Daha Önce Bu Eldivenlerden Kullanan Oldu mu?

Bu konuyu okuyanlar

aylinseher

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar;
İlk defa konu açıyorum biraz heyecanlıyım :) Kış günlerinde malum telefon kullanırken ellerim donuyor, bunun için internetten dokunmatik eldivenleri biraz araştırdım, bu göndericeklerimi buldum ama bir türlü aralarından hangisi güzeldir, sağlamdır, uzun ömürlü kullanabilirim karar veremedim. Aramızdan kullanan arkadaşlar varsa bana yardımcı olursa sevinirim kullanmayan arkadaşlarda fikirlerini söylerse mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler arkadaşlar :)

Kırmızı Eldiven

559_buyuk.jpg

Pembe Eldiven

560_buyuk.jpg

Siyah Eldiven

562_buyuk.jpg

Pamuklu Kahverengi Eldiven
565_buyuk_1.jpg

Pamuklu Siyah Eldiven

566_buyuk_1.jpg

Gri Yün Eldiven
569_buyuk_1.jpg

aylinseher

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yardımcı Olabilecek Arkadaşlar yok mu ? Almadım hala bekliyorum

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
iGlove yurt dışında da satılan bir marka. Bir çifti 15-25$ arasında değişiyor modeline göre.
Türkiye de nerden bulacaksınız bilmiyorum, online sitelerdeki de ne kadar orjinal kalitedir bilmiyorum.

Ancak alacağınız yünlü eldiven zaten eldiven diye üretilen bişey, sıcak tutmak gibi bir yeteneği yok.
Bunu bilin, ona göre para verin.

bölge34

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Gerek yok bunlara, dışarıda telefon falan çalarsa duymamazlıktan gel, birisini arayacağında yada nete gireceğinde yakındaki bir AVM 'ye gir. Hem sıcak olur hemde gezmiş olursun.:yes:

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
Eldivenli zevk Çıkmıyor ki ama telefonun Hassas dokunmayı desteklıyorsa mesela lumıa 920 galaxy s3, s4 bu telefonlar desteklıyor normal eldivende kullanabilirsin ;)

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
Eldivenli zevk Çıkmıyor ki ama telefonun Hassas dokunmayı desteklıyorsa mesela lumıa 920 galaxy s3, s4 bu telefonlar desteklıyor normal eldivende kullanabilirsin ;)
S3 de eldiven ile çalışma yoktu bir ara kullanmıştım
Lumia 820 ve iPhone 5 de desteklemiyor bence çok saçma

forumstar

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bende thenorthface in eldiveni var disarda telefonu cikardigim zaman bide eldiveni cikarma sorunum yok, bide soguk cabasi.. tavsiye ederim, sicak ve hassas : )

the-north-face-etip-handschuhe-schwarz-100-zoom-0.jpg

G0LGE

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben turkcellden aldım da iş görüyor da kalitesizdi. Ama bunun markası farklı ve iyi bişiye benziyor.

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Normal eldiven alın baş parmaklarını ve işaret parmaklarının tırnak kismlarini kesin :) :) tasarruf yaparsınız :)

sese61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Al Bi lumia, çıkarmana gerek kalmaz eldiveni ;)

Reaksiyon puanı
16,118
ne yani eldivele dokunmatik çalışmıyor? dokunmatiği yapan elemanın kulakları ne çınlamıştır...

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Lumia 920 sahibiyim hiç mi hiç sıkıntım olmuyor kullandığınız telefonlar çöp:)

thekillingroad

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Türkiye'de NorthFace'in herhangi bir şeyini almak çok akıl karı değil malesef. :)
Bende bir çift NorthFace :D, bir çift de Quiksilver var. Elbette elinizle kullandığınızdaki gibi bir performans yok, ancak yine kesinlikle işe yaradığını da söylemek lazım.
Quiksilver 60TL gibi birşey idi, NorthFace'inkiler de 100TL'den başlıyor sanırım, onun fiyatını hatırlamıyorum.

Her iki ürün de Boyner'de mevcut idi geçen kış, bu sene de mutlaka vardır.

aylinseher

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Gerek yok bunlara, dışarıda telefon falan çalarsa duymamazlıktan gel, birisini arayacağında yada nete gireceğinde yakındaki bir AVM 'ye gir. Hem sıcak olur hemde gezmiş olursun.:yes:
iyi fikir :D ama yine de ihtiyacım var :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

malesef iPhone :(

Bende thenorthface in eldiveni var disarda telefonu cikardigim zaman bide eldiveni cikarma sorunum yok, bide soguk cabasi.. tavsiye ederim, sicak ve hassas : )

the-north-face-etip-handschuhe-schwarz-100-zoom-0.jpg
benim gönderdiklerimde aynı işlevi görüyor, yanlış anlama ben pek beğenmedim bu tarzı bana göre değil :)

Normal eldiven alın baş parmaklarını ve işaret parmaklarının tırnak kismlarini kesin :) :) tasarruf yaparsınız :)
donan yerler parmak uçları zatennn :) :crying:

Lumia 920 sahibiyim hiç mi hiç sıkıntım olmuyor kullandığınız telefonlar çöp:)
iPhone'uma çöp demeeee :angry::sneaky2:

AsDErA

Asistan
Reaksiyon puanı
0
uyyy xperia SP de de eldiven modu vaaaaa
edit: the north face cok kaliteli bir urundur sahsen montlarimi ozenle bu markadan alirim en ince olani bile hic usutmez kalitesini ayakkabilarina verememisler orasi ayri.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
2 liraya inşaat eldivenleri var, komple, stylus kalemlerin ucundaki malzemeyle kaplı. Her ekranda kullanabilirsiniz, kırmızı, turuncu, siyah, beyaz renkleri de mevcut. =))) Dalga geçmiyorum. Yazın inşaatta kullanırken farkettim ben de. =))

388854-640x490.jpg

Nasıl güzel mi? =))

aylinseher

Asistan
Reaksiyon puanı
0
2 liraya inşaat eldivenleri var, komple, stylus kalemlerin ucundaki malzemeyle kaplı. Her ekranda kullanabilirsiniz, kırmızı, turuncu, siyah, beyaz renkleri de mevcut. =))) Dalga geçmiyorum. Yazın inşaatta kullanırken farketti
388854-640x490.jpg
m ben de. =))

Nasıl güzel mi? =))
Ahahahahh :D süper tavsiye düşünücem :D sonra da inşaattan atlıcam :))

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Bu eldivenle avuç sürükleyerek ekran görüntüsü bile alabiliyorsun Galaxy serilerinde öyle deme. Hem de 2 lira. Senin söylediklerin kim bilir kaç para :D Bunlardan takıp inşaata gidersen başına beyaz baret tak. Havan olsun.. =)))

aylinseher

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Forum doslarından neler çıkıyor öyle çok farklı eldivenler varmış :) ama biraz benim gönderdiklerimden seçseniz :) onlar bana daha yakışır hı ? :)

Sansar667

Profesör
Reaksiyon puanı
524
Pembesi güzelmiş ama ben olsam eski eldivenin parmak uclarını keser öyle kullanırım

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Pamuklu Siyah ya da Gri yün eldiven olabilir. :)

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Anlaşıldı senin gönlün kırmızıda. =) sen kırmızıyı al o zaman. Memnun kalmazsan kahverengiyi de alırsın daha sonra. =)