Facebook artık Türkleri sitede istemiyor..!

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Bu herkes için geçerli değil mi? Sadece bize yönelik olmaması lazım.

Neanderthal

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Ne kadar zamandır Türkçe kullandığımız menülerin İngilizceye çevrilmesine ne diyebiliriz peki ?
Ülkemize milletimize yapılan hakaret içerikli grupların kapatılmaması aksine bizim gruplarımızın hesaplarımızın nedensizce kapanmasına ne diyebiliriz ?

mmtogurlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence gayet mantıklı bir uygulama her canımın istediği resmi kaldırmaya kalksalar ohoo resim kalmaz facebook ta

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Global Düşünüyolar Tabikide Türkleri İsteyip İstememek Söz Konusu Değil.!

yusher

Profesör
Reaksiyon puanı
12
hangi menü ingilzceye dönmüş yaa ??

blackshine

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ingilizcesinde;
We will NOT remove photos just because they're unflattering.
bize özel bir muamele yapmıyorlar..

herşeye sinir olmamak lazım, sürekli yeni websitelerini kapatan savcılardan bir farkımız kalmaz.

utku-k

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Facebook.com'un bizi istemediği sonucuna varamadım ancak bizi tanısalardı büyük ihtimal istemezlerdi herhalde.

eupee - get addicted --> Bu sitede Facebook tarzı bir sosyal ağ ve oluşturan ekipte Türk ve Türkiye'de çalışıyorlar fakat üye olan Türk kullanıcıları kaubl etmiyorlar. Onlar bizi tanıyor.

sakallıoğlu

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Son günlerde Facebook'un ülkemize karşı yaptıkları ortadadır.Gerek menülerin ingilizceye çevrilmesi gerek ülkemize hakaret eden grupları kapatılmaması gibi olayların yaşandığı sitede bir de aşağıdaki rezilliği eklemişler.

Sanırım aşırı alınganız. Ben hiçde öyle bir durum sezmedim. Facebook dan oldukçada memnunum.:thumbup:

İLHAN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hıc bır menusu ıngılızceye donusmemıstır sacmalamayın

kapadokyalı

Asistan
Reaksiyon puanı
1
sağ alt köşedeki chet menüsü ingiizceye dönüştü, bugün itibariyle....

tarumoloji

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Ne alaka arkadaşım; en çok üyesi olan ve ziyaret eden Ülkelere sıralamasında başı çeken bir ülkeyiz ekmek kapısına taş koyarmı insan akıl var mantık var. Eğer bir durumdan şikayetçi iseniz atın bir mail en uygun çözüme kavuşur.

crazyboys90001

Profesör
Reaksiyon puanı
32
konunun başlığı ile konunun içeriği arasında en ufak bir alaka yok..bu konu silinmesi gerekiyor..anasayfada boşuna yer kaplıyor

Neanderthal

Profesör
Reaksiyon puanı
18
konunun başlığı ile konunun içeriği arasında en ufak bir alaka yok..bu konu silinmesi gerekiyor..anasayfada boşuna yer kaplıyor

Menülerin ingilizceye çevrilmesi bizi istedikleri anlamına geliyor o zaman.Vatanımıza Milletimize Devletimize hakaret eden grupların kaç bin kişinin şikayet etmesine rağmen kapatılmaması ve bizim en ufak bir yanlışımızda gruplarımızın kapatılması bizi istediklerinimi gösterir .

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Bu kadar laf kalabalığı yapacak bir şey yok...
Aşırı alınganlık gösteriyoruz...

Üstelik resimleri ve ya videoları şikayet etmeyi bilmiyoruz...
İngilizce olmadığı için report yapıyoruz ama şikayet derken içeriği dolduramıyoruz..

1 de standart mesaj gönderiyoruz.. her kes aynı cümle ile şikayet ederse bunun tek elden çıktığı varsayılır...

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
chat kısmı bazen bende de ingiizce oluyor. giriş yapacağım zamanda da ingilizce yazıyordu kullanıcı adı felan. ama bu grupların kapatılıp kapatılmaması Türklerle alakalı değil. ingilizce olan kısımlar da sayfadan kaynaklı olabilir

SDNPassenger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çokta fifi ya ne anlıonuz feybuktan meysbuktan daha adını bile söyleyemiyom.

tesla48

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
1
Türk kullanıcıların %85- 90'ı karı kız tavlarız maksadıyla üye oldu bu siteye. Hala da yoğun çaba sarf ediyor. Zengin koca ya da sevgili arayan kızlar da var bol bol. yüzsüz facebook tabi ki ülkemizde çok tutulur. en ufak bir kültür ve bilgi birikimi gerektirmiyor, paylaşım yok. Tek paylaşılan aptalca videolar ve kasıla kasıla çekilmiş fotoğraflar.

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Oh benim facebook'um yok rahatım :D

QaFeİN

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Facebook Diğer Sitelerle Yarış Halindeyken Neden Üye Kaybettirecek Böyle İşler Yapsınki

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Türk kullanıcıların %85- 90'ı karı kız tavlarız maksadıyla üye oldu bu siteye. Hala da yoğun çaba sarf ediyor. Zengin koca ya da sevgili arayan kızlar da var bol bol. yüzsüz facebook tabi ki ülkemizde çok tutulur. en ufak bir kültür ve bilgi birikimi gerektirmiyor, paylaşım yok. Tek paylaşılan aptalca videolar ve kasıla kasıla çekilmiş fotoğraflar.
Bana bunlardan birinin facebookun amacı dışında olduğunu söyle:w00t:

PlainLogic

Profesör
Reaksiyon puanı
12
"Facebook artık Türkleri sitede istemiyor..!" bu cümle çok iddialı dikkatli olalım.

Exploit Coder

Profesör
Reaksiyon puanı
26
mesajların hepsini okuyamadım fakat şunu söylemek istiyorum. Bu sitenin tasarımcıları da insan. Onlarda bir tasarımı değiştirirken bir yeir unutuyorlar veya yanlış yapabiliyorlar. Kodlar çakışabiliyor bu gibi şeyler. Sohbet menüsü ingilizceye dönmüşmüş. chat olmuşmuş. ee nolmuş. Ayrıca bu resmi sadece siz beğenmediğiniz için kaldırmayacağız cevabıda gayet halkıca bir cevap.

rethun

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sosyal ağlar arasında bu kadar rekabet varken niye facebook 4-5 milyon üyeyi kaybetmek istesin ki ! Bazı yazıların ingilizce olmasınında teknik bir problem olduğunu düşünüyorum, Ben de 2-3 gün öyle gözüktü sonra düzeldi.

Slokr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
çok bir yerimde facebook un geleceği parlak değil onlar bizi istemeden biz çıksak fena mı olur yeni arkadaş bulacağız diye yedik kendimizi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...