Cep Telefonu Dinlemesi Nasıl Yapılıyor?

Bu konuyu okuyanlar

cephap01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hiç birimiz mit müsteşarı , yüksek rütbeli devlet adamı yada uyuşturucu karteli filan değiliz. bu telaş niye ? bu tedirginlik niye ? gülünç olmayın :)

bilgicep

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende indirmek istiyorum ama aklımda hep soru işaretleri?

Son düzenleyen moderatör:

NeoDJV

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Android telefonlar için böyle bir sistem var daha doğrusu yazılım. Telefon görüşmesi yokken bile mikrofonu açıp ortam seslerini dinleyebiliyor, gsm konumu alabiliyor, sms vs... bilgileri okuyabiliyor ve dosyalara erişim sağlayabiliyorsunuz. Bir arkadaşımında dediği gibi devlet için zaten sorun yok bu işlemi yapan ilgili birimler var. Lakin yasa dışı bir işlem olması nedeni ile paylaşımı söz konusu olamaz.

vbb_1907

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Birinci bu başlığı atan telefon dinlemesi falan yapamaz.
İkincisi Telefon dilmesi yapmak hapis cezası var.
Detaya girmeye gerek.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bir deli bir suya bir taş atıyor."on akıllı" çıkaramıyor.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

İnşallah tırnağın anlamı biliyorsunuzdur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar telefonuzun dınlenmemesı için telefonun bataryasının içindeki gizli gizlenmiş çip var onu çıkarın

K

KARAKIZ34

SDN Okuru
Telefona yukledikten sonra evde formatladim.yinede dinleme devam edermi

wwebdeveloer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet arkadaşlar 24 SAAT ÜCRETSİZ bir program var. İsmi parent control bu sitede android işletim sistemli cep tel. ile gayet güzel çalışıyor ben samsung s5-s6-s7 htc casper v.b... bir çok telefona kurdum ortam dinleme de var canlı ses dinleme whastapp facebook v.s... herşey var bence bir deneyin derim mspy ile alakası bile yok %1000 daha kaliteli üstelik türkçe müşteri panel dilide mevcut. Site www.parentcontrol.biz sitesiden ulaşabilirsiniz.

enarbilisim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cep telefonu dinleme programı SPYCEP program ile dilediğiniz kişinin cep telefonunu dinleyebiliyorsunuz, aynı zamanda Mesajlarını okuyabiliyorsunuz bunlar ve daha birçok özellik var detaylı anlatım için ziyaret edin, telefon dinleme konusunda birçok özelliği barındıran ve hedef kişinin telefonunda kesinlikle belli olmayan bir program programın "ÜCRETSİZ DENEME" hakkı vermesi ayrı bir özellik çünkü bu tarz programların suistimale açık olması kötü niyetle kullanılabileceği gerçeğini unutmanızı gerektirir, güvenebileceğiniz bir yerden elde edilmesi ayrıca gerçekten çalışıp çalışmadığını görerek kullanmak isteyenlerin gönül rahatlığıyla kullanabileceği bir program... uygulamayı hedef kişinin telefonuna kurarak deneyebilirsiniz, satın almak isterseniz uygulamanın web sitesinden iletişim bölümünü kullanarak satınalma koşullarını öğrenebilirsiniz. programın Play Store'da bir tanıtım uygulaması da mevcuttur bu adresiten SpyCep Cep telefonu dinleme programının tanıtım uygulamasına ulaşabilirsiniz.

spyyazx105lx105m

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhabalar,
sanırım konuyu güncelleme zamanı gelmiş, arkadaşlar öncelikle konunun açıldığı yıllarda iphone telefonlar hiçte güvenli değildi, en son hatırladığım 9.1 sürüme kadar hedef iPhone telefonu kendi telefonunuz gibi uzaktan yönete biliyordunuz.
Bkz. Hedef telefondan istediğini telefona sms atabiliyor, ayrıca istediğiniz bir numarayı da arata biliyordunuz. 9.1 Sürümden sonra Applee kararlı bir şeklide güvenliğe önem vermeye başladı ve hatta 10 sürümünden sonra kırabilen hacker lara yüklü miktarda ödül vaat etmiştir kıran olmuşsa da bizim haberimiz olamamıştır.

Fakat şu anda da iphone icloud hesap bilgilerine sahip olan kişiler tarafından hala takip edilebildiğini de unutmayın ;!

Şimdi gelelim günümüzde ki Android telefonların takip olayına

Akıl almaz özellikleri olduğu takip programının kesinlikle ülkemizde ebeveynler tarafından kullanılması gerektiğine inanıyorum ve %90 oranında güvenlik sağlayacağından eminim. Bir ebeveyn olarak gününüzde çocukların her an tehlikede olduğu, her akşam haberlerinde bir taciz ve cinayet haberleri olmasın! Android casus telefon programı ile çocuğun konumu, whatsap, facebook dahil yaygın kullanılan tüm sosyal uygulamalar ve ebeveyn tarafından uzaktan bloke edilebilirlik, aynı şekilde rehber listesi ve kişi engelleme en önemli özelliklerden biri ise gizlice telefonun her iki kamerasını da açabiliyor çevreyi hem görüp hem dinleme yapıyorsunuz, eskisi gibi telefonun başında oturup beklemenize gerek yok tüm görüşmeler kayıt edilerek, depolanıyor ne zaman uygun olursanız o zaman dinleme yapabiliyorsunuz link vermek yasak sanırım pek kuralları bilmiyorum bu progra üstelik 24 saat ücretsiz deneme veriyor self spy mobile diye aratabilirsiniz. müsaade ediliyor ise tükçe ücretsiz yükle videosu ve canlı demo panelini gönderebilirim -umarım işinize yarar fakat sizlere tavsiyen bu yazılımı şantaj veya tehdit amaçlı kullanmayınız.

Umarım yazı faydalı olur yasak yoksa video da paylaşabilirim

aslanmemo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Telefonunuzdaki Bilmediğiniz Casus Yazılımlar? Bilgilerinize kimler neden ulaşıyor?

Dinleniyoruz gözleniyoruz. Peki sadece sosyal medyada mı? Örneğin bir arkadaşınız ile telefonda görüştünüz ve bir akşam veya öğlen yemeği planı üzerine konuştunuz. Görüşmenizi bitirildikten hemen sonra cep telefonunuza bir yemek şirketinden kısa bir mesaj gelir ve çok özel indirimlerle o harika menülerden birini sipariş edebileceğinizi söyler.

Özellikle sosyal medya kanalları aracılığıyla internet üzerinden paylaştığımız kişisel verilerimiz sadece kişi veya özel firmaların değil artık devletlerin de ilgi alanına girdi. Sokaktan çevirdiğiniz herhangi birine Google?ın, Twitter?ın, Facebook?un ya da Instagram'ın neden ücretsiz olduğunu sorun. Çoğu kişi cevabı tam bilemese de reklam için diyecektir. Cevap doğru olsa da, olay boş bir alanda reklam göstermek kadar basit değil, keşke öyle olsaydı...

Sosyal medyada hayatımızı etkileyecek inanılmaz güvenlik sorunları! Telefonunuza program indirirken bir kez daha düşünün!

Bu konuda bir video ile casus yazılımlar veya sizin masum diye düşündüğünüz uygulamaların aslında nasıl çalıştıklarını örneklemek istiyorum.

insanimsi

Müdavim
Reaksiyon puanı
450
nokiaceptelefonu_90680990.jpg

Abi şimdi ben linke tıklarsam beni dinlerlermi ben şuan çok tırstım :D :D :D :D :D :D
Şaka bir yana operatörler kayıt alsa bile en uzun konuşmam trol arkadaşlarımla oluyor :D