Flash Bellek Çift Tıklandığında Birlikte Aç Menüsü Geliyor...

Bu konuyu okuyanlar

yanardag0078

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biliyorum sansal80.benim flashbellekte virüs vardı.ve dedim ya oxfang arkadaşımızın dediğini yaptım ve düzeldi.lütfen yorumları okuda cvp yaz

ariftopatar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Birkaç virüs programıyla tarat belleğin içini. Bende de aynı olay vardı. Hiç ihtimal vermememe rağmen içerde virüslü dosya çıktı. Denemekte yarar var.

Sansal80

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yanardag0078 dedi ki:
Biliyorum sansal80.benim flashbellekte virüs vardı.ve dedim ya oxfang arkadaşımızın dediğini yaptım ve düzeldi.lütfen yorumları okuda cvp yaz

Okuyorum merak etme. Okumasam yazmam zaten. Derdine derman bulduguna sevindim. Hoşçakal

archer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Masa üstünde yeni bir klasör oluştur. flash belleğin içindeki tüm veriyi bu klasöre kopyala. (eğer flas belleğe hiçbir şekilde giremiyorum diyorsan adres satırına f:\ g:\ şeklinde belleğin tam yolunu yazarak girebilirsin) daha fonra flazh belleğe format at. masa üstüne attığın klasörü virüs taramasında geçir ve flash belleğe geri yükle. tarama için nod32 öneriyorum.

TONCE NOT: Lütfen, mesajlarınız bütün harflerini koyu harfle yazmayınız. (DÜZELTİLDİ.) Forum Kuralları.

yanardag0078

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mahmut eser sen anlamamışın herhalde.istiosan bir daha oku:)

cestar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu ufak program sorunu halledecektir. Format atmanıza, her defasında sag tıklayıp araştır demenize vs gerek yok.

Kullanımı:
-Flash belleğinizi bilgisayarınıza takın
-Programı çalıştırın (kurulumu yok direk çalışıyor)
-Step1 yazan yerden flash belleğinizin sürücü harfini seçin (Bilgisayarım'dan bakabilirsiniz)
-Delete butonuna tıklayın
-Flash belleğinizi çıkartın ve yeniden takın

Artık birlikte aç menüsü gelmiyor olmalı

Link: http://www.fileupyours.com/files/152135/CestarVirusEraser.rar