Cs go rekabetçi ruslarla karşılaşmamak için ne yapmam gerek

Bu konuyu okuyanlar

EmreAkarsu

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Beyler ruslarla oynamaktan bıktım sinir hastası olucam yakında bunu oyun içinden halletme gibi bir durum var mı

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Malesef boyle birsey mumkun degil ha takimimda olmasin diyorsaniz 5 arkadas olup maca gireceksiniz artik rakibiniz kim gelirse

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Ruslardan çektiğimiz kadar İrlandalılardan çekmedik.

EmreAkarsu

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Uzun zamandır oynamıyordum knight tan dolayı tekrar başladım rütbe falan yerlerde deli oluyorum şu ruslara

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Vuruyorlar votkaya gelip oyunu trolluyorlar kahrolasi ruslar

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Bir keresinde 4 rus denk geldi bana. Hiç susmuyorlar zaten dır dır konuşuyorlar :D Hepsiyle iletişimi engelledim sessiz sakin oynuyorum.
Maçı 15-4 yaptık beni oyundan attılar şeref yoksunları :D

NeroSparda

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Abi benim anlamadığım yani kendini öldürtünce ne zevk alıyorsun bu milletin genlerinde bir problem var heralde. Geçen sene de bizim sınırımızda uçakla adeta testis geçtiler.

yucesezar

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Bir keresinde 4 rus denk geldi bana. Hiç susmuyorlar zaten dır dır konuşuyorlar :D Hepsiyle iletişimi engelledim sessiz sakin oynuyorum.
Oylama baslar baslamaz konsolu acip diconnect yazacaktın sonra oyuna geri dönüp devam edecektin. Macı botla kazanırsan elo'ya tecavüz edersin ve kolay rütbe atlarsın.

yucesezar

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Burada resmi rekabetçi serveri yok o sebepten sistem size en yakın serverı buluyor bunlarda rus serverleri şimdi burada rus serverlerini banlamayı anlatırdım ama o zaman da 120+ ping de daway daway'cı larla oynarsın (fransızlar)

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233
Ruslar her yerde bela rainbowda çok troll yapıyorlar çok tuaf bir millet.

yucesezar

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Ruslar her yerde bela rainbowda çok troll yapıyorlar çok tuaf bir millet.
Hocam şimdi ruslar hep böyleler adamların yaşam tarzı trollük ama biz... Biz kendisinden boşanmak isteyen karısını ikna edemeyince kurşuna boğan, tuttuğu takımın maçına rakip takım seyirci ve futbolcularına sövmek için gidip kaybedince kendi futbolcusuna söven kaybetmeyi sevmeyen kazanmaya doymayan bir milletiz. Biz oyun dünyasının başına gelmiş en büyük felaketiz...

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
ESEA Premium alın.

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233
Hocam şimdi ruslar hep böyleler adamların yaşam tarzı trollük ama biz... Biz kendisinden boşanmak isteyen karısını ikna edemeyince kurşuna boğan, tuttuğu takımın maçına rakip takım seyirci ve futbolcularına sövmek için gidip kaybedince kendi futbolcusuna söven kaybetmeyi sevmeyen kazanmaya doymayan bir milletiz. Biz oyun dünyasının başına gelmiş en büyük felaketiz...

Bizdede çok trol var ancak bunlar pro troll :D bak hile konusunda ruslar ile almanlar bayrak sallar ırkçılıkta almanlar en önde ben hr türlü online oyunu oynadım en çok bu 2 millet gıcık etti beni bf3 serveri varken adamı atardım ekleyip küfür ederdi 10 tanesinden 6 sı alman çıkıyordu .

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
Competitive oyunlarda Türklerde toxicliğin diplerini yaşıyor.

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Kardeş cs go geliştirici seçeneklerine -kurwa yaz yeterli olacaktır

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233
Oyunda türk gördümü ne zaman küfür edicek gözüyle bakıyorum ne yazıkki çünki ille ediyorlar yabancılarda ırkçı küfür ediyorlar en iyisi chate bakmamak :D

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
En iyisi takımındakileri mute'ye almak ben böyle yapıyorum kafam rahat ses'de kasıyorum oyunda oynuyorum :)

EmreAkarsu

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Kısmen doğru söylediklerin biz arkadaş ortamında giriyoruz keyif için oynuyoruz fakat eskiden master guardian elit iken durum farklı ciddi bir maç yaparken adamlar oyun zevkine sıçıyor böyle durumlarda insanın oyun zevkini öldürüyor arasındaki fark bu bence

EmreAkarsu

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Oyunda türk gördümü ne zaman küfür edicek gözüyle bakıyorum ne yazıkki çünki ille ediyorlar yabancılarda ırkçı küfür ediyorlar en iyisi chate bakmamak :D
Türklerin ruslar dan eksik pek bir tarafı yok açıkçası çığlık kıyamet küfür ama 10 rustan 7 si sıkıntılı çıkıyorsa türklerde oran daha az .başına buyruk hareket etmesi minimum bir rus a göre :)

utkubatin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Oylama baslar baslamaz konsolu acip diconnect yazacaktın sonra oyuna geri dönüp devam edecektin. Macı botla kazanırsan elo'ya tecavüz edersin ve kolay rütbe atlarsın.
Nasıl yani? Eğer dedikleriniz doğruysa büyük yükten kurtulmuş olucaz hocam, hem baya da bi kolaylık sağlar bize.

barney

Asistan
Reaksiyon puanı
93

Geçmiş olsun kardeş [emoji1][emoji1]
Ruslar fena ya, en iyisi takimla girmek

yucesezar

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Nasıl yani? Eğer dedikleriniz doğruysa büyük yükten kurtulmuş olucaz hocam, hem baya da bi kolaylık sağlar bize.
baktın oylama yapıyorlar hemen geliştirici konsolunu açıyorsun ve disconnect yazıyorsun seni oyun ana ekranına atıyor o an için oyunda olmadığından oylama başarısız oluyor. ana ekranda yukarıda oyuna geri dönme ve tamamen ayrılma seceneği var oyuna geri dönmeyi secersen oyuna geri dönüyorsun.

utkubatin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
baktın oylama yapıyorlar hemen geliştirici konsolunu açıyorsun ve disconnect yazıyorsun seni oyun ana ekranına atıyor o an için oyunda olmadığından oylama başarısız oluyor. ana ekranda yukarıda oyuna geri dönme ve tamamen ayrılma seceneği var oyuna geri dönmeyi secersen oyuna geri dönüyorsun.
Eyvallah hocam, bu bilgi eminim ki bilmeyenlerin çok işine yarayacaktır. :rolleyes: