Erkekler kızlar göre neden kendini dizginleyemiyor

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Her zaman merak etmişimdir bu konuda onlardan eksiğimiz nedir ? Cevaplarınızı merakla bekliyorum :dirol:

Kurt Cobain

Profesör
Reaksiyon puanı
90
[video=youtube;L6JVyeygB14]http://www.youtube.com/watch?v=L6JVyeygB14[/video]

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Kızlar erkeklerden daha fazla '' 6 kat deniliyor '' zevk alıyorlarmış, erkekler bu durumda bile dizginleme konusunda zorlanırken kızların durumunuda düşünmek lazım.

Aslında kızlarında erkeklerden farkı yok belki bizden daha zor durumdadırlar ama belli etmiyorlar.

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Kızlar erkeklerden daha fazla '' 6 kat deniliyor '' zevk alıyorlarmış, erkekler bu durumda bile dizginleme konusunda zorlanırken kızların durumunuda düşünmek lazım.

Aslında kızlarında erkeklerden farkı yok belki bizden daha zor durumdadırlar ama belli etmiyorlar.

Uzmanlar 8 diyor ama bence öyle. Yeni nesil kızlar erkeklerden beter diyorlar ama nerede o kızlar yok ben göremiyorum hani hepsi kafasını çevirip çevreye bile baktığı yok.

lqnd

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Uzmanlar 8 diyor ama bence öyle. Yeni nesil kızlar erkeklerden beter diyorlar ama nerede o kızlar yok ben göremiyorum hani hepsi kafasını çevirip çevreye bile baktığı yok.

çünkü toplumuzdaki kızlar daha 1 kere bile orgazm olmayanlarla dolu ve bu tamamen cinselliğin bu kişilere nasıl lanse edildiği ile alakalı.

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
çünkü toplumuzdaki kızlar daha 1 kere bile orgazm olmayanlarla dolu ve bu tamamen cinselliğin bu kişilere nasıl lanse edildiği ile alakalı.

Öyle olduğunu hiç sanmıyorum büyük küçük herkes merak sarıyordur

penguin

Profesör
Reaksiyon puanı
201
Çünkü kızlar çok daha iyi tiyatro oynar ve gerçekleri bir erkeğe kıyasla daha ustaca saklar. Sanma ki sağa sola bakmayan kızlar birer kutsal bakire, bakanlar da vesikalı. İçlerinde saklı olan duyguları bilemezsin ve insanlara cinsiyeti ne olursa olsun ön yargıyla yaklaşmak, bence onlara yapılabilecek en büyük zulümdür.

lqnd

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Öyle olduğunu hiç sanmıyorum büyük küçük herkes merak sarıyordur

merak sarmak farklı orgazm olabilmek farklı erkeğin orgazmı ile kadınınki bir değil erkeğin zevk aralığı malesef dar kadınların ise öyle değil erkekler 1 ile 10 arasında orgazm kalite aralığına sahipken kadınlar 1 ile 100 arasında bir kalite aralığına sahip ve ilk orgazmın hangi kalitede olduğu çok önemli...

hsnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
1
8 kat mı vay be :D Ben aldığım zevkle doruklara ulaşıp delirecek gibi oluyorum bunun 8 katını verseler bana cerrahi yoğun bakımdan felan toplarsınız beni :D

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
8 kat mı vay be :D Ben aldığım zevkle doruklara ulaşıp delirecek gibi oluyorum bunun 8 katını verseler bana cerrahi yoğun bakımdan felan toplarsınız beni :D

Delirecek gibi mi ? Karşı cinsten en kral biri olsa cima esnasında nefes alış verişim bile değişmez sizde çok farklı herhalde üstelik bende cinsel bir problem yok. Ama 1 ay falan beklersem iş değişebilir :D Kadınların işi bu konuda çok zor ama bi şekilde başarıyorlar biz hayvan gibiyiz yahu

- - - Mesaj Güncellendi - - -

http://www.youtube.com/watch?v=PQuT-Xfyk3o
http://www.youtube.com/watch?v=lUARpT4JJew
http://www.youtube.com/watch?v=nHt4IEyYuyQ

şunlara bak ya valla aldıkları hazzı kıskanıyorum

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Hormonlardan dolayı erkeklik hormonu daha aktif olmanı sağlar

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Regl olmuyoruz herhalde ondan
Kadına testesteron verince erkekleşiyor erkeğe östrojen verince kadınlaşıyor bütün cevap hormonların yapısında ayrıca erkekler savaşta iken vücudunda östrojen salgılanır bu sayede silah arkadaşlarını koruma ve kollama isteği artar diye biliyorum.

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Kadına testesteron verince erkekleşiyor erkeğe östrojen verince kadınlaşıyor bütün cevap hormonların yapısında ayrıca erkekler savaşta iken vücudunda östrojen salgılanır bu sayede silah arkadaşlarını koruma ve kollama isteği artar diye biliyorum.

ahahaa :D Son cümle saçma olmuş kadınlar birbirinin kuyusunu kazmaktan başka ne yapıyor allah aşkına:D

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Yok öyle olduğunu biliyorumda saçma değil mi sence de :D
türk kızları kezbansa şöyle doğaya bak yavrulu tavuğun yanına git yavrularını yakalamaya çalış bak ne oluyor mesela, bilimsel çalışmanın doğru olduğunu anlayacaksın [emoji16]

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
türk kızları kezbansa şöyle doğaya bak yavrulu tavuğun yanına git yavrularını yakalamaya çalış bak ne oluyor mesela, bilimsel çalışmanın doğru olduğunu anlayacaksın [emoji16]

İyide şimdi benim savaştığım takım arkadaşımla kan bağı yok ki. Kan bağı olması lazım ki östrojenler devreye girsin.

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
İyide şimdi benim savaştığım takım arkadaşımla kan bağı yok ki. Kan bağı olması lazım ki östrojenler devreye girsin.
Hiç savaşa girmediğimiz için şimdi bize mantıksız gelebilir bu konuyu savaş görmüş insanlara sorarsak bize doğruluğunu kanıtlayabilir yada bu tezi çürütebilir, yapılan araştırmanın yalancısıyım bana çok mantıklı geldi açıkçası.

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Hiç savaşa girmediğimiz için şimdi bize mantıksız gelebilir bu konuyu savaş görmüş insanlara sorarsak bize doğruluğunu kanıtlayabilir yada bu tezi çürütebilir, yapılan araştırmanın yalancısıyım bana çok mantıklı geldi açıkçası.

Şimdi kadınlık hormonu salgılanınca cesaretimiz mi artıyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...