Bugün Cumhurbaşkanlığı Seçimi Olsa Kime Oy Verirsiniz?

Alternatif Cumhurbaşkanı Adayınız Kim Olabilir?

• Ahmet Davutoğlu

• Fatih Erbakan

• Ali Babacan

• Muharrem İnce

• Doğu Perinçek

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

KamtariR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,697
Burada farklı bir şey yapmak istiyorum. Anket sonuçlarını sadece ALTERNATİF LİDER lerden oluşturacağım.

Peki siz olsanız, bu alternatif adaylardan hangisine oy verirdiniz?

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,321
Şuan o görevi yerine getirebilecek bir siyasi ne yazık ki memleketimizde mevcut değil.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
İş aş haydar baş!!!

ahm@

Profesör
Reaksiyon puanı
1,379
hiç biri maalesef

astegon

Profesör
Reaksiyon puanı
1,361
Listede yok imamoğlu aday olursa 1 saniye düşünmem.

İmamoğlu gözümde gittikçe değer kaybediyor. Muhtemelen büyük bir savaş var istanbulda ondan kaynaklanıyor. Biraz daha belediyecilik işlerine odaklansa keşke.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
İmamoğlu gözümde gittikçe değer kaybediyor. Muhtemelen büyük bir savaş var istanbulda ondan kaynaklanıyor. Biraz daha belediyecilik işlerine odaklansa keşke.

Aklına melih gökçek gelsin anka park yada kadir topbaş, dolar 1 küsür civarı için alınan 1.5 milyon $'a tanesi alınan metrobüs... Ekrem imamoğlu kral adam bunların yanında.

astegon

Profesör
Reaksiyon puanı
1,361
Aklına melih gökçek gelsin anka park yada kadir topbaş, dolar 1 küsür civarı için alınan 1.5 milyon $'a tanesi alınan metrobüs... Ekrem imamoğlu kral adam bunların yanında.

Ben ki melih'in yönettiği şehirde yıllarım geçti, gençliğim gitti.

Şu bile yeter bana;

Mansur Yavaş: 7 bin 500 euro'ya alınan ağaçların gerçek fiyatının 780 euro olduğunu öğrendik.

Sonra vay bu rezidanslar kimin...

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375

Şu bile yeter bana;

Mansur Yavaş: 7 bin 500 euro'ya alınan ağaçların gerçek fiyatının 780 euro olduğunu öğrendik.

Ekrem imamoğlunu akpliler daha çok haber yapıyor kendilerinde kıyaslayacak adam olmayınca öteki muhalif'lerle kıyaslıyorlar takılmayın böyle şeylere. Ben şunu bilirim adam iş başı yapmadan başladılar bu hareketlere.

astegon

Profesör
Reaksiyon puanı
1,361
Ekrem imamoğlunu akpliler daha çok haber yapıyor kendilerinde kıyaslayacak adam olmayınca öteki muhalif'lerle kıyaslıyorlar takılmayın böyle şeylere. Ben şunu bilirim adam iş başı yapmadan başladılar bu hareketlere.
Üstad 800K yeterli.

Ama belediyeciliğe biraz daha eğilsin. Polemiklere girmesin. Polemik demek biliyorsunuz ne olduğunu...

DonX

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Siyaset demek para demek rant demek. Gram ülkenin halini düşündüklerini mi sanıyorsunuz. Ben kendime oy veriyorum. :)

astegon

Profesör
Reaksiyon puanı
1,361
Tüm kamu çalışanları ve siyasetçileri ile onların 2. hatta 3. dereceye kadar olan yakınlarına "NEREDEN BULDUN ULAN!" yasası gelmediği müddetçe böyle tepişmeye devam ederiz.

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,934

Bende öyle düşünüyordum ama öyle değil, adam meclis çoğunluğu millet ittifakında olsaydı polemikler daha az olurdu. Cumhur ittifakının baskı altında olması için oturumlar canlı yayınlanıyor bence. Bence yaptığı en önemli şey ve istanbul da herkese dokunan su indirimidir. 100tl gelen fatura 60a 70 e düştü bundan daha insana dokunan bir güzellik olabilir mi?

Apocalypse_

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Teknoloji forumunda üstelik reşit olmayan gençlerin olduğu bir forumda bu tarz konuların ne işi var ?
zaten hayatın içerisinde ülkeyi soyanlar yüzünden sıkıntılar gerginlikler yaşıyoruz. Burası vardı stres attığımız yer burayada karışırdınız.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,968

Şu bile yeter bana;

Bakın ben anne ve baba tarafı Ankara'lıyım. Baba tarafı Kahramankazan anne tarafı Şereflikoçhisar. Biz bu Melih Gökçek'in yaptığı kadar şehri modernleştiren olmamıştı. İnternetten 1989 konya yolu VHS diye aratırsanız o zaman ki halinden eser kalmadığını görmüş oluyorsunuz.

astegon

Profesör
Reaksiyon puanı
1,361
Bakın ben anne ve baba tarafı Ankara'lıyım. Baba tarafı Kahramankazan anne tarafı Şereflikoçhisar. Biz bu Melih Gökçek'in yaptığı kadar şehri modernleştiren olmamıştı. İnternetten 1989 konya yolu VHS diye aratırsanız o zaman ki halinden eser kalmadığını görmüş oluyorsunuz.

Gökçek şehri modernleşti ha. Çukurambar'ın halini görünce modernleştik mi diyoruz? Yüksek rezidanslar ile modernleşme mi sağlıyoruz?

Armada'nın karşısına tüm teamüllere aykırı olarak emsal değeri 4.5 hatta 5'lere yaklaşan next level kuleleri yapılınca mı modernleşiyoruz.

Yol kısmını duble , 3'lü hatta 4 şeritli yapınca mı modernleşiyoruz?

Gecekondulara izin verenlerin hepsi suçludur Ankara'da. O gecekondolar yerine "Konya yolunda, oran'a doğru giderken sol tarafta" gökkuşağı mahallesi kurulurken, öveçler semti kurulurken arsaları peşkeş çekenler mi modernleştirdi şehri?

Şehrin 4 girişine kapı ucubesi yapan mı modernleşti

Altyapının içine eden mi modernleştirdi

Daha sayayım mı?

25 yıl belediye başkanlığı yapan adamı savunmayın bana, üzerim

Sardaukar

Profesör
Reaksiyon puanı
903
liste eksik imamoğlu yok
mansur yavaş yok