Az önce Herobrine'ı gördüm

Bu konuyu okuyanlar

salak adam

Doçent
Reaksiyon puanı
1
artık Minecraft oynamak istemiyorum :mellow:

chawush28

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Tebrik ederim... Birçok kişinin göremediği ve artık nerdeyse efsaneleşmiş bir şeyi görmüşsün... Bence oyunu bırakman için değil devam etmen için bir işaret bu...

salak adam

Doçent
Reaksiyon puanı
1
sol altta yazdı:artık ancak tanrı sana yardım edebilir. olan zaten ondan sonra oldu :/

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Onu oyundan silmişlerdi yeni çıkan güncellemeyle.

salak adam

Doçent
Reaksiyon puanı
1
ama silmemişler işte notch yalancı çıktı

--- Mesaj Güncellendi ---

hala spawn yapılabiliyor
watch

Bitn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
oyunu sil :D ne kadar sanlisin ben o kadar oynadim hic gormedim.sanirim herobrine ilk basta minecraft serverlarinda cikmisti sonra oyuna bulasti yanilmiyorsam.

theley

Asistan
Reaksiyon puanı
0
1.5 sürümünde silindi.

3xpired

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Hic minecraft oynamamis birine tarif etme sansiniz var mi bunu :D Cok merak ettim :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hiçde bile beyler bana su flan atıyo durduk ytere canım gidiyo bide sadece kafasını gördüm biara mağrada :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende gördüm suyun üstünde evini bu onun işareti midir sizce?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim mp serverde herobrine var onun fotolarini cektim üstelik server 1.6.2 :mellow: 2 kere gördük fakat 1 tanesinin fotosunu çekebildik :mellow: videolarimda paylaşirim belki oyun dünyası videolarimizi izleyiz bu arada ı yerine i yaziyom falan derseniz minecraft ta ı yok o yüzden aliştim:biggrin:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar hepsi gerçek..... !!! Az önce 1.6.2 oynuyordum yeni harita yaptım.... Ondan sonra 5 blok yere doğru kırdım ve demir yolu çıktı korkudan oyunu kapattım sizcede herobrine midir bu ?

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ben hiç görmedim ama şu yerin altındaki tren yolunu bulmuştum yolu takip ettim bir kapı çıktı kapıdan girince bir baktım burası ev :D içinde end portal, kütüphane ve zindanlar vardı gezdim gezdim hiçbişey bulamayınca tntleri döşedim evi havaya uçurdum sonra her taraf su doldu meğersem suyun altındaymış ev :laugh:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ne iş yapar ne işe yarar :D İllet bir yaratıksa neden millet tebrik ediyor :D:eek:yunda insanları korkutur garip bir işaretler bırakır örneğin tapınaklar terk edilmiş kuyular yosun kaplanmış kale ve ışıklı işaretler gibi şeyler bu oyunun asıl mob'u bunu oyuna mod indirerek görebilirsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben 1.6.2 oynuyorum ve herobrine yi gördüm ama kendisini göremedim ev yakmıştı onu görmüştüm sonra da oyunu bıraktım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya abi neredeyse btün micraftları oynadım hiç birinde herobrine çıkmadı çok üzülüyom nooolur gelsin noolur:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
vallahada billahaa aynı şeyi yaşıyoruz ben herobrine gördüm modsuz ama olay şöle oldu ayak sesleri duydum lagdır diye düşündüm sonra sağımsa tnt sesi duydum bi baktım kapkara yüzü tam anlaşılmayan bişey var sağımda ama herobrineydi 100%100 annında oyundan çıktım:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
vallahada billahaa aynı şeyi yaşıyoruz ben herobrine gördüm modsuz ama olay şöle oldu ayak sesleri duydum lagdır diye düşündüm sonra sağımsa tnt sesi duydum bi baktım kapkara yüzü tam anlaşılmayan bişey var sağımda ama herobrineydi 100%100 annında oyundan çıktım:(

- - - Mesaj Güncellendi - - -

gözleri beyaz ürkütücü bişey sonra modsuz çıkması 10000000000000000000000%1 ama ben gördüm çok korkunç bişey çok tırsıyom ln ondan ben şuana kadar ilk kez bişeyden korktum o da herobrine

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ovvv ben herobrine görmek için herobrine servere girdim herobrine beni gizli karargahına götürdü çok korktum gerçek kadın çığlıkları sesi geliyodu görünmezdi tabelayı kırdı arkamdan saldırdı ben bakçaktım imdaaaaaaaaaaaaaaaaat yazıyodum o anda herobrine öldürdü yazmıyodu arrow diye bi kullanıcı öldürmüş rahatladım iyice bi yani sizin gibi oyundan bebek gibi çıkmadım ben server dan çıktım herobrine tuzakları bildiğimdende korkunç muş uvvvv herobrine server arıyom eyer server da herobrine görürsem bidaha o servere girmicem üstelik ordaki tabelada welcome to herobrine hell yazıyodu ingilizcem iyi ve şöyle dedi herobrine: herobrine karargahına hoşgeldiniz yazıyodu well de yazıyodu artık ne bilmiyom ama herobrine görmeden pes etmem

TheOne12

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Herobrine bir efsanedir. Gerçek değildir.​

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Benim kardeşimde oynarken görmüş hatta evinde falan dolaşmış baya oynuyor gece gündüz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben geziryordum bir tane ev gördüm icinde ocak çicek vardı sençe bunu herobrine mi yapmış

Son mesajlar