CS-GO Açılmama Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Rusoki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar 2 aydır denemediğim yöntem kalmadı steam başlatma kodu,ekran kartı güncelle gibi şeyler olmuyor her yolu denedim.Sorunumuz şu pc format atıyorum sadece csgo yüklüyorum sorunsuz bi şekilde açılıyor. Başka bir oyun yüklediğim zaman ise cs go sadece başlatılıyor diyor ve başlamıyor açılmıyor. Sadece cs go da oluyor bu problem başka hiçbir oyunda karşılaşmadım denedim.Sırf sorundan emin olmak için format attım ilk cs yükledim 1 hafta sadece cs yüklüydü sorunsuz oynadım bugun lol indirdim oynadım ve cs yine aynı problem. Ve lütfen nette olan çözümleri sunmayın denedim.Şimdiden teşekkür ediyorum.

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
525
Oyunu orijinal şekilde mi kullanıyorsunuz?

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
525
Sorunuz çok saçma. Sebebi ise Steam başlatma kodu denemiş.
Büyük ihtimalle korsan değildir çünkü Ücretsiz artık.

Artık ücretsiz olduğunu unutmuşum , korsan versiyonunda başlatma seçenekleri ayarlanıyor mu hiç bir fikrim yok açıkcası.

Soruna gelecek olursak direct -x veya visual studio sürücülerinde falan bir problem olabilir , farklı bir oyun yükleyince kendi paketini kuruyor o paketse cs:go'nun destekli sürücülerini bozuyor olabilir.

Rusoki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sorunuz çok saçma. Sebebi ise Steam başlatma kodu denemiş.
hayır dostum sebebi o değil.Bianda oldu sebebi başka oyun yüklediğimde csgo nun bozulması.

Oyunu orijinal şekilde mi kullanıyorsunuz?
evet orjinal.
Artık ücretsiz olduğunu unutmuşum , korsan versiyonunda başlatma seçenekleri ayarlanıyor mu hiç bir fikrim yok açıkcası.

Soruna gelecek olursak direct -x veya visual studio sürücülerinde falan bir problem olabilir , farklı bir oyun yükleyince kendi paketini kuruyor o paketse cs:go'nun destekli sürücülerini bozuyor olabilir.
Banada öyle geliyor ama onuda yapadım sil yükle yapsamda kar etmedi.

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
hayır dostum sebebi o değil.Bianda oldu sebebi başka oyun yüklediğimde csgo nun bozulması.

evet orjinal.

Banada öyle geliyor ama onuda yapadım sil yükle yapsamda kar etmedi.
Ben onun sebebini söylemedim. Adamın sorusunun neden saçma olduğunun sebebini söyledim. Yanlış anlamışsın.

~ KaanCK ~

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,594
Evet, ayarlana biliyor.

Rusoki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

denedim olmuyor. Yardımcı olabilcek kimse yokmu ya :(

Son mesajlar