Samsung Galaxy C9 pro önerirmisiniz?

Bu konuyu okuyanlar

mehmtgunes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Donanımı güzel hoşuma gitti kullanan varsa ya da bu telefonu bilenlerden öneri bekliyorum. Sadece sosyal medya youtube ve birazda tarayıcıda takılıyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaştan var iyi hoş ama o fiyata az üste daha iyisi var.

Jack1095

Doçent
Reaksiyon puanı
193
C9pro önermem çünkü Samsung c serisine yazılım desteği yapmıyor.Huawei markasını düşün derim.

mehmtgunes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Mi Note 3, Mi5S Plus , Mİ6
Xiaomi tarafında sadece mi 6 ya da mi mix 2 düşünüyorum. Mi 6 da şebeke ve hotspot sorunu olduğu için pek taraftar değilim. Mix 2 bütçemi aşıyor. Oneplus 5 ve 5tde bütçemi aşıyor. Başkada üst seviye model yok. Orta segmentten a7 2017 var aklımda c9 pronun dışında başkada hoşuma giden yok. Bütçe 1750. Kullanımımda sosyal medya

M

Murat Burç

SDN Okuru
Xiaomi tarafında sadece mi 6 ya da mi mix 2 düşünüyorum. Mi 6 da şebeke ve hotspot sorunu olduğu için pek taraftar değilim. Mix 2 bütçemi aşıyor. Oneplus 5 ve 5tde bütçemi aşıyor. Başkada üst seviye model yok. Orta segmentten a7 2017 var aklımda c9 pronun dışında başkada hoşuma giden yok. Bütçe 1750. Kullanımımda sosyal medya
Mi6dan şebeke sorunu mu varmış kim sallıyor onu?
Mi Note 3 işlemci dışında mi6nin buyugu içindeki işlemci de C9 Prodan daha güçlü
Bence sen aklıma ahir kaç model belirlemissin illa onları alacaksin bize onaylatmaya çalışıyorsun.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Onu güncelleme ile çözerler elbet . Sırf o dengesizlik yüzünden almamak mantıklı gelmiyor. Yanlışmıyım?

mehmtgunes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Mi6dan şebeke sorunu mu varmış kim sallıyor onu?
Mi Note 3 işlemci dışında mi6nin buyugu içindeki işlemci de C9 Prodan daha güçlü
Bence sen aklıma ahir kaç model belirlemissin illa onları alacaksin bize onaylatmaya çalışıyorsun.
Aklımda modeller belirli öneri ve tavsiye duymak istedim. Mi 6 da kırsal alanlarda şebeke sorunu varmış bende telefonu 1 yıl köyde kullanıcam

---- Mesajlar birleştirildi ----

Onu güncelleme ile çözerler elbet . Sırf o dengesizlik yüzünden almamak mantıklı gelmiyor. Yanlışmıyım?
Şebeke ve hotspotmu?

Son düzenleme:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Aklımda modeller belirli öneri ve tavsiye duymak istedim. Mi 6 da kırsal alanlarda şebeke sorunu varmış bende telefonu 1 yıl köyde kullanıcam

Şebeke ve hotspotmu?
O yüzden almam diyorsan ya mi6'yı

mehmtgunes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Band 20 desteği yok telefonda. Bende önümüzdeki 1 sene köyde yaşayacağım işim gereği. Orda sıkıntı çıkarırmı diye düşünüyorum. Biraz daha bütçem olsa mi mix 2 alıcam

M

Murat Burç

SDN Okuru
Biraz daha butcen olsa OnePlus 5T al. Onda her türlü destek var. (İngiltere vb. Yerlerde satıldığı için )

mehmtgunes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
5t ya da 5 aklımda olan modellerden ancak bütçe o kadar yok. Olursa belki 64lük 5 olur

Biraz daha butcen olsa OnePlus 5T al. Onda her türlü destek var. (İngiltere vb. Yerlerde satıldığı için )
5t ya da 5 aklımda olan modellerden ancak bütçe o kadar yok. Olursa belki 64lük 5 olur

Son düzenleme:

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
Bence Mi6 alın. Şebeke sorununu ben duymadım , en kötü 3g'de kullanırsın mis gibi çeker

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Huawei Mate 10 Lite veya Xiaomi Mi 6

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Kuzenim aldı mi6 yeni geldi ve hiç şebeke sorunu yaşamadı. Diğer sitelerde de pek duymadım şebeke sorunu falan

Resmi satışta olanlardan a7 2017 nasıl? Ya a7 ya da mi 6 var aklımda 1750 lira bütçeye
Kesinlikle mi 6 çünkü şuan mi 6 a7 den daha ucuz ve donanımı 2 katı

Son düzenleme:

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Xiaomi Mi 6 pişman etmez..

gezgin55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir yıl önce 3 adet C9 Pro 64GB aldım şuana kadar hiçbir sorun çıkmadı. çok kullanışlı, saatlerce filim dizi izliyorum kesinlikle ısınma filan olmuyor.
bataryası uzun süre dayanıyor.

mehmtgunes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Son düzenleme:

gezgin55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben çok sayıda uygulama yükledim. Kodi üzerinden yüklediğim uygulamalar ile dizi,film ve spor kanallarını izliyorum. hiç sorun çıkmıyor.
telofonu hiç elimden bırakmadığım halde 24 saat batarya bitmiyor. işlemci güzel, hiç takılma donma gibi sorun hiç olmadı.
önemli not: C9 Pro alırken dikat edeceğiniz Knox sayacı 0x0 olması gerekiyor. 0x1 olursa kesinlikle almayınız.

Son düzenleme:

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Screenshot_2018-03-17-18-14-44-407_com.miui.home.png
Screenshot_2018-03-17-18-18-47-977_com.android.settings.png

mehmtgunes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Hotspot sorunu varmı?

ben çok sayıda uygulama yükledim. Kodi üzerinden yüklediğim uygulamalar ile dizi,film ve spor kanallarını izliyorum. hiç sorun çıkmıyor.
telofonu hiç elimden bırakmadığım halde 24 saat batarya bitmiyor. işlemci güzel, hiç takılma donma gibi sorun hiç olmadı.
önemli not: C9 Pro alırken dikat edeceğiniz Knox sayacı 0x0 olması gerekiyor. 0x1 olursa kesinlikle almayınız.
0×1 olursa ne oluyo?

Son düzenleme:

bugrahanmtl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Donanımı güzel hoşuma gitti kullanan varsa ya da bu telefonu bilenlerden öneri bekliyorum. Sadece sosyal medya youtube ve birazda tarayıcıda takılıyorum
kardeşim tıpkı S beden küçük, M beden büyük gelmiş sana :D yani demek istediğim 1750 tl ile bir yere varamazsın çünkü aslında sende üst düzey bir cihaz istiyorsun, açıkçası yeni telefonların çıkmasını beklemeni öneririm. Hem bu arada para da biriktirmeye devam edersin

istediğin telefonda Cat.6 teknolojisi kullanılıyor yani 4G teknolojisinden bahsediyorum.Mi 6'da Cat.12 kullanılıyor. Bunu da internette çok dolaştığın için söylüyorum. Bu şekilde tam iki kata kadar 4G indirme ve karşıya yükleme hızı alabilirsin.

Son düzenleme:

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Hotspot sorunu varmı?

0×1 olursa ne oluyo?
Sizin dediğiniz gibi hotspot sorunu yok mi 6 da brnce çünkü hiç bir yerde öyle şikayet görmedim ve kuzenim yeni aldı hotspot sorunu çıkmadı. Sadece hoparlor cızırtılı diyor onu da zaten 14 gün geçmediği için iade edicek. Aslında hoplarlor sıkıntısızmış ben aradığımda cızırtı oldu yani benim kulaklığımdan da olabilir.

mehmtgunes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Güncellemede herhangi bi sıkıntısı varmı? Telefondan güncelleme yapılmıyomuş galiba

Son mesajlar