Facebook Güvenlik Kodu Sorunları ve Çözümleri Ana Başlığı

Konusu 'Facebook Özel' forumundadır ve serkanbb06 tarafından 29 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

1. byuCk

byuCk Doçent

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de busorunu yaşamıştım. Orada telefonlar ara var. Onu seçtim. Beni aradılar. Bir makina kodu 2 kez söyledi. Gereken yere girdim kodu onaylandı.

--- Mesaj Güncellendi ---

Şimdi arama özelliğini kaldırmışlar sanırım.

2. mamyberberoglu

mamyberberoglu Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    face eskı numara kayıtlı oldugu ıcın gıremıyorum
    dedıklerınızı 9.maddeye kadar yapıyorum ama 10.maddedekı dedıkleınız olmuyor telefon numarası falan gelmıyo anlamadım herseyı yapıyorum ama onuncu maddede dedıgınız gıbı olmuyo yıne aynısı cıkıyo bu face kesın gırmem lazım yardım edersenız gercekten cok sevınırım olum kalım meselesı gıbı bırsey

--- Mesaj Güncellendi ---

face eskı numara kayıtlı oldugu ıcın gıremıyorum
    dedıklerınızı 9.maddeye kadar yapıyorum ama 10.maddedekı dedıkleınız olmuyor telefon numarası falan gelmıyo anlamadım herseyı yapıyorum ama onuncu maddede dedıgınız gıbı olmuyo yıne aynısı cıkıyo bu face kesın gırmem lazım yardım edersenız gercekten cok sevınırım olum kalım meselesı gıbı bırsey

3. şowalye

şowalye SDN Okuru

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bilgisayadan gir şifremi unutum tıkla e ppsta yaz bi arkadaşını adınıda yaz güvenlik soru biliyorsan yaz şifre msn gider yönledirmeyi takib et sorun çözer....

4. pelinso

pelinso Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar benim hattım bloke oldu açık hat oldugu için telefncularda açmıyo güvenlik kodunu alamadgm için giriß yapamıyorum lutfen yardımci olun

5. Ali TEMEL

Ali TEMEL Profesör

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    48
  6. pelinso

pelinso Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yapamadım of yaa

7. Ali TEMEL

Ali TEMEL Profesör

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    48
    Ben öyle halletmiştim.

8. Bagozza

Bagozza Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ne yaptıysam olmuyor arkadaşım nolur özelden yardımcı olur musun kafayı yemek üzereyim

9. serkanbb06

serkanbb06 Profesör Onursal Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar yukarda yazanın aynını yapacaksınız yalnız sistem değişmiş telefon numarasını kaldıramıyorsunuz. Burada püf nokta facebook'un sizi aramasını istemeniz yani facebook a verdiğiniz telefon numarası hat elinizde değilse gidin yeni bir hesap açın bosuna ugrasmayın. telefon elinizde olacak ve facebook sizi arayıp kodu söyleyecek bu kadar basit.

Ve yeni sistem hakkında hiçbir bilgim yok o sıralar başıma gelmişti ilk mesajda anlattığım şekildeki gibi kurtulmuştum. Özelden yardım isteyip mesajlar atmak anlamsız yani. Teşekkürler :)

10. menthe

menthe Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu denediklerinizi yaptım benim hesabım şimdi geçici olarak kilitlendi. 3 arkadaşınızı seçin falan filan diyor da o seçeceğimiz ekran gelmiyor. Tekrar doğru mail adresi ve şifreyle girdim kod istiyor. Şimdi bekliyim dimi 24 saat sonra deniyim öyle mi?

11. ADALYA07

ADALYA07 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaptım herseyı ama yenı actıgım adrese bır ıletı gelmedı, ne zaman gelır?

12. ADALYA07

ADALYA07 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    birisi cevap yazabilirmi o işlemleri yaptım msn me gelmedi şifre hiçbirşey gelmedi

13. Busesss

Busesss Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Serkan bey Ben 1.sayfada dediklerinizi yaptim fakat e-postama hesabi onaylama maili gelmedi ama Eski mail adresimden girls yaptigimda hesabiniz gecici olarak kilitlendi 24 saat icinde yeni e-posta adresiniz ve mailinizle giris yapabilirsin yazıyor 24 saat beklemem mı gerekiyor çünkü yeni mail adresinden de girmeye calistigimdada yeni e-postama yolladıkları maili onaylamamı istiyorlar fakat mail gelmediği icin yapamıyorum yardımcı olabilirseniz cok sevinirim

14. şowalye

şowalye SDN Okuru

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bekle bir 24 saat üst üste yanlış girmişsin geçiçi olarar devre dışı olmuştur
    Facebookaltaki şifremi unutum tıkla doğru e posta adresi yaz en çok görüştüğün arkadaşın ismini yaz e postaya
    facebook açmak için onay kod göndereçek..

15. Busesss

Busesss Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya aslinda bu Yolada guvenlik kodu 2 gundur Telefonuma gelmedigi icin basvurdum hesabimi bir suredir dondurmustum 2 gundur girmeye calistim guvenlik kodu gelmeyince giremedim bide bu yolu deniyim dedim yaptim bu Sefer mail gelmedi simdi esas hesabim gecici olarak kilitli goruyo 24 Saat icinde yeni mail adresin ve sifrenle girebilirsin diyo yeni maillede girerken e-postama gonderdikleri maiden hesabi onaylama Istiyo ama orta mail Yok dun aksam 9 da fln yaptim o saate kadar bekliyim mi yoksa dedigini mi yapiim hangi sifremi unuttum kismina ilk epostayimi yaziyim bide orda yaparken 3 unden birini yazmiyomusun arkadasinin ismi eposta Vera Facebook adin

16. Busesss

Busesss Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sen o maili ingilizce mi yazdin turkcemi beymu14. ?

17. yaşli çocuk

yaşli çocuk Profesör

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Bazen gerçekten kıcık oluyordum,teşekkürler.

18. Busesss

Busesss Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ne icin tesekkurler pcmuhendisi?

Ne icin tesekkurler pcmuhendisi?

19. monster_tr

monster_tr Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar. Ben Facebook'a giriyorum ve telefonuma onay kodu gelmesini bekliyorum. Geliyordu bu güne kadar. Ama bugün giriş kodu gelmesi gereken yerde FACEBOOK tan mesaj geliyor ve şöyle yazıyor : << içerik desteklenmiyor >> . Bunun çözümü nedir ? mesaj hakkım bitti ondan olabilir mi ki ?

20. buroodriver

buroodriver Asistan

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    16
    arama özelliğini kullan.öyle oluyor

Sayfayı Paylaş