Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

SiouxGreenWF

Üyecik
S9 için uyumlu yanlız xiaomi kulaklıklar genel anlamda sizin kullandığınız akg kulaklığa göre daha sıcak karaktere sahiptir. Eğer kulağınızda tiz hassasiyeti varsa sizi inanılmaz derecede rahatsız edebilir.
Öyle bi sağlık sorunu şuana kadar ortaya çıkmadı sıcak karaktere sahip derken onu pek anlayamadım ustam

Administraktör

Foruma iz bırakmış olma dileğiyle...
Yönetici
Mod. Adayı

SiouxGreenWF

Üyecik
Ses ve gürültü engellesin spor ortamına uygun olsun diye zaten ses kalitesinden ciddi kayıplar verdik bide bunun yanında bt isterseniz büyük ihtimal 10tl lik kulaklıklar bile bu kombinasyondan daha iyi ses verir.
Anladım hocam çok teşekkür ederim kredi kartında limit açılsın bunu alıyorum 2 3 güne alırım yorum yapıcam çok teşekkür ederim ilgin için uğraştırdım

Sucrofe

Profesör
En fazla 400 TL'ye sağlam bir kulaklık almayı düşünüyorum, var mı önerisi olan? Kablolu-kablosuz, kulak içi-kulak üstü fark etmez. Türkiye alışveriş sitelerinden olsa iyi olur, yurt dışına güvenemiyorum pek.

pantheraven

Üyecik
Üst limitim 200 TL, jazz, alternatif rock vb. türleri dinliyorum, kulakiçi veya kulaküstü farketmez, öneri alabilir miyim?

fixitt

Üyecik
Herkese iyi forumlar alacağım kulakiçi kulaklık ile ilgili araştırma yaparken bu forumda konu ile ilgili diğer forumları kıyasla daha faydalı ve yararlı bir başlık olduğunu farkettim ve üye oldum konuyu açan @Administraktör teşekkür ederim.

Aslında kulaküstü kulaklık kullanıyorum ancak bazen dinlediğim türe göre alt tonlar çok sert geliyor ve bu yüzden net hissedemiyorum. Kulakiçi kulaklık kulak zarına daha yakın ve kulakta oluşturacağı basınç daha yüksek olacağı için geçmeyi düşünüyorum.Bu yüzden kulaklığın özellikle alt frekanslarda yani bass seslerde sert ve kısa değilde daha derin ve yumuşak karakteristlikde olması en önemli önceliğimdir.Kablolu olması tercihimdir.Müzikler genel olarak her tarzda dinlenilecek ancak dediğim gibi bu kulaklıkla daha çok new school rap ve elektronik(basit hat ve sub bass dizilimleri fazla olan yeni nesil trap soundlar mesela) tarzda olacağı için bass sesler çok önemli, tabi bu diğer tonları etkileyecek ancak tamamınıda yok etmesine gerek yok:D

Ayrıca ergonomi ve rahatlıkda önemli kulağa güzel oturmalı ve uzun süreli kullanımlarda rahatsızlık vermemeli tabi ayrıca ses yalıtımıda iyi olmalı sonuçta yakınımızdakileri rahatsızlık vermek istemeyiz.

Maksimum 300 tl veya 56-57 $ bir bütçe ayırdım.Bu bütçe nispeten çok yüksek olmadığı için ve marka değerine yüksek paralar vermemek için global firmaların kulaklıkları değilde, f/p oranı yüksek olan modellere bakıyorum örneğin amazon üzerinden veya özellikle aliexpress üzerinden çin menşeli ürünlere. Zaten bu başlık altında da çoğunlukla onlar önerilmiş.

Ayrıca diğer araştırmalarımda da çok fazla Revonext Qt2 ve Qt2s önerildi.

Leaderboard - AudioBudget şu listeyi incelediğimde de genellikle 5 yıldız alanlar çok önerildi.Sizin görüşünüz nedir?

@Administraktör özellikle sizin zaten birazda sizin için bu konuyu açtım. Bu konularda bilgi düzeyiniz sanırım yüksek.

Son düzenleme:

Fasci

Üyecik
Merhabalar. Ben de yaklaşık 2 yıldır earpods kullanıcısıydım. Memnundum da fakat kablosu yırtılınca yapacak birşeyim kalmadı yeni kulaklık alma vakti geldi. Bana 100-120 TL civarında Iphone ile uyumlu Türkiye’den alabileceğim kulaklık önerir misiniz ? Genellikle trap bass ağırlıklı müzikler dinlerim. İyi günler.

Leand

Dekan
Merhaba hocam ben kulaklık bakıyorumda
Online Shop VSONIC YENI VSD3S Kulaklık Profesyonel Gürültü İzolasyonu HIFI Iç Kulak Kulaklık Stereo Bas Gelişmiş | Aliexpress Mobile
Şu nasıl birde soundmagic e10 ve sony mdr xb-50ap var sizce hangisi iyidir? Yada max 200 lira bildiğiniz iyi bir kulaklık.

veyselakalin

Üyecik
kardeşim ben burdan almayı düşünüyorum gerçek vietnam kulaklık 2 liraya bedava , test ettim çokda sağlam :D

Usain

SDN⚡
Yönetici
Mod. Adayı
kardeşim ben burdan almayı düşünüyorum gerçek vietnam kulaklık 2 liraya bedava , test ettim çokda sağlam :D
Bende bunun örjinali var. S5 miniden...
Ef sa ne

Şimdi yedim seni

Profesör
@F1kan
@Murat Burç
@lgsever
@Mustafa Deliktaş
@Durmuşkandemir
@Sucrofe
@Halktan Biri
@nextman
@Cyb3r_K1ng
@ConfickerBelasi
@Mrtaltg
@IDAHO
@Görkem Say
@Death Mark
@by efsane
@SONG JOONG KI
@utkuversus
@Ben Kenobi
@Türkçesever
@Gökçe Asena
@Creative
@Forumun Ağası Finix
@colite

Şunu böyle yapıştırayımda konu güme gitmesin...
Bu neye göre sıralandı ? Bu arada razer'ı umutmuşsunuz 🤣

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Biz satıyoduk çok dandik geliyor bana

stat counter