Firefox 3'ün kilitlenmesine çözüm

Bu konuyu okuyanlar

dnm258

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet arkadaslar yanlıs duymadınız ikidir basıma geliyor turkcell in webmesaj bölümünde işlem yaparken firefox cöktü diyor

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
benim başıma facebookta rc de iken geliyodu, sakin olmak lazım dnm ^^

Alex1024

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Flashlı video larda oluyor bu.. youtube benzeri sayfaları açıp deneyiniz.. Ama hemen değil, şöyle yarım saat başka sayfalarda gezip sonrasında flashlı video oynatınca. Linux altında en azından bende öyle oluyor. Ubuntu kullanıyorum, birçok kullanıcının verdiği
öneriye göre ubuntu deposundaki firefox yerine direk firefox'un sayfasından indirip, birde
flashi adobe nin sayfasından indirip kurmak lazım. Ama XP de zaten öyle yapılıyor...
Demekki firefox3 ta bir hata var..

webmaster

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Firefox ilk çıktığı zamanla kıyasladığımızda çok çok ilerledi ve microsoft'un da korktuğu bir güç haline geldi. Hepimiz biliyoruz ki her yeni microsoft ürünü binlerce hata ile beraber geliyor ve ardından zamanla düzeliyor.

Firefox'a da hatalarını düzeltebilmesi için birazcık zaman tanıyalım :) Düzelteceklerdir

whitetiger86m

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bana da oluyo ya bide sayfa hemen acilmiyo ilk önce hata weriyo sonra yenileyince acilio

blackwhite

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ayni olayi ben de yasadim, sonra acik olan butun pencereleri ve tab sekmelerinini geri acabildim ama cokme islemi ne de olsa gerceklesmis oldu...Yani blr veri kaybi yasamadim acikcasi.;)

GOTHiC

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Peeehh Amma iyi niyetli kişiler olmuşuz :D ie de hata gelince kıyamet koparan dırdır takımı firefox ta onda da oluyo zaman tanıyalım gibi ılımlı bir havada :S operada öyle bir sorunla karşılaşmazsın.. Senelerdir firefox ie ve opera hepsini birden bilgisayrımdan eksik etmem.. Annem ie kullanır abim firefox (oda girdiğimiz siteler genellikle aynı olduğundan otomatik hatırlama özelliği ile uğraşmamak için) bende opera Kullanırım.. Hangisi daha iyi derseniz bana göre opera 9.5 sürümü ile tahminimden daha güzel olmuş.. sayfaları çabuk açması ve sistemde ie den sonra tıklaama rağmen operanın daha önce açılması da cabası..

İndirin birgün deneyin safarisinden operasına.. sonra istediğinizi kullanın.. :)

blue_storm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ewt firefox bende de tam verimli calismior
operanin ve ie nin actigi sitede hata mesaji verio
yeniliorum bu sefer de sayfayi degistiro

adrenalin760

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
firefox 3 çok ii gerçekten ama şu eklenti uyumluluğu sorunuda canımı sıkmıo değil düzeltirler umarım

Fati[H]eaT

Asistan
Reaksiyon puanı
0
RealPlayer Browser Record Plugin eklentisinin uyumsuz olması beni delirtiyor :mad:

guerrillero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşalar daha yeni başladı adamlar microsortun ie7 ye dayanmaktansa biraz daha idare edip çok daha mükkemmel ve sorunsuz firefox kullanmak gerekmektedir.unutmayalımki microsoftun yaptığı her üründe yüzlerce hata oluşmuş ve zamanla düzeltmişlerdir..

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
bende günde en az 258 defa çöküyor(yani)

anti_aslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu daha deneme sürümü hatalar tabi olcak zaten deneme sürümü diye ben daha 2.0.0.15 i kullanıyorum hem eklentilerimin hepsi de çalışıyor onun için

erdemgazetesi

Profesör
Reaksiyon puanı
1
firefox yakın zamanda yeni sürüm çıkartmalı bence

paleokastro

Doçent
Reaksiyon puanı
1
anti_aslan dedi ki:
bu daha deneme sürümü hatalar tabi olcak zaten deneme sürümü diye ben daha 2.0.0.15 i kullanıyorum hem eklentilerimin hepsi de çalışıyor onun için

sırf şu eklenti olayından dolayı ben de hala 2.0.0.15 teyim

Son mesajlar