Cs go kasma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Cayankurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar daha önce hiç karşılaşmadığım 2 3 gündür canımı sıkan bi olay var cs go da tab tuşuna basılı tutunca skor tablosu açılıp kapanıyor ve oyunda takılmalar oluyor ilk defa oluyor bu format attım pc ye oyunu sıfırdan kurdum bir daha yok yine aynı devam ediyor görüntüsünü videoya aldım linkArkadaşlar yardım edebilirseniz çok sevinirim 2 gündür doğru düzgün oyun oynayamıyorum

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Bu konuyu direkt steam forumunda acarsaniz daha hizli cevap alirsiniz. Tavsiye edilen cözümlerden biri cözünürlügü degistirip tekrar geri almak. Calisip calismayacagi hakkinda bir fikrim yok maalesef.

TYDEUS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Şunu deneyebilirsin: Bilgisayar:Sağ tık> Özellikler> Gelişmiş Sistem Ayarları> Gelişmiş> En altta "Ortam Değişkenleri" olması gerekiyor. Oraya gir.
Kullanıcı değişkenlerinde "Yeni" tuşuna tıkla. Değişken adı: "hl2.exe" (csgonun exesinin ismini bilmiyorum görev yöneticisinde işlemlerden bakabilirsin. Ama tahminimce bu) Değişken değeri ise: "-Xmx2048m -Xms2048m" (tırnak işaretlerini alma) yazarak 2 gb ram verebilirsin. En azından kasma sorununu az da olsa azaltır diye düşünüyorum.