Doğan Bekin: Büyük Engeller ile Karşı Karşıyayız

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


KamtariR

Doçent
Katılım
2 Nis 2019
Mesajlar
913
Puanları
93
Konum
Ua noʻonoʻo ʻoe, ʻaʻole anei ʻoe?
1573543731637.png

1.Olağan Büyük Kongresini yapmaya hazırlanan Yeniden Refah Partisinde Genel Başkan Yardımcısı Doğan Bekin yaptığı yazılı açıklama ile ''Yurt dışından kongremize katılım konusunda büyük teveccüh gösteren önemli siyasiler ne yazık ki vize konusunda büyük engellerle karşı karşıya bırakılmaktadırlar.''dedi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doğan Bekin açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

''Yurt dışından kongremize katılım konusunda büyük teveccüh gösteren önemli siyasiler ne yazık ki vize konusunda büyük engellerle karşı karşıya bırakılmaktadırlar.

Kongremize katılma arzusunda olan yabancı konuklar,ellerindeki Yeniden Refah Partisi 1. Olağan Büyük Kongre davet mektupları ve resmi yazışmalar olduğu halde vize işlemlerini kongre sonrasına denk gelecek şekilde tarihlendirmeye çalışan ve misafirlerin kongreye katılımlarını engellemek için her türlü olumsuz adımı atan yurt dışındaki büyükelçiliklerimizin bu olumsuz tutumları dikkatlerden kaçmamaktadır.

Son olarak Yeniden Refah Partisi 1. Olağan Kongresi’ne Finlandiya’dan katılım sağlayacak heyetin vize işlemlerinin de benzer şekilde kongre sonrasına denk gelecek şekilde düzenlenmeye çalışılması her türlü izahattan varestedir.''


Kaynak: DOĞAN BEKİN;''YABANCI KONUKLARIN 1.OLAĞAN BÜYÜK KONGREMİZE KATILIMI ENGELLENİYOR!''
 
Son düzenleme:
Üst
stat counter