Bilgisayarım Kasıyor!

Bu konuyu okuyanlar

mstfky25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:rage::rage::rage::rage:
--- Gönderi Güncellendi ---
Bilgisayarım 4 GB Ram 2 GB Ekran Kartı ve Win 10 İşletim Sistemi Fakat Çok Kasıyor Ama Kuzenimin Bilgisayarının Özellikleri Benim Bilgisayarımın Yarısından Daha Az Ancak Onun Bilgisayarı Kasmıyor Oyunları Rahat Oynayabiliyor. (Bilgisayar 6-7 Yıllık ve Win 7 den Win 10 a geçirdim Ondan Olabilir mi?-Kasmayı Azaltmak İçin Ne yapabilirim?)Cevaplarsanız Sevinirim :D

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
:rage::rage::rage::rage:
--- Gönderi Güncellendi ---
Bilgisayarım 4 GB Ram 2 GB Ekran Kartı ve Win 10 İşletim Sistemi Fakat Çok Kasıyor Ama Kuzenimin Bilgisayarının Özellikleri Benim Bilgisayarımın Yarısından Daha Az Ancak Onun Bilgisayarı Kasmıyor Oyunları Rahat Oynayabiliyor. (Bilgisayar 6-7 Yıllık ve Win 7 den Win 10 a geçirdim Ondan Olabilir mi?-Kasmayı Azaltmak İçin Ne yapabilirim?)Cevaplarsanız Sevinirim :D
Windows 10 temiz kurulum yap..

cngzkyz

Profesör
Reaksiyon puanı
276
O kasa açıldı mı hiç?

kerem1995

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
grafik kartı sürücünü kaldır yeniden uyumlusunu yükle hallolur, ama bazı eski ekran kartları win 10 desteklemiyor, geri dönmen gerekebilir

mstfky25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler bayanlar grafik kartımı güncellemeye çalıştım ama çözünürlük düştü. Ve de bilgisayarım laptop olduğu için hiçbir şekilde açmadım. Sadece fanını temizledim. Bir de temiz kurulumu kime yaptırabilirim söylerseniz sevinirim :D (Cevaplar için teşekkürler.)

FlameWinder

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Ekran kartınızın belleği performansı diğer faktörler kadar etkilemez. Ayrıca 4GB belleğin yeterli olduğunu söyleyemem. Bize tam olarak bilgisayarın parçalarını yazarsanız ve hangi durumlarda kastığını söylerseniz bir açıklama getirebiliriz :)

mstfky25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
(Ekran Kartı AMD Radeon HD 6310(Kullanılabilir Video Belleği 2048 mb- Ayrılmış Video Belleği 384 mb)/Ram 4GB (Kullanılabilir 3.60 GB)
1 TB HardDisk ) Örneğin Cs 1.6 da online oynarken kasıyor, Gta ViceCity Kasıyor, The Forest Kasıyor, (Anlık Kasma Durumu Yok Her Zaman Kasıyor :D) Başka Söyleyecek Bir şey Var Mı?