Call of Duty Black Ops 3

Bu konuyu okuyanlar

the duke

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Bilgisayarımın kaldırmıycağını bildiğim için oyunu korsan olarak indirdim 50GB boyutunda AKK'nin yarısı gitti zaten Nvidia GT 540M, i5 2410M 2.90GHz ve 8GB DDR3 RAM ile Windows 10 üzerinde low-medium ayarlarda 15-20FPS aralığında oynuyorum ama 10FPS'den aşağıya düşmüyor zaten düşerse işkence oynanmayacak dereceye geliyor. Ghosts oynarken oynayabileceğim son CoD oyunu olduğunu anlamıştım zira bugüne kadar tüm seriyi bu bilgisayarla bitirdim ama bundan sonrasını oynayamayacağımı biliyordum bu oyunda bile zorlanan bilgisayar bir sonraki oyunda ya çöker ya da yanar. Seneye kadar yeni bir laptop almak gerek GTX serisi bir ekran kartı ve i7 yeni nesil bir işlemciye ihtiyaç var oyun oynamak için. Aslına bakarsanız 2011 yılından bu yana hertürlü FPS oyunu low-medium ayarlarda oynuyorum GTA 5, GTA 4 dahil buna... Nvida'nın driver desteği sayesinde uzun yıllar hakkını vere vere kullandım AMD olsa 3 yıl götürmezdi eminim. Bu oyunu bir şekilde bitiririm her ne kadar mükemmel grafik detayları alamasam da amaç oyunu oynamak :yes:

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Hocam bende 2.30 ghz i3 4 gb ram 710m ekran kartı var lowda kaç fps alırım muhtemel

the duke

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Hocam bende 2.30 ghz i3 4 gb ram 710m ekran kartı var lowda kaç fps alırım muhtemel

O sistemle hiç oynayamazsın en az 6 GB ram istiyor, bilgisayarımın ilk defa 7 GB üstünde ram kullandığını gördüm oyun arkada açıkken. Ayrıca i5 bile yetersiz kalıyorken i3 ile hiç deneme bence. Ekran kartın ise 710M olsa bile 540M ile benzer performans gösterir hatta daha düşük performans bile sergileyebilir. 64bit ise zaten PES oynarken bile kasar.

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
O sistemle hiç oynayamazsın en az 6 GB ram istiyor, bilgisayarımın ilk defa 7 GB üstünde ram kullandığını gördüm oyun arkada açıkken. Ayrıca i5 bile yetersiz kalıyorken i3 ile hiç deneme bence. Ekran kartın ise 710M olsa bile 540M ile benzer performans gösterir hatta daha düşük performans bile sergileyebilir. 64bit ise zaten PES oynarken bile kasar.

evet 64 bit pes 16 oynarken kasmıyor ama işimi görüyor ets2 total war falan işimi görüyor açmayacağını biliyor ama soruyorum işte :D

Son mesajlar