Bağlantı sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Zekeriya-81

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar herkese merhaba Benim bir sorum olacak.Evde interneti d-smart kullanıyorum 4 yıldır çokta memnun dum.Sonrasunda internette sürekli kopmalar başladı.apartmanın girişindeki ankestreden daireye cat6 kablo çektim düzelmedi modem değiştim düzelmedi.sprinter değiştim olmadı sprinterı çıkarıp direk bağladım olmadı.modemi alıp ankestre kutusuna bağladım yine kopma oldu.Bizim sokakta fiber yok.Türksat ta yok Türk telekomun 16mgb destekleyen kablo döşeli.Lütfen bana yardım edermisiniz kopma neden yapar 1 aydır düzelmedi

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Sağlayıcıyla iletişime geçeceksin yapılabilecek her şeyi yapmışsın sorunu çözemiyorlarsa interneti iptal ettir..

Zekeriya-81

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sağlayıcıyla iletişime geçeceksin yapılabilecek her şeyi yapmışsın sorunu çözemiyorlarsa interneti iptal ettir..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Müşteri hizmetlerini günde 3 sefer aradığım oldu.Baglantıyı kesip güncellemekten başka bişey yaptıkları yok.Bazende arıza kaydı oluşturuyorlar.Mudahale edildi sorun giderildi diyorlar ama çözülen sorun yok.Başka bir internet sağlayıcıya geçsem düzelirmi acaba
Mesaj otomatik birleştirildi:

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Apartmanda başka internet kullanan varsa sorun varmı diye sorun yoksa başka sağlayıcıya geçiş yapın..

Zekeriya-81

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Apartmanda başka internet sorunu olan yok.Çok teşekkürler kardeşim yardımın için.Bugün Türk telekoma gidip internet için başvurayım bakalım düzelcek mi.Kontratsız bi tarife seçerim baktım düzelmedi kapattırım