Facebook "Tanınan bir bilgisayardan giriş yap" Uyarısı Çözümü - SDN Özel

Bu konuyu okuyanlar

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Giriş onayları açıkken, hesabınıza yeni bir bilgisayar veya telefondan her giriş yaptığınızda hesabınıza erişebilmeniz için Kodmatik benzersiz bir kod oluşturur. Kısa mesaj (SMS) alma konusunda sorun yaşayan veya mesajın kendisine geç ulaştığı kişiler çoğunlukla kısa mesaj yerine Kodmatik kullanmayı tercih etmektedir. Kodmatik'i Facebook uygulamanızda kullanabilirsiniz.

iPhone veya iPad uygulaması
Kodmatik'i sadece giriş onaylarını açtıysanız kullanabilirsiniz.

simgesine (sol üst menü) dokunun
Kodmatik'e inin
Etkinleştirmek için talimatları izleyin
Hesabınıza bilinmeyen bir cihazdan bir sonraki girişinizde, erişim kodunuzu almak için Kodmatik'e dokunun.

Android uygulaması
Kodmatik uygulamasını yüklemek için:

Sol üst menüdeki simgesine, daha sonra Hesap > Kodmatik'e dokunun
Etkinleştir'e dokunun
1-2 dakika bekleyin
Kodunuzu alın
Kodmatik, internete bağlı olmadığınız zamanlarda bile her 30 saniyede bir size yeni bir kod verir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba paylaştığın ileti için teşekkür ederim.2. sekmede açtığın adresi net şekilde paylaşırmısın videodan alim dedim net gözükmuyor bunu denemek istiyorum. bu arada benim sorunumu ileteyim size ben telefon numarası değişikliği yaptım güvenlik kodu iptal olan numaraya gidiyor bu yüzden giriş yapamıyorum herzaman giriş yaptığım bilgisayardan bile telefona giden kodu istiyor tanıyan bir makinada olmadığı için giriş olmuyor kimlik gönderdim geri dönmediler şifremi bildiğim halde giremiyorum mailime şifre degişikligi gönderiyolar bu oluyor ancak gene telefona giden güvenlik kodunu soruyor. bir bilginiz varsa ve yardımcıolursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Da Vinci's

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Benim facede kitlendi. Tanınmayan bir cihazdan face e girilmeye çalışılmış.

Kilidi açmak için ehliyetinizin son 5 hanesini girin yada Facebook'a daha önce giriş yaptığın bir cihazdan giriş yapmayı dene seçenekleri var.
Ben zaten aynı bilgisayardan face girmeye çalışıyorum.
Ehliyete gelince ben hiç ehliyet numaramı vermedim ki.

Email ile şifre unuttum diye yeni şifre aldım ama fayda etmedi.
Yahu şu an çok sinirliyim nasıl bir saçmalıktır bu.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Benim facede kitlendi. Tanınmayan bir cihazdan face e girilmeye çalışılmış.

Kilidi açmak için ehliyetinizin son 5 hanesini girin yada Facebook'a daha önce giriş yaptığın bir cihazdan giriş yapmayı dene seçenekleri var.
Ben zaten aynı bilgisayardan face girmeye çalışıyorum.
Ehliyete gelince ben hiç ehliyet numaramı vermedim ki.

Email ile şifre unuttum diye yeni şifre aldım ama fayda etmedi.
Yahu şu an çok sinirliyim nasıl bir saçmalıktır bu.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::clover::clover::clover::clover:daha önce girdiğin bir pc yada google choromeden girdiysedn ordan gir olur eyer olmazsa cihazın değişmiştir oo hesap zor açılır..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar yeni sekmedeki mobile phone ye giriyorum fakat e-posta ve şifreyi istiyo giriyorum yıne tanıanan bir cihazdan giriş yapamı istiyor o durumu nasıl aşabiliriz yardımcı olun bu ne ya kaç aydır aynı sorunla ugrasıyorum videouyu ızledım yenı sekmede ne yapıyor bızımkı neden olmuyor anlamadım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynen bana da güvenlik kodu geliyor bnde 1 haftadir giremiyorum arkadaşalr ne yapmam lazim
:( :/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende en sevdiğim oyunuma yani bus driver oyununu ücretsiz oynayamiyorum

Son mesajlar