Ekran kartı var gibi görünüyor ama çalışmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Fırataslan123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese marhabalar amd ekran kartlı bir laptop var elimde ve 1 ay öncesine kadar gayet iyi çalışmaktaydı sonra düzgün çalışmamaya başladı bende formatladım ekran kartım ilk başta aygıt yöneticisinde görüntü bağdaştırıcısı olarak görünüyodu yani görünmüyodu bende driver booster 6 kullanara güncelledim tabi birsürü kez amd kendi sitesinden olsun veya aygıt yöneticisinden olsun denedim ve sürekli bilgisayar siyah ekranda kalmakta ve sonra windows açılmamakta geri yükleme aldım şuan ekran kartım görünüyor 2 tane görünüyor amd radeon 7600m ve amd radeon 7660g bir türlü sorunu çözemiyorum ekran kartı görününce denedim bir oyunda business tour bildiğiniz monopoly ve onda bile 10 fps yi geçmiyordur daha önce gta 5 felan oynuyordum kasmadan bu laptopda yardım ederseniz sevinirim teşekkürler

alihanabi

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Sürücüyü AMD'nin resmi sitesinden indirip tekrar kurmayı deneyin, tabi önce eski sürücüyü kaldırın DDU ile. Umarım çözülür

Fırataslan123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sürücüyü AMD'nin resmi sitesinden indirip tekrar kurmayı deneyin, tabi önce eski sürücüyü kaldırın DDU ile. Umarım çözülür
Olmadı şöyle bir sıkıntı var %39 a geliyo driver kurarken felan sonra ekran gidiyor siyah ekran kalıyor ve gelmiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yaptım dediğiniz gibi sürücü başarıyla kuruldu dedi yeniden başlat dedim ve bilgisayar döngüye girdi resmen bir türlü hoşgeldiniz yazısına gelmiyor sürekli tekrar başlıyor

Son düzenleme:

alihanabi

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Ne yaptınız tam anlamadım sildiniz mi silmeden mi kurdunuz? Kurulmayınca ne yaptınız?