Canlı yayında sorularınızı yanıtlıyoruz - SDN Cevaplıyor #101

Bu konuyu okuyanlar

KeremEnginar

Asistan
Reaksiyon puanı
189
Her hafta olduğu gibi bugün de saat 18:00'da SDN Cevaplıyor programımız ile karşınızda olacağız. Bize sorunuz varsa, bu konu altına yazmanız yeterli :)

Son düzenleyen moderatör:

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
İlk soru j5 pro mu j7 2016 mı?

Megolodon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim birkaç haftadır cevabını alamadığım bir soru var bende oldukça fazla telefon vb konuda bilgi birikimi var bende sizin yaptığınız gibi ürün tanıtmak istiyorum ama telefonları nasıl geçici olarak tanıtmak için firmadan alabilirim yani nasıl yaparım

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Bu soruyu lütfen yanıtlayın: Uzun süreden beri çerçevesiz ekranlı Nokia gelecek diye bizi umutlandırıyorsunuz. Elinizde kesin bilgi var mı, çerçevesiz ekranlı Nokia GERÇEKTEN gelecek mi?

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
benim birkaç haftadır cevabını alamadığım bir soru var bende oldukça fazla telefon vb konuda bilgi birikimi var bende sizin yaptığınız gibi ürün tanıtmak istiyorum ama telefonları nasıl geçici olarak tanıtmak için firmadan alabilirim yani nasıl yaparım
Bence deneme sdn 2005 den beri hizmet veren buyuk bir teknoloji sitesi sende boyle kucuk kucuk baslarsin siten veyahut youtube kanalin ilgi gormeye baslarsa firmalar seninle ilgilenmeye baslar veya sen onlardan istersin
sivil bir insan olarak ben samsung tr ye gitsem inceleme icin bana cihaz verirmisiniz desem adam benim suratima guler.

Sefa ceylan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
J7 pro nasil sizce fiyat performans acisindan cok guzele benziyor

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
J7 pro nasil sizce fiyat performans acisindan cok guzele benziyor
Butceni soyle ona gore aslinda cok guzel bir telefon benim j7 2016nin diyafram acikligi 1.9 iphone 6s i gunduz cekimlerinde geciyor j7 pronun diyafram acikligi 1.7 parmak izi var tasarimi guzel 3gb rami var tek sikinti 16 gb depolama var onun disinda giris/orta segment icin iyi bir telefon hele hele mavi olani beni bitiriyor acaba satip onu mu alsam diyorum butceni soyler isen daha guzel telefonlar onerebiliriz belki

Cemilsaitt11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi meraba. Iphone SE GOLD 32 GB aldım. Daha Allahtan ne isteyebilirim?

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Abi meraba. Iphone SE GOLD 32 GB aldım. Daha Allahtan ne isteyebilirim?
Kaç para verdin o çöp e daha ne isteyebilirim ki demis tuu sana yasi kucukse birde belki ne kadar zorladi babasini kendin aldiysanda sirf hava icin ama parasi buna yettigi icin bisey demicem daha
Edit:daha isteyebilecegin sey= akıl
Şimdi bana saldıracaklar adam ios istiyorda bilmem ne bana gore android 5.0dan sonra ikisi arasinda fark yok aradaki tek fark simdilik applein milleti soymasi ip 8 i bekliyoruz bakalim fiyatini hak edecekmi

Son düzenleme:

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Kaç para verdin o çöp e daha ne isteyebilirim ki demis tuu sana yasi kucukse birde belki ne kadar zorladi babasini kendin aldiysanda sirf hava icin ama parasi buna yettigi icin bisey demicem daha
Edit:daha isteyebilecegin sey= akıl
Şimdi bana saldıracaklar adam ios istiyorda bilmem ne bana gore android 5.0dan sonra ikisi arasinda fark yok aradaki tek fark simdilik applein milleti soymasi ip 8 i bekliyoruz bakalim fiyatini hak edecekmi

Sakin genç, sakin. :)

akrcokn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
merhaba sDn kadrosundan en sevilen ikilisi kerem ve kaan sdncevaplıyor 100. bölüme özel bızım asil can kanımız olan forum sorularımızı ne kadar trend topıc oldugunuz için twittwer a değişsenizde sizi çok seviyoruz :) kahretsin bu sevgi bu hafta sorum yok size çünkü geçen hafta muhteşem sorularıma yanıt alamadım bu hafta hem kızgın hem mutlu bir şekilde sadece dinleyici olarak kalacağım süper ikili ankaraya GELİNSENE :) İYİ YAYINLAR.

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
merhaba sDn kadrosundan en sevilen ikilisi kerem ve kaan sdncevaplıyor 100. bölüme özel bızım asil can kanımız olan forum sorularımızı ne kadar trend topıc oldugunuz için twittwer a değişsenizde sizi çok seviyoruz :) kahretsin bu sevgi bu hafta sorum yok size çünkü geçen hafta muhteşem sorularıma yanıt alamadım bu hafta hem kızgın hem mutlu bir şekilde sadece dinleyici olarak kalacağım süper ikili ankaraya GELİNSENE :) İYİ YAYINLAR.

Azıcık da beni sev ya @akrcokn, ben gelmeyeyim mi Ankara'ya? :D

Gri Gandalf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
XİAOMİ Mİ5s mi yoksa 1300 tlye başka bir telefon mu ???

Adem Gündüz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Kerem ve kaan abi ben bir oyuncu laptop alacağım bütçem max 5000 ama arada kaldım en iyi fps ve verim alabileceğim bir oyuncu laptop önerir misiniz

Abdurrahman Nural

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Android kullanıcısıyım ve androidde bir takım sorunlar yaşadığım için iOS a geçmeyi düşünüyorum max 2000tl bütçem var iPhone SE almayı düşündüm ekran ve ön kameradan sorun yaşar mıyım ?

Fawer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
note 8 çıkmasına çok az bir süre kaldı s8 ve s8+ ın fiyatında çok büyük değişiklik olur mu?

Fawer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
samsung note 8 lansmanı yarın kaçta olucak yayınlıcakmısınız?

ADNMRTKRK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selemlar. Öncelikle siz s8 ve s8 plus aldınız. Sitenizdeki sızıntılarda note 8 ve iPhone 8 çok güzel görünüyor. İkiside çıktığında hangisi alırdınız veya alırmıydınız ? :smilingimp::smilingimp::smilingimp:

Salahov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar. Öncelikle söyleyeyim hepinizi çok seviyoruz bilgileriniz için teşekkürlər. Soruma geçeyim) Xiaominin orta bütçeye uygun hangi telefonunu önerirsiniz?

Enes Akgün

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Her hafta olduğu gibi bugün de saat 18:00'da SDN Cevaplıyor programımız ile karşınızda olacağız. Bize sorunuz varsa, bu konu altına yazmanız yeterli :)

Merhaba Shiftdelete.net ilk sorum cevaplarsanız sevirinirim.
Xiaomi mi6 almayı düşünüyorum miui9 güncellemesi gelirmi ?

Att_emre_112

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abiciğim ben Windows 10 güncelleme yaptıktan sonra oyunlarda farcry primal GTA 5 gibi anı takılma kar meydana geldi oyun oynayamaz hale geldim sizce ne yapmalıyım eski sürüme ve fabrika ayarlarına geri dönmüyor un.2.7 ghz 1 TB 4gb ram Gt940 M

CandenizErdal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
10000 TL yi Geçmeyen Dizüstü Gaming Notebook Öneri ? (Güncel Oyunları Kaldırabilen)

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Selam. İyi yayınlar. Shiftdelete'nin güler yüzleri neşeleri Kerem abi ve Kaan abi seviliyorsunuz. Bayramın 4.günü çalışıyor musunuz.Müsait iseniz ofise gelmek istiyorum.

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Adım lgsever olabilir ama lg nin kendini samsunga pazarlamasını bekliyorum.:D