Bu konuyu okuyanlar

Kayra RL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Selam,
Yakın zamanda Yeni bir Gaming Laptop aldım ve ailemin eski kablosuz a101 mouse’unu kullanıyorum. Anlamışsınızdır zaten yeni bir mouse’a ihtiyacım var. Genelde Minecraft oynuyorum. Dragclick ve butterfly tıklıyorum. Özetlemek gerekirse, Minecraft oynamak (bedwars ve pvp dahil) , drag ve butterfly click yapmak için büyük elli bir ergenin kullanacağı, max 20cps görebilecek, kablolu bir mouse ihtiyacım var, birde makro tuşu olabilirse çok iyi olur. Fiyat olarak max 1500 olabilir.
-Saygılarımla
Düzenleme: Böyle bir mouse var sizce iyi mi? Rampage SMX-G38 Claw Usb RGB Ledli Gaming Oyuncu Mouse Fiyatları ve Özellikleri
Sizin de önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:

Skywalker12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
Logitech G402 Hyperion Fury FPS Gaming Mouse bunu önerebilirim sizin için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Selam,
Yakın zamanda Yeni bir Gaming Laptop aldım ve ailemin eski kablosuz a101 mouse’unu kullanıyorum. Anlamışsınızdır zaten yeni bir mouse’a ihtiyacım var. Genelde Minecraft oynuyorum. Dragclick ve butterfly tıklıyorum. Özetlemek gerekirse, Minecraft oynamak (bedwars ve pvp dahil) , drag ve butterfly click yapmak için büyük elli bir ergenin kullanacağı, max 20cps görebilecek, kablolu bir mouse ihtiyacım var, birde makro tuşu olabilirse çok iyi olur. Fiyat olarak max 1500 olabilir.
-Saygılarımla
Düzenleme: Böyle bir mouse var sizce iyi mi? Rampage SMX-G38 Claw Usb RGB Ledli Gaming Oyuncu Mouse Fiyatları ve Özellikleri

Son düzenleyen moderatör:

Kayra RL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Logitech G402 Hyperion Fury FPS Gaming Mouse bunu önerebilirim sizin için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öncelikle sağolun, bir sorum daha var. Glorious mouse’lar da iyi diyorlar kendim de araştırdım biraz, yani fiyatına rağmen en iyi bedwars mouse diyorlar onlar da iyi gibi. Rampage Claw modeli nasıl sizce ve Glorious mu Rampage Claw mı, ayrıca alınırsa hangi Glorious alınır?
Saygılarımla

Skywalker12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
minecraft için benim tercihim glorious mouse :)

Kayra RL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sagolasın abi, bloody nasıl, bloody mi yoksa glorious mu alınır. Yani yoğunlukta Minecraft oynayan biriyim ama valorant ve csgo da seviyorum. Önerilerini bekliyorum.
Saygılarımla

Reaksiyon puanı
13
Selam,
-Saygılarımla
Okadar paraya mouse olurmi

barisbiyik

CEO
Moderatör
SDN
Reaksiyon puanı
1,053

Kayra RL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Abi sağolasın ama ben daha çok kablolu bir model düşünüyorum. Şimdilik aklımda Glorious var gibi, sanırım Model D alacağım.
Yinede ilgilenen herkese teşekkürler.

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,656
Abi sağolasın ama ben daha çok kablolu bir model düşünüyorum. Şimdilik aklımda Glorious var gibi, sanırım Model D alacağım.
Yinede ilgilenen herkese teşekkürler.
Özellikle kablolu istemenizin belirli bir nedeni var mı? Çünkü kablosuz modellerde performans kaybı olmadan inanılmaz bir konfor sağlanabiliyor.

Kayra RL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Özellikle kablolu istemenizin belirli bir nedeni var mı? Çünkü kablosuz modellerde performans kaybı olmadan inanılmaz bir konfor sağlanabiliyor.
Teşekkürler, Pil değiştirme veya şarj etmekle uğraşmak istemiyorum, ayrıca kablolular biraz daha ucuz oluyor.
Saygılarımla

Daven

Kategori Moderatörü
Kategori Mod.
İçerik Editörü
Reaksiyon puanı
63
Bu paraya M800 Ultra var, Pro olanı alınmamalı.