Battlefield 5 vs COD:Modern Warfare

Bu konuyu okuyanlar

thebow68

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Oyunu oynamış arkadaşlar ben Ben BF 5 oynuyorum ama pek verim alamıyorum sizce COD almalı mıyım ?
Siz hangi oyunu daha çok seviyorsunuz?

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Oyunu oynamış arkadaşlar ben Ben BF 5 oynuyorum ama pek verim alamıyorum sizce COD almalı mıyım ?
Siz hangi oyunu daha çok seviyorsunuz?
Call of Duty'yi senaryo yönünden daha çok seviyorum.Ama bu sefer Multiplayer'da süper.
Battlefield 5'i sevemedim.Battlefield 1 daha iyi idi sanki...BF 5 Multiplayer'da iyi ama single-player berbat.

thebow68

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Call of Duty'yi senaryo yönünden daha çok seviyorum.Ama bu sefer Multiplayer'da süper.
Battlefield 5'i sevemedim.Battlefield 1 daha iyi idi sanki...BF 5 Multiplayer'da iyi ama single-player berbat.
Tatmin ediyor mu multiplayeri Modern Warfare'nin ?

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836
Call Of Duty serisi senaryo olarak Battlefield serisi ise multiplayer kısmında güzel fakat Battlefield bence BF5 o kadar güzel değil fakat Modern Warfare'yi videolardan izledim çok beğendim MW'yi öneririm bir kaç hafta içinde bende almayı planlıyorum.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Origin Access abonesi ol, Battlefield serisi oyunlarını en azından denemiş olursun. Ben sana Battlefield tavsiye ederim.

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Ben online oynuyorum ikiside mevcut csgo ve pubg hileler yüzünden bıraktım ve bu oyunlara geçtikten sonra oyun oynamanın keyfine vardır hile yok oyunlar zaten kaliteli hile çok nadir olsada oluyor ama icabına bakıyorlar hemen..

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
E-Spor oyunlarını sevmiyorum, ciddi söylüyorum. E-spor oyunları önceden gayet zevkli ve herkes barışçıl oynarken, şimdilerde hileler havada uçuşuyor. Keşke havalarda uçuşmasa da bu hileler ama Valve da, Tencent mi ne onlar da artık hilecilerle ilgilenmiyor. İşte bu çok kötü olmuş. Zaten artık CS devri bitiyor yavaş yavaş, daha çok COD ya da Battlefield oyunları tercih edilmeye başlıyor.

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836
E-Spor oyunlarını sevmiyorum, ciddi söylüyorum. E-spor oyunları önceden gayet zevkli ve herkes barışçıl oynarken, şimdilerde hileler havada uçuşuyor. Keşke havalarda uçuşmasa da bu hileler ama Valve da, Tencent mi ne onlar da artık hilecilerle ilgilenmiyor. İşte bu çok kötü olmuş. Zaten artık CS devri bitiyor yavaş yavaş, daha çok COD ya da Battlefield oyunları tercih edilmeye başlıyor.
Bence Valve hilecilerle daha çok ilgilenmeye başladı fakat oyun bedava olunca yeni bir hesap açıp yine geliyorlar. CS oynamak için prime şart. BF1 ile tanıştıktan sonra CS artık zevk vermemeye başladı artık sadece arkadaşlarım çağırdığında atölyedeki haritalarda oynuyorum.[/QUOTE]

Son mesajlar