Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S@meT

Van Helsing !
Dostum sadece film veya dizi olması burayı cansız kılar tabi.
Öğretici kısa videolar veya insanların ilgisine göre belgesel türleri ( Bilim, hayvanlar alemi veya sıra dışı şeyler) olması buranın daha çok işleyişine katkıda bulunur.
Tabii ki fakat benim bölümüm Film/Sinema üzerine.
Eğitici Videolar ve Belgeseller, Diğer Kültür/Sanat bölümündedir.Oraya da ben bakmıyorum.

Burakbey08

Üyecik
arkadaşlar kesinlikle the man from eart 2 yi izlemeyin dünyanın en kötü devam filmi ilk film kalsın aklınızda sadece

---- Mesajlar birleştirildi ----

Son düzenleme:

cemalkurt

Üyecik
öneriler:titanic - esaretin bedeli- avatar - conan - lucy - warcraft - mö 10000 - apocalipto - 300 spartalı - ipman serisi - pi nin yaşamı - taşıyıcı serisi-

epsilon06

Doçent
Animasyon başlığı bulamadım ama sonuçta film :) Cocoyu izlemeyen varsa tavsiye ederim puanını hakediyor:)

serkanozsoy

Üyecik
arkadaşlar filmin adını bilmiyorum ama truman Show a benzer kurgu bir hayattı. adamın hayatını gizli kameralarla çekiyolardı akıl hastanesinde geçiyordu galiba. mesela adam güncel hayatın içinde değildi hayatı geriden yada ileriden yaşıyordu. mesela gerçekte kış iklimi yaşansada o kişi yazı yaşıyordu herşey kurgulanmıştı. lütfen yardımcı olun bana. son olarak ta adamı hacca götürüyolardı alp dağlarına götürüyolardı. ingilterede stadyumda maç yapıyordu bütün stadı onun için doldurmuşlardı. filmin sonunda da asperger sendromlu ortaya çıkıyordu. lütfen yardımcı olun.

SaRey

Üyecik
Şaşırtıcı bir gerilim filmi.
Karanlık Sır (Marrowbone)

Constantin87

Profesör
beğendiğim bir film oldu

stat counter