Çocukken etkilendiğiniz film hangisiydi?

Bu konuyu okuyanlar

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Bruce Lee filmleri çıkınca heyecandan duvarlara tırmanırdık :)

:)))
Katılıyorum.
Şahsen izledikten sonra dam'a çıkar saçma sapan hareketlerle güya bruce lee (burucelle) taklidi yapar
akabinde sokağa çıkıp bruce lee olmuşcasına etrafa bakar meydan okuyacak birini arardım :)

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
A.I. yani yapay zeka filmi. bir ailenin yapay zekaya sahip çocuk evlat edinmesi ve o çocuğun kaçmasından sonra başına gelenleri konu alıyordu.
o güne kadar bilim benim için devreler veya makinalardan ibaretti o günden sonra bilimin etiği konusunda düşünmeye başladım.
ayrıca karamsal gelecek vizyonu ve sınıfsal farkları keskin şekilde göstermesiyle toplumun sınıfları hakkında düşünmeme yol açmıştır.

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Ben bu tür muhabbetleri niye kaçırıyorum :(
HORTLATACAĞIM ! Lütfen ya Van Helsing yazmış, Leon yazmışlar.Bunlarla büyüyen nesil kadar şanslısı var mı acaba...

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
En çok Yenilmez diye bir film vardı. Başrol oyuncusunun filmdeki adı Boyka'ydı. Filmin ismini yanlış hatırlıyor olabilirim. Ama çok güzel bir filmdi.
Ve bir de Ben 10'dan etkilenmiştim.

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
En çok Yenilmez diye bir film vardı. Başrol oyuncusunun filmdeki adı Boyka'ydı. Filmin ismini yanlış hatırlıyor olabilirim. Ama çok güzel bir filmdi.
Ve bir de Ben 10'dan etkilenmiştim.
Henüz bitmemiş bir çalışmam var burada görmüş olmanız lazım :eek: Yoksa henüz bakmadınız mı?
Bu forumdaki Kültür / Sanat adı altındaki en kapsamlı çalışma olacak belki de.Bittiğinde herkese ulaştıracağım.
İşte orada anlatmıştım yenilmez film serisi diye.Başrol Scott Adkins filmdeki ismi Yuri Boyka.Güzel seridir.Etkilenmemek elde değil.
İsterseniz nostalji olsun diye de Film Önerileri DEV REHBER den takip edebilirsiniz.Elimden geldiğince sıkmayan bir üslupla anlatmaya çalıştım.

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Henüz bitmemiş bir çalışmam var burada görmüş olmanız lazım :eek: Yoksa henüz bakmadınız mı?
Bu forumdaki Kültür / Sanat adı altındaki en kapsamlı çalışma olacak belki de.Bittiğinde herkese ulaştıracağım.
İşte orada anlatmıştım yenilmez film serisi diye.Başrol Scott Adkins filmdeki ismi Yuri Boyka.Güzel seridir.Etkilenmemek elde değil.
İsterseniz nostalji olsun diye de Film Önerileri DEV REHBER den takip edebilirsiniz.Elimden geldiğince sıkmayan bir üslupla anlatmaya çalıştım.
Yaptığınız rehberi gördüm. Gayet güzel olmuş. Elinize sağlık. :)

green1987

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Şener Şen'in Milyarder filmi beni çok etkilemişti.

Cptapo

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Arabalar
Buz devri
Gibi animasyon filimler.