Forum Hakkında | Görüş - Öneri - Şikayetleriniz

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Usain

Citizen of the world
Yönetici
Mod. Adayı
Oldu. Gerçekten ciddi bir forum buras
Siz forum sitesi mi arıyorsunuz reklam panosu mu? Adam size diyor ki öyle gelip reklam yapıp gidemezsiniz. Az foruma faydanız olsun. Sonra sitenizide tanıtırsınız.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Kiminiz doğru söylüyor şimdi? Bir konu yayınlasın diye 1000 mesaj atacak kişinin pek olmadığını sanıyorum. Post kasma yasaktır diyorsunuz bilinçsiz olarak teşfik ediyorsunuz.
Bakın mesela ben forumda birkaç aydır takılıyorum. Reklam yapmak için gelmedim ama yeri geldi youtube kanalımın reklamınıda yaptım. Reklam için gelip 1000 post atmak zaten boş olur.

Son düzenleme:

Bilgikupuforum

Üyecik
Siz forum sitesi mi arıyorsunuz reklam panosu mu? Adam size diyor ki öyle gelip reklam yapıp gidemezsiniz. Az foruma faydanız olsun. Sonra sitenizide tanıtırsınız.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bakın mesela ben forumda birkaç aydır takılıyorum. Reklam yapmak için gelmedim ama yeri geldi youtube kanalımın reklamınıda yaptım. Reklam için gelip 1000 post atmak zaten boş olur.
Kesinlikle reklam için gelmedim. Reklam yapmak istersem donanımhabere giderim veya başka bir siteye. Şimdi, 15 mesaj mı atmam lazım yoksa 1000'mi?

Gökçe Asena

Profesör
Sitemiz biraz yavaşladı sanki bilmiyorum farklı tarayıcı ve farklı cihazlardan foruma girince mesaj yazmak veyahut bir sayfayı açmak için uzun bir süre bekliyorum ya geç açılıyor yada donuyor. Bugün foruma girmeye çalıştığımda 504 hatasını her defasında aldım ve siteye giremedim. aynı şekilde bir konuya mesaj yazınca da 520 hatası aldım.

Türkçesever

Profesör
Bu bölümün adlandırmasının yanlış olduğunu düşünüyorum: Linux
Eğer özgür yazılımı benimseyen kişilere saygı duyuyorsanız "GNU/Linux" ifadesini kullanmalısınız. İşletim sistemi olan "GNU/Linux"tur: Neden GNU/Linux? - GNU Projesi - Özgür Yazılım Vakfı
Ayrıca aynı bölümün açıklamasında "Açık kaynak kodlu" ifadesi geçmektedir. "Açık kaynak kodlu" ifadesini şahsen doğru bulmuyorum: Neden Açık Kaynak Özgür Yazılımın Noktasını Kaçırıyor - GNU Projesi - Özgür Yazılım Vakfı

MrtAltg

murat.altug@shiftdelete.net
Onursal Üye
Bu bölümün adlandırmasının yanlış olduğunu düşünüyorum: Linux
Eğer özgür yazılımı benimseyen kişilere saygı duyuyorsanız "GNU/Linux" ifadesini kullanmalısınız. İşletim sistemi olan "GNU/Linux"tur: Neden GNU/Linux? - GNU Projesi - Özgür Yazılım Vakfı
Ayrıca aynı bölümün açıklamasında "Açık kaynak kodlu" ifadesi geçmektedir. "Açık kaynak kodlu" ifadesini şahsen doğru bulmuyorum: Neden Açık Kaynak Özgür Yazılımın Noktasını Kaçırıyor - GNU Projesi - Özgür Yazılım Vakfı
Önerini değerlendirmeye alalım bir sıkıntısı yoksa forum açısından tam bende bilmediğim için kesin olur veya olmaz diye bir yorum yapmam yanlış olur

Usain

Citizen of the world
Yönetici
Mod. Adayı
Tablet bilgisayarlar bölümünü yeni gelen çoğu kullanıcı acelelerinden tabletler ve bilgisayarlar olarak düşünüp konularını bu bölüme açıyorlar.
Ben diyorum ki orayı "tabletler" diye veya başka bir şekilde değiştirirseniz hem sizin açınızdan hem de konuların düzeni açısından daha iyi olur diye düşünüyorum.

stat counter