Facebook "Tanınan bir bilgisayardan giriş yap" Uyarısı Çözümü - SDN Özel

arshaw1n

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya Kaçgündür ugrasıyorum bi yardım edcek insan yokmu ya

gözdee07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya ben videoyu ızledım ama anlayamadım .s 3aydır ne denedıysem olmadı mesela vıdeoda yenı sekme acıo orda ne yazıo da hemen numaranı onayla cıkıo anlamadım ltfen yardımcı olun tesekkur ederım :(...

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
bn yukarıdakı vıdeo yu ızledım uygulamaya calıstım sadeceee ama face e gırıs yaptıktan sonra arkadasın gırdıqı http://www.facebook.com/confirmphone.php adresıne gırmeye calıstım ve olmadı yardımcı olursan sevınırımm bu konudaa baska bı yere mı tıklkıcaz felan

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm abi bana yardim edermisin ayni sorun benim hesabim dada var ama yaptim cozulmuyo senin gibi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:mad::mad: Kimliğini başarıyla doğruladın. Güvenliğin için, hesabına 24 saat sonra erişebileceksin.
Yeni e-posta adresin ve şifrenle giriş yapmak için lütfen 23 saat, 55 dakika, 20 saniye sonra geri gel. diyor giriş yapıyorum fakat telefon numarası istiyor yardımmmmm :(((((

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaşlar bende facede geziyodum sonra lütfen güvenliği doğrula tel gir yazıyodu ama ben tel girmek istemiyorum face nedenböle bişey yapıyoki bi tane daha hesap wardı ondada aynı böle oldu facebooka giremiyorum iptalde edemiyorum kafayı yicem çok karışık yaa napçam ki face girilmiyo tel tel diye tutturmuş facebook off nolur bana yardım edin!!!:crying::crying::crying:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya ben giremiyorum teLefonuma Kod gelmiyor Ne Yapcam söLermisiniz Ltfen Yaaa :( )

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefon numaramı değşitirdim ve face de hala eski numaram var dolayısıyla kod alamıyorum ve face e giremiyorum napıcam ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar bende bu sorunu yasıyorum bu sorunu cözen arkadaslar ne dilerse dilesin benden iletişim 542 390 02 54

surmelim37

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar birde benim sorunum var şimdi benim facebook hesabımı telefon onayı için ayarlamıştım yani kod sms olarak gelicek ve öyle giriş yapıyordum. Şehir dışına çıkmam gerekiyordu ve hattımı da bazı sebeblerden ötürü imha ettim ama facebook'a koyduğum bu güvenliği unutmuşum. Hesabıma girmeye çalıştığımda onay kodunu istedi yani bunu diğer güvenlik sorularını doğru cevaplayarak erişme şansım varmı. O numarayı da tekrar çıkarmak istemiyorum. Nasıl bir çözüm yolu önerirsiniz. Ayrıca şunu belirteyim mail ve şifreyi değiştirdim giriş yapabiliyorum ama onay kodunu girmemi istiyor ve bu onay kodunu giremediğim için bu hesap üzerinden hiçbir aktivite gerçekleştiremiyorum. Bu hesabı açmam benim için çok önem arz ediyor. Hesabı açıp zaten sileceğim. Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonunu onayla sayfasını bulamıyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim. acil... lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim facebook ta kayıtlı numaram sahte bi hesapla dağıtılmış bende gittim hemen numara değişikliği yaptım ve sonuç facem açılmıyor iptal ettirdiğim numaray gidiyor kod ve hiç bişekilde açamıyorum ne yapmam gerekiyor yardımcı olun lütfennnn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yayınladığın videodaki sorunu yaşıyorum Tanınan cihazdan giriş yap olayı ancak gösterdiğin doğruda yapmaya çalışıyorum olmadı yardımcı olur musun?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tanınan bir cihazdan giriş yapın diyor bana yardım edin ben denedim olmadı siz yaparmısnınız

İhtiyar-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar birde benim sorunum var şimdi benim facebook hesabımı telefon onayı için ayarlamıştım yani kod sms olarak gelicek ve öyle giriş yapıyordum. Şehir dışına çıkmam gerekiyordu ve hattımı da bazı sebeblerden ötürü imha ettim ama facebook'a koyduğum bu güvenliği unutmuşum. Hesabıma girmeye çalıştığımda onay kodunu istedi yani bunu diğer güvenlik sorularını doğru cevaplayarak erişme şansım varmı. O numarayı da tekrar çıkarmak istemiyorum. Nasıl bir çözüm yolu önerirsiniz. Ayrıca şunu belirteyim mail ve şifreyi değiştirdim giriş yapabiliyorum ama onay kodunu girmemi istiyor ve bu onay kodunu giremediğim için bu hesap üzerinden hiçbir aktivite gerçekleştiremiyorum. Bu hesabı açmam benim için çok önem arz ediyor. Hesabı açıp zaten sileceğim. Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

Ayarlardan telefon numaranı değiştirmeyi denesen? Veya bu onayı kaldırabilirsin.

Arkadaşlar:

Hesap ayarlarından tanınan cihazları silin sorun çözülür.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
facebokuma girş yapamıyorum tanınan bir cihazdan giriş yap diyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam arkadaşlar facebook hesabıma girdiğimde tanınan bilgisayardan giriş yap uyarısı alıyorum kime sorduysam çözemedim içinizde bana yardım edecek biri varsa çok sevinirim ..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yeni sekmeye yazılan linki bana atabilir misiniz....?? Şimdiden teşekkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende yapmaya calıstım ama gırıs yapılmalı dıyo zaten gırıs yapamıyoruz kı nasıl olcak ya yardım edın lutfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
facebook hesabımı şifre ile giriş yapıyorum fakat daha sonra tanınan bir bilgisayardan giriş yap diyo ne yapmam gerek yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben yanlışıkla telefon numaramı hesabımdan kaldırdım ve girdiğimde kod alamıyorum tanına cihazdan giriş yap diyor herşeyi denedim ama olmuyor yalvarıyorum birşey söyleyin bu sorunu nasıl çözebilirim lütfen benim için çok önemli

S

SDN Okuru

SDN Okuru
erkan calp in yaptığı tanınan cihazdan giriş yap videosunu yapamadım o mobil phone sitesine girdiğinde sorun yaşanıyor bunun için tekrar yardım ederse sevinirim. şimdiden teşekkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar numaramı değiştirdim kod öbür hatta ğidiyor bna yrdımcı olun lütfen 5 senelik faceme ğiremiyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşalar benimde aynı sorun başıma geldi 1 gün kilitlendi hesap sonra onaylama istedi ne yaptıysam sms gelmedi yardımcı olurmusunuz ?:blushing: