Coca-Cola'nın fiyatı artmış!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

crna

Asistan
:D
Bilmem eskiden ceyrak altin 30 liraydi en son o zaman kokakola icmistim ilkokula giderken. simdi ceyrek 500 mu bilmiyorum salladim colanin fiyati da artsin bi zahmet diye dusunuyorum. Ve dusundum de kolayi hic ozlememisim

TRTURKEYTR

🇹🇷 TÜRKİYE 🇹🇷
Yönetici
Moderatör
Pahalı olmuş, önceki yıllarda (3-4 yıl önce falan) çok daha ucuzdu diye biliyorum.
:D
Bilmem eskiden ceyrak altin 30 liraydi en son o zaman kokakola icmistim ilkokula giderken. simdi ceyrek 500 mu bilmiyorum salladim colanin fiyati da artsin bi zahmet diye dusunuyorum. Ve dusundum de kolayi hic ozlememisim
Yanlış hatırlamıyorsam 2-3 yıl önce 3TL' di.
Bira içemiyorum diye kola alıyordum, sanırım artık onuda içemeyeceğim. :) Su iç işte diyorlar.. Bereket onun için arıtıcı aldım, artık dışarıdan suda içmiyorum.
:) Bizde su arıtıcı kullanıyoruz.

Drift King

Profesör

Bugün markette gördüm, Coca-Cola 2.5L 7TL olmuş, bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ?
Ben Şok marketten Crown kola alıyorum. O gerçek Cola Turka. Sebebi Della Gıda üretiyormuş. Ambalajında Della Gıda yazıyor. Tadı da Cola Turka ile tamamen aynı. Zaten üretici aynı olduğu için mantıken de aynı olması lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama artık Japonlarındı Cola Turka. Bilmiyorum ama yabancıların.

Allah'ın Kulu

Profesör
Ben Şok marketten Crown kola alıyorum. O gerçek Cola Turka. Sebebi Della Gıda üretiyormuş. Ambalajında Della Gıda yazıyor. Tadı da Cola Turka ile tamamen aynı. Zaten üretici aynı olduğu için mantıken de aynı olması lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama artık Japonlarındı Cola Turka. Bilmiyorum ama yabancıların.
Denemem lazım. :) Bizim orada Seç marketlerde satılıyor. :) Orada neredeyse bütün Şok ürünleri var.

SwateR

Dekan
Eskiden çok severdim ama 2-3 senedir nedense soğudum kendisinden. Şekerli su gibi geliyor içtiğimde.
Ayrıca dişlerimde tel olduğu için temelli bıraktım gibi...

TRTURKEYTR

🇹🇷 TÜRKİYE 🇹🇷
Yönetici
Moderatör
Eskiden çok severdim ama 2-3 senedir nedense soğudum kendisinden. Şekerli su gibi geliyor içtiğimde.
Ayrıca dişlerimde tel olduğu için temelli bıraktım gibi...
Bende artık eskisi kadar içmiyorum, artık genellikle gazoz tercih ediyorum.

stat counter