Dvi-Hdmi dönüştürücü

Bu konuyu okuyanlar

Maksut_0o

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Merhaba;

Hazır sistem bir bilgisayar aldım. Bugün bilgisayar elime geçti. Ekran kartımda DVI girişi yok ama HDMIvar ve benim monitörümde de HDMI yok. Bu nedenle dönüştürücü kullanacağım. Dönüştürücünün bana ne gibi eksisi olur? Ekran kartına zarar vermesi gibi bir durum olur mu?

Mucahitt

Asistan
Reaksiyon puanı
106
performans kaybı , ama fazla etki edeceğini sanmıyorum.

Hdmi to Vga Kablo Çevirici Dönüştürücü
alıcaksın.

Mucahitt

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Bak alırken dikkat ediceksin eyer monitor girişi , dvi ise ozaman hdmi to dvi al değilse vga arasındaki fark dvi birazdaha iyi kaliteli , vga titreme güç kaybı gibi nedenlere yol açıyor dvi direk , iletim gücüde yüksek oldugu için ideal istersen onu al ama dikkat et.

Maksut_0o

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Bak alırken dikkat ediceksin eyer monitor girişi , dvi ise ozaman hdmi to dvi al değilse vga arasındaki fark dvi birazdaha iyi kaliteli , vga titreme güç kaybı gibi nedenlere yol açıyor dvi direk , iletim gücüde yüksek oldugu için ideal istersen onu al ama dikkat et.
Hdmı to Dvı için internetten alabileceğim bir öneride bulunursanız çok sevinirim.

Mucahitt

Asistan
Reaksiyon puanı
106
bak

2 bak

Bunlardan biri ama senin yerinde olsam ilk attıgımı alırdım metresine fazla bakma , yani uzun olmasın kısa olsun. yada direk 30 cm lik lerde var onlarada bakabilirsin sadece , hdm kablon varsa direk dvi hdm dönüştürücü adaptörüde alabilirsin.