini yazıyo yanı kalıntı fln siliyo az bi mebla ama olsun disktekileri silmiyo zarar
vermiyo ve bide elin biraz tornavida tutyosa içini aç ve eline al şu saç kurutma makinesinin soğuk ayarını tut pc ye yapamıyosan bi büyüğünden yardım iste abine baban falan fps biraz artar benim külüstürde oluyo eğer dediklerimi güzelce yaparsan olur Ve Mavi Ekransız Günler Dilerim

bide Notebookla oyun oynanmaz o dosya falan sunum yapmak için

Bunların hepsini yaptım ama yinede aynı

Reaksiyon puanı
101
Evet ayar düşük yapınca da yüksek yapınca da aynı

Bunların

Bunların hepsini yaptım ama yinede aynı
Lol sil tekrar yükle olmazsa bilgisayar ekran kartı işlemci anakart ram tekrar takın format atın ondan sonra lol yükleyin derim olmazsa yeni pc alın derim

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Güç seçeneklerini kontrol eder misin?

Lol sil tekrar yükle olmazsa bilgisayar ekran kartı işlemci anakart ram tekrar takın format atın ondan sonra lol yükleyin derim olmazsa ekran kartı işlemci anakart ram değiştirin yada yeni pc alın
Uygulamayı tekrar yüklemek hiç bir şey değiştirmeyecektir.
Bahsedilen cihaz notebook olduğu için herhangi bir donanımı sökülmez ki bunlara çözüm olarak sunduğun işlemci ve ram'de dahil!
Notebookta ana kart değişimi direkt cihazı baştan aşağı değiştirmek demektir!
Konuyla alakası olmayan önerilerinizi kendinize saklamanızı rica ediyorum!

Reaksiyon puanı
101
Güç seçeneklerini kontrol eder misin?

Uygulamayı tekrar yüklemek hiç bir şey değiştirmeyecektir.
Bahsedilen cihaz notebook olduğu için herhangi bir donanımı sökülmez ki bunlara çözüm olarak sunduğun işlemci ve ram'de dahil!
Notebookta ana kart değişimi direkt cihazı baştan aşağı değiştirmek demektir!
Konuyla alakası olmayan önerilerinizi kendinize saklamanızı rica ediyorum!
Sen kendine sakla ekran kartı çıkarılır işlemci çıkarılır anakartta ram de lütfen yanlış bilgi vermeyiniz

Son mesajlar